Şimdi Ara

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
8.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Technics

merzah dokusunu araştır dostum.. kumaşsa bence okadar para vermene gerek yok winner hakikaten başdöndürücü güzellikte bir mouspad
    quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Hakkaten süper konu oldu bu be
    Kartta yer boşalınca revoltec i alıyorum son bir düşüncesi fikri olan ürün ile ilgili ?

Bir kaç reviewa baktım revoltecin 10 üzerinden 9 almış ve dokusuda plastikmiş.Evet aslında para olayı doğru ama aletin şekline sadeliğine bayıldım.Tasarım gerçekten iyi.Bu arada novada hakikaten fiyat/performans ürünü sanırım.Güle güle kullan iyi çıkmasına çok sevindim dostum

• quote:

Orjinalden alıntı: *13*

quote:

Hakkaten süper konu oldu bu be
    Kartta yer boşalınca revoltec i alıyorum son bir düşüncesi fikri olan ürün ile ilgili ?

Hayırlı olsun diyorum

Teşekkür ederim bakalım süper olacak gibi

• eyvallah merzah..yüzey bez değilse sıkıntı yok.. revoltecin ününü biliyoruz sonuçta kötü çıkma imkanı yok..sonunda bukadar masraftan sonra kapının önüne koyacaklar 2mizide
    quote:

Bir kaç reviewa baktım revoltecin 10 üzerinden 9 almış ve dokusuda plastikmiş.Evet aslında para olayı doğru ama aletin şekline sadeliğine bayıldım.Tasarım gerçekten iyi.Bu arada novada hakikaten fiyat/performans ürünü sanırım.Güle güle kullan iyi çıkmasına çok sevindim dostum

• technics kardes. makinalı tufek gibisin valla.herkese bi cevap yapıştırmısın.7000 bin mesaj heralde bole oluyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

eyvallah merzah..yüzey bez değilse sıkıntı yok.. revoltecin ününü biliyoruz sonuçta kötü çıkma imkanı yok..sonunda bukadar masraftan sonra kapının önüne koyacaklar 2mizide
    quote:

Sorma valla kuzen bir gördü geçen revoltec e bakarken bunumu alacaksın dedi evet dedim yok sen normal değilsin diyo
    Ama mouseda çizim yaparken ve oyun oynarken müthiş bir hakimiyet istiyorum napıyım.
    Bu arada yüzeyinin yakın fotoğraflarınıda gördüm çok iyi.Sadece önündeki bileklik gibi kısım çok rahatsız edermi acaba onu düşünüyorum.Baktım olmadı keserim orayıda sorun kesilmiş olur

• hahah yav ne gerek var ters kullanırsın işte.. tersinde yok o dediğin..atsana buraya o ayrıntı fotoyu bizde görelim..
    vallaha ben bi mousepadin bukadar farkedeceğini tahmin etmezdim
    quote:

Sorma valla kuzen bir gördü geçen revoltec e bakarken bunumu alacaksın dedi evet dedim yok sen normal değilsin diyo
    Ama mouseda çizim yaparken ve oyun oynarken müthiş bir hakimiyet istiyorum napıyım.
    Bu arada yüzeyinin yakın fotoğraflarınıda gördüm çok iyi.Sadece önündeki bileklik gibi kısım çok rahatsız edermi acaba onu düşünüyorum.Baktım olmadı keserim orayıda sorun kesilmiş olur

• Akortek'e attığım mail
    Merhaba,Ben Nova Raider Mouse pad almak istiyorum ama sizin dağıtımda bulunduğunuzmağzaların hiç birisinde yok şuan.Sizin mağzanıza gelsek 1 tane almaşansımız var mı? Teşekkürler.

Gelen Cevap
    Merhaba, Raider modelinin fiyatı bir üst Winner modeline çok yakın olduğu için artıksadece Winner modelini getiriyoruz. Raider modeli bizim stoklarımızda dayoktur ve son kullanıcıya direk satışımız bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Akortek kim nedir diye sorarsanız..Nova ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı.
  • böyle adamlara distribütörlük verirsen olacağı bu..İstediğini getirecek istemediğini getirmeyecek..
    Aslında novaya mail atmak lazım..Bu adamlardan alsınlar dağıtıcılığı...Başkasına versinler nasılsa vardır isteyen
    Raider modelini isteyen illa avrupadan getirtecek yani ne komedi
    quote:

Orjinalden alıntı: the_virtue

Akortek'e attığım mail
    Merhaba,Ben Nova Raider Mouse pad almak istiyorum ama sizin dağıtımda bulunduğunuzmağzaların hiç birisinde yok şuan.Sizin mağzanıza gelsek 1 tane almaşansımız var mı? Teşekkürler.

Gelen Cevap
    Merhaba, Raider modelinin fiyatı bir üst Winner modeline çok yakın olduğu için artıksadece Winner modelini getiriyoruz. Raider modeli bizim stoklarımızda dayoktur ve son kullanıcıya direk satışımız bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Akortek kim nedir diye sorarsanız..Nova ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı.

