Şimdi Ara

Msi GE70 Ssd yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın 860m ekran kartlı ssdsiz ge70 alıyorum birde 120 veya 256gb ssd alıcam fakat kafamda bir sürü soru var. Sizce 1tb hddyi söküp yerine ssd mi alayım yoksa msata bir ssd mi alayım? msata aldıgımı varsayarsak, hdd deki orjinal win 8.1i silip nasıl ssdye kurarım? lisans sorunu nasıl olacak? Yada casper tarzı bir programla hddyi direk ssdye kopyalayabilir miyim? yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında çok düşünülecek bir durumu yok burada Madem m-sata yeri mevcut o zaman m-sata alıp kullanmak daha mantıklı. Böylece 1tb lık depolama imkanından da feragat etmemiş olursun.

Windows lisansını da dert etmene gerek yok, MSDN den sende lisansı olan windows 8.1 versiyonunun iso sunu indirip kuracaksın daha sonra da laptop ile gelen ürün anahtarını girip lisanslayacaksın. Bu kısım zor gelirse dediğin gibi sistem klonlama yazılımları ile kolayca halledebilirsin. Ama her zaman için temzi bir kurulum daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • trulli kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemi win7 imiş ben yanlış biliyormuşum malesef. Ben bu win7 yi 8.1e güncelleyim hddden msata ssdye klonlaya bilir miyim peki? Yada temiz kurulum yapsam indirdiğim win 8.1 isoyu flash belleğe mi atmam gerek. Sonrada direk flashdan ssdye kurup hddyi biçimlendirmeliyim doğru mudur? Birde lisans olarak biosda gömülü olan lisansı bulup girsem ein 8.1 kabul eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.