Şimdi Ara

NOKIA 6300 <ŞIK VE KARİZMATİK> <ANA TOPIC> (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.879
Cevap
14
Favori
507.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu telefonun product code u lazim.yardimci olabilecek varmi...telefonun arkasinda bulunan 7 haneli kod..
  • telefonu alan arkadaşlar bayadır rica ediyoruz bir kaç tane değişik modlarda çekilmiş fotoğraf ekleyebilirlermi açıkçası foto olayı beni çok düşündürüyor tekrar rica ediyorum foto lütfen
  • Ekran içine toz kaçıyor mu acaba 6300 'da?
  • Arkadaşlar ben 2 foto koyum bari biri zoomlu biri normal

• quote:

Orjinalden alıntı: serkanbaba

Arkadaşlar ben 2 foto koyum bari biri zoomlu biri normal

arkadaşım fotolor için öncelikle teşekkürler fotolar bence güzel o kadarda kötü değilmiş birde senden ricam gece çekimlerinide eklersen sevinirim

bu arada nargilenin de gözüne vurmuşssun afiyet olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: fostage

quote:

Arkadaşlar ben 2 foto koyum bari biri zoomlu biri normal

arkadaşım fotolor için öncelikle teşekkürler fotolar bence güzel o kadarda kötü değilmiş birde senden ricam gece çekimlerinide eklersen sevinirim

bu arada nargilenin de gözüne vurmuşssun afiyet olsun

Bu arada resimdeki ben değilim arkadaşım...

• Nokia'nın politikasını hiç beğenmiyorum. N serisi cihazlara koydukları kameraların kalitesine bakınca anlıyoruz ki, aslında iyi kaliteli kamera kullanabiliyorlar. Ama 6300 'da kaliteli kamera kullanmamışlar. Sanırım N serisinin satışı düşmesin de pahalı telefonları da satabilsinler diye böyle yapıyorlar. Fiyatı 50 YTL fazla olsaydı da çok iyi bir kamera koysalardı keşke 6300 'a.

Şimdi böyle uyduruk kameralı bir telefonu alırsam içime sinmez diye, almaktan caydım açıkçası. Niye o kameraya ben para vereyim ki. Bakın şu da var. Kamerasız olsaydı da fiyatı da ona göre daha düşük olsaydı yine anlardım. Ama kötü kalite birşeye para vermek benim anlayışıma ters geliyor.
  • arkadaşlar bende bugün adldım telefonu ve şu ana kadar açıkcası fazla kurcalayamadım..

bu tür konular tabikide zevk meselesi ..bende tasarımına vuruldum.s60 olmaması belki bi dezavantaj ama 6300 da menü geçişleri inanılmaz hızlı.arkadaşın 7610 vardı bi ara kullandım ve eğer bi kıyaslama yapacaksak bu mümkün değil.6300 çok daha hızlı.

telefonla gelen kutuda ise data kablosunun olmaması (usb) inanılmaz itici olmuş..nokia yıyı şiddetle kınıyorum. sen oraya usb girişi yapmışsın ama kutunun içinde kablo yok. ne anladık??????????
    asıl merak ettiğim şey ise; nokia 6300 a Agila tarzı messenger yüklenebiliyor mu?

bilen ark varsa çok memnun olurum???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allicante -- 20 Mayıs 2007; 0:27:16 >
  • hayırlı olsun arkdaşım güle güle kullan nerden kaça aldın bir kaç foto çekip eklersen seviniriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: fostage

hayırlı olsun arkdaşım güle güle kullan nerden kaça aldın bir kaç foto çekip eklersen seviniriz

eyvallah birader saolasın..walla kardeş foto çektimde bilgisayarla bağlantı kuramıyorum işte .usb yok...bluetooth yok pc de
  • Teknosa da 565 YTL idi galiba fiyat.
  • aynen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: allicante

arkadaşlar bende bugün adldım telefonu ve şu ana kadar açıkcası fazla kurcalayamadım..

bu tür konular tabikide zevk meselesi ..bende tasarımına vuruldum.s60 olmaması belki bi dezavantaj ama 6300 da menü geçişleri inanılmaz hızlı.arkadaşın 7610 vardı bi ara kullandım ve eğer bi kıyaslama yapacaksak bu mümkün değil.6300 çok daha hızlı.

telefonla gelen kutuda ise data kablosunun olmaması (usb) inanılmaz itici olmuş..nokia yıyı şiddetle kınıyorum. sen oraya usb girişi yapmışsın ama kutunun içinde kablo yok. ne anladık??????????
    asıl merak ettiğim şey ise; nokia 6300 a Agila tarzı messenger yüklenebiliyor mu?

bilen ark varsa çok memnun olurum???

Usb kablosunun çıkmaması gerçekten kötü ama piyasada data kablosu rahatlıkla bulursunuz... hani card readerlara giden usb kablosu yada pdalarda kullanılan kablolar işi görüyor....

Ayrıca usb girişi için arka kapak çıkarmak saçmalık.... bence

• http://www.kvk.com/store/productrender.asp?PRID=1337&PSKU=CTNK6301&MainCategoryID=&CategoryID=NULL

KVK da 537 ytl.Fiyatı uygunmudur:?Bir de hafıza kartı en çok ne kadar kaldırabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmatic1

http://www.kvk.com/store/productrender.asp?PRID=1337&PSKU=CTNK6301&MainCategoryID=&CategoryID=NULL

KVK da 537 ytl.Fiyatı uygunmudur