Şimdi Ara

Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
136
Favori
91.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam o dediğiniz yere nereden bakılıyor cfw dosyalara cihaz açık bakıp söylerim hemen

• Demir1357 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunların gbini toplayıp kalan disk alanından çıkarttığımız da ortaya çıkar ben net ölçemedim.
  • Micuvan kullanıcısına yanıt

Tamam hocam mesajı geç gördüm cihazı açınca yapıcam

• Daybreak failed to get update information hatası veriyor. Nerede hata yapıyor olabilirim? Daha önce hiç öyle bir sorun yaşamamıştım.

Ek olarak daha önce özel tema kullanıyordum ancak HATS güncellemesi ile gitti. Konudaki Drive linkinden indirdim HATS dosyasını.

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Update yaparken temalar sorun çıkarabilir, fw zipi’in içeriğini bir klasöre çıkardınız mı? Hangi fw dosyasını indirdiniz?

Hocam

hafıza kartı. 512 gb

kalan boş gb 143 gb

Yüklü oyunlar toplamı 263 gb

kayıp 106 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 7 Mayıs 2024; 19:21:12 >
  • SX OS chip'li Switch var diğer chip'li Switch'lere göre avantajı veya dezavantajı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 7 Mayıs 2024; 19:19:18 >
  • Rainbow19 kullanıcısına yanıt
    Tek dezavantajı android desteklememesi sanırım, geri kalan tüm işlevi aynı.
  • abdyaman kullanıcısına yanıt
    SX OS mi android desteklemiyor?
    Evet hocam öyle hatırlıyorum.
    Tamam o zaman teşekkürler
  • Demir1357 kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam neymiş öyle 106gb tinfoil 16mb gözüken. Arka planda demekki güzel çalışma var Benim alan doluluğu normal o zaman
    Chip versiyonunu nasıl öğrenebiliriz hocam?
  • Çip takımı konusunda abdyaman hocama sorunsuz güvenebilirsiniz. Çip takımı konusundaki yardımlarından ve misafirperveliğinden dolayı çok teşekkür ederim . Emeğinize sağlık

HATS-18.0.0 dosyanızı ve Firmware 18.0.0 dosyalarını indirdim. Zip'i klasöre çıkardım evet, daha önce iki-üç kere güncelleme yapmıştım cihazlara. Ancak ilk defa bu hatayı aldım. Telegram grubundaki dosyaları da denedim, ancak o dosyalarda da aynı hatayı aldım. Şu an için güncelleme kritik değil sanırım, oyunlarımı bitirince sıfırdan CFW kurarım en kötü.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 8 Mayıs 2024; 9:59:42 >

sende kaç hocam hafıza değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 8 Mayıs 2024; 9:47:55 >
    Andorid kurmayı denediniz mi ? Ben kuramamıştım demek benimki de SX OS o zaman
  • Antocio kullanıcısına yanıt

Hafıza kartının içeriğini gösteren bir fotoğraf paylaşır mısınız? FW dosyasını yeni mi oluşturdunuz yoksa halıhazırda mevcut olan dosyanın içine mi yeni dosyaları attınız?

• SD kart içinde böyle bir klasör mevcut önemli mi silmeli miyim ❔

Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu

Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 8 Mayıs 2024; 14:45:33 >

Eğer EMUMMC kullanıyorsanız önemli silmeyin.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.