Şimdi Ara

MEDİAMARKT REZİLLİĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
5.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sonuç nedir hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Martta hakem heyetine başvurdum hala süreç devam ediyor başvurum sonuçlanmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çömnb803 Ç kullanıcısına yanıt

Apple watch ile benzer bir durum yaşıyorum şuanda ekran panelinde ufak bir nokta var uğraşmalımıyım direk böyle kullanmalımıyım bilemedim. sürecin sancılı olacağını biliyorum.

Hiç uğraşma bence benim aramadığım yer kalmadı her şeyi yaptım tüketici hakem heyeti de olumsuz sonuçlanacak büyük ihtimalle ürünüm boşuna oradan oraya kargolarda süründü

Gürgençlere götürüp denesem mi şansımı acaba diyorum ama

Deneyin o zaman içinizde kalmasın

• Oh ne güzel dünya. Bende bir teknoloji magazası açıyım o zmn, Sattıgım ürünlerdede hiçbir sorumluluk Risk almayıp üründe nasıl bir hata/arıza çıkarsa çıksın

beni ilgilendirmez kardeşim yetkili servise gönder rapor gelirse ha raporada onay verirsem belki degisim/iade yaparm diyim..

Bu şekilde mağazayı yıllarca kapanmadan idare edebilmem için Hükümetten 15-20yıl boyunca Destek falan görmem lazım:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 26 Temmuz 2023; 10:40:23 >

Randevu aldım ardından ekran koruyucuyu söküp flashla baktım. Göremedim. Sadece odadaki ışıkta belli oluyor. Umursamadım ekran koruyucu taktım tekrar. Odadaki ışıkta da gözükmüyor ekran koruyucu ile. Götürünce adamlara gösteremezsem zaten bir işlem yapmayacaklar göremediğimi gösteremem dedim. Daha önce thh ile 2-3 ayda iade yapmıştım sizinki neden bulaşarak uzadı

işlemlerde savunması istendi yazıyor başka bir gelişme yok

• Mediamarkt'ın iade alması gerekiyor.

N11'de de bu şekilde bir maceram oldu mahkemede bitti olay 1 yıl kullandığım telefonu iade edip paramı geri aldım.

Ayrıca değişim raporu diye bir şey yok,bi yerlerinden sallıyorlar.Apple Store ve KVK ya gitmiştim öyle bir raporumuz yok demişlerdi. İyice insanı çıldırtınca dava açmak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 1 Ağustos 2023; 23:47:51 >
  • MediaMarkt Apple’ın ürünün satıyor. Suç onlarda değil bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam ipadin fiyatı iki katına çıktı iade alsam da işe yaramaz bu saatten sonra

Yenisi ile değişim isteyin

• bugün thhnin görevlendirdiği bilirkişi tarafından arandım cihazı inceleyip kararını thh e belirticekmiş ve hakem heyeti toplanıp tekrar değerlendiricekmiş thh nin kararı bilirkişinin kararıyla aynı olmayabilir dedi ben sadece fikrimi belirtirim dedi. Ben şehir dışındayım ve başvuruyu yapalı 6 ay oldu cihazı kargolamam gerekecek ve ben aktif olarak kullanıyorum cihazı sizce ne yapmalıyım

Sonuç ne oldu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.