• ne fark olurki yav..
    quote:

Yok yok farkediyor deme öyle
    Bak burda bir kaç sitede incelemeler var resimler de daha ayrıntılı.Ben sevdim bu aleti

http://www.burnoutpc.com/modules/smartsection/item.php?itemid=166

http://www.dvhardware.net/review100_precision_pro.html

http://www.findproductreview.com/Computers/Input_devices/Mousepads/Revoltec_Gamepad_Precision_Pro-p-67CFA33B-CEBD-F399-E1D5-D1F7138DF184.html

• Tamam tamam olmaz bi fark

Nasıl incelemerli okudunmu ? nasıl ?
  • @Merzah

Senden bir inceleme bekliyoruz
  • quote:

@Merzah

ya merzah nerdeyse 3 bucuk ay dan beri mause pad alacak .dalga geciyor milletle ya.forumu incelersen kac tane topic i var.kac yere mause pad alacam tavsiyeniz nedir diye mesajı var.biz merzah a tavsiye etmekten bunaldık.merzah bunalmadı.3 bucuk aydan beri bir mause pad alınmazmı ya.adı ustunde pad bu pad.bi insan ucak alsa bu kadar arastırmaz.bence alacagıda yok.iste laylaylom olsun diye yazısım post kasıyolar burda.inaın ben bu forumda kendimi bildim bileli bu adam pad alacak.kiii noa winner alacam demisti en son ki topic inde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsngencer

technics kardes. makinalı tufek gibisin valla.herkese bi cevap yapıştırmısın.7000 bin mesaj heralde bole oluyo.

post sayacı
  • quote:

quote:

@Merzah

ya merzah nerdeyse 3 bucuk ay dan beri mause pad alacak .dalga geciyor milletle ya.forumu incelersen kac tane topic i var.kac yere mause pad alacam tavsiyeniz nedir diye mesajı var.biz merzah a tavsiye etmekten bunaldık.merzah bunalmadı.3 bucuk aydan beri bir mause pad alınmazmı ya.adı ustunde pad bu pad.bi insan ucak alsa bu kadar arastırmaz.bence alacagıda yok.iste laylaylom olsun diye yazısım post kasıyolar burda.inaın ben bu forumda kendimi bildim bileli bu adam pad alacak.kiii noa winner alacam demisti en son ki topic inde.

Olabilir.Tavsiye vermek sana zor mu geliyor.

• quote:

quote:

quote:

@Merzah

Olabilir.Tavsiye vermek sana zor mu geliyor.

arkadasim ne yazdıgımı okumadın heralde.3 bucuk aydan beri tavsiyemi verilir.3 bucuk ay dan beri bu adam pad alacam diye geziniyor ortalıkta.size garip gelmiyormu ya.simdi diycekkki merzah veya onun avukat arkadası tavsiye almamız veya aarastırmam seni ilgilendirmez diycek.evet ilgilendirmez.ama bi forumu inceleyin arkadaslar.kabak tadı verdi nerde bi pad alıcam topici aciyon merzah gene pad arastırıyor olarak cıkıyor.sunu alıyorum diyor.siparrisi veriyorum diyor. birde bakıyorsun baska topic den cıkıveriyor bu pad nasıl arkadaslar diye.ya 1ay arastır bilemedin bi bucuk ay.bu adam 3 ay dır bi revoltec alıyor bi nova killer.bana komik geliyor arkadaslar.isteyen istedigi kadar kızsın.umrumda diil.

• Bazı insanlar mükemmeliyetçidir..Herkesin hoşuna giden onların gitmez, Bende o guruba giriyorrum muhtemelen..Bizler çok araştırır en iyisini almaya özen gösteririz..Bu biraz karakter meselesi..Sonuçta benim aldığım şeyi sen kullanmayacaksın onunla ben vakit geçiricem dolayısıylada, insanların aaştırmalarına yardımcı olunması normal olunmamasıda ama alacaksan almayacaksan alma demek doğru değil..O parayı verecek olan bizler değiliz..Havadan sıkıntı yaratmamak lazım boşyere kırmayın kalplerinizi
    quote:

arkadasim ne yazdıgımı okumadın heralde.3 bucuk aydan beri tavsiyemi verilir.3 bucuk ay dan beri bu adam pad alacam diye geziniyor ortalıkta.size garip gelmiyormu ya.simdi diycekkki merzah veya onun avukat arkadası tavsiye almamız veya aarastırmam seni ilgilendirmez diycek.evet ilgilendirmez.ama bi forumu inceleyin arkadaslar.kabak tadı verdi nerde bi pad alıcam topici aciyon merzah gene pad arastırıyor olarak cıkıyor.sunu alıyorum diyor.siparrisi veriyorum diyor. birde bakıyorsun baska topic den cıkıveriyor bu pad nasıl arkadaslar diye.ya 1ay arastır bilemedin bi bucuk ay.bu adam 3 ay dır bi revoltec alıyor bi nova killer.bana komik geliyor arkadaslar.isteyen istedigi kadar kızsın.umrumda diil.

• Technics bu pad biraz küçük değil mi? Alan dar gelmiyor mu? Counter gibi oyunları oynarken bilindiği üzere el fazla hareket eder ve bazen alan kısıtlı kalır. Bu pad çok daraltmayacak mı? Yoksa mouse aşırı büyük de bana mı öyle geliyor
  • alırken en merak ettiğim konu buydu..Ben counter oynamasamda diğer oyun ve grafik çizimleri için boyu çok çok iyi....Çok iyi diyorum çünkü killer bana büyük gelir, masama klavyemle birlikte sığdıramazdım..Ama bunun boyutu benim ihtiyaçlarıma göre çok iyi..Fotoğrafıda bu kıyaslama yapılsın diye dik çekmeye çalıştım..En sondaki fotoğraf..Eğer onu incelerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz..
    quote:

Orjinalden alıntı: Kral1984

Technics bu pad biraz küçük değil mi? Alan dar gelmiyor mu? Counter gibi oyunları oynarken bilindiği üzere el fazla hareket eder ve bazen alan kısıtlı kalır. Bu pad çok daraltmayacak mı? Yoksa mouse aşırı büyük de bana mı öyle geliyor

• winner 2 alıyorum.raider bulamayacaz anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.