Şimdi Ara

Nasıl Kötü Biri Olabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer insanlara göre onların yanında çok saf kalıyorum.1 sene yada 2 sene sonra kullanıldığımı anlıyorum.nasıl vurdumduymaz yada onlar gibi biri olabilirim.

• olduğunda yanında hiç kimse kalmıyor, bir nevi temizlik diye düşünüyorsun ama kötülük yapmaktan asla vaz geçemiyorsun. o yüzden olma bırak saf kal
  • Güçlü insanlar kötü olabilir,elinde güce dair ne var ?
    para
    kas gücü
    iletişim (insanları kullanabilme,fitne fesat sokma,dedikodu yapma)
    ama işin sonunda kendi vicdanın tarafından yargılanacaksın,bırak olmadığın birisi gibi davranma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Güçlü insanlar kötü olabilir,elinde güce dair ne var ?
    para
    kas gücü
    iletişim (insanları kullanabilme,fitne fesat sokma,dedikodu yapma)
    ama işin sonunda kendi vicdanın tarafından yargılanacaksın,bırak olmadığın birisi gibi davranma.

ama böyle olmazsamda benim canım yanıyor.kas gücü hariç mesela şu dediklerinizden.
  • Adım Adım kafayı yiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaReis_24

Adım Adım kafayı yiyor

geç kaldım kafayı yemek için aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoe-Bulletz

olduğunda yanında hiç kimse kalmıyor, bir nevi temizlik diye düşünüyorsun ama kötülük yapmaktan asla vaz geçemiyorsun. o yüzden olma bırak saf kal

yanımda safkende kimse kalmadı.
  • kitap oku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUST CHOLE

kitap oku

öneriniz var mı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUST CHOLE

kitap oku

Kitap okuyarak kötü biri mi olunuyormuş anlayamadım şimdi.

• Hoş geldiniz arkadaşlar kötülükten fayda gelmez

Kendimizi kullandırmamak için akıllı davranmak şart

• Salak salak insanları takmayacaksın konu cok basit aslında. Ben de eskiden bana yapılan her şeyi affedip üzülen biriydim. Artık zerre umrumda değil. Kötülük olduğunu da düşünmüyorum. Kimseye zarar verdiğim yok. Herkes bana yaptığının bedelini ödedi zamanında. Kime ah ettiysem yerde kalmıyor çok şükür. Bir bu konuda çok sanslıyım sanırım (Çevremde çoğu insan korkar bu konuda benden aslında :) . Geçmişte 2-3 sefer canım çok yandığında ah etmiştim beddua değil aslında yada öyleydi bilmiyorum içimden cok geldiği bir andı. Normalde hiç bu tarz seyler yapmam aslında. Ve tuttuklarını malesef gördüm. Malesef diyorum cunku çok kötü oldum sonrasında. Çok kötü şeyler yasadı ve bir daha kimseye böyle bir şey yapmacagım için söz vermiştim. Fakat canım bir sefer daha yandı. Ve yine ettim tutacağını biliyorum. Şu an tek farkı tuttuğunda hiç üzülmeyecek olmam aslında. Çünkü gerçekten artık hiçbir şey umrumda değil. Hayat seni bir şekilde bu noktaya getiriyor işte ama eskisi gibi kalmak isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D8863F4C2 -- 27 Temmuz 2017; 19:32:21 >

• Bugün bu soru kafamdan geçti ama bizler kötüde olamayız vurdum duymaz olamayız bu yapıyla alakalı birşey sanırım doğuştan gelen.
  • Hocam konuyu görünce aklıma "kadir inanır atom mühendisliği", "kardeş payı kötü olalım" sahneleri geldi youtubede yaz izle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Bugün bu soru kafamdan geçti ama bizler kötüde olamayız vurdum duymaz olamayız bu yapıyla alakalı birşey sanırım doğuştan gelen.

ben öyle düşünmüyorum aslında çoğu insan değişiyor.iyiyken vurdumduymaz olan ev arkadaşım var.umrunda değil adamın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldiniz arkadaşlar kötülükten fayda gelmez

Kendimizi kullandırmamak için akıllı davranmak şart

akıllıda davransan dost dediğin kişi sizi bir güzel kandırıyor istediğiniz kadar akıllı olun hayatta en büyük darbeyi yakınlarınızdan yersiniz.
  • Hocam sen kötülük yaparsan vicdan azabı çekersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Hocam sen kötülük yaparsan vicdan azabı çekersin

nasıl bir his henüz bilmiyorum merak ettim açıkçası
  • lucky_mouse kullanıcısına yanıt
    Umurunda olmamak değil bende vurdum duymazlık yaparım ama kötü olmaktan bahsediyorum ben kötülük yapmak

• Sonradan kötü olunmaz. öyle doğman, yani ruhunda olması lazım. Aksi takdirde belki bikaç kötülük yaparsın ama pişmanlıktan için içini kemirir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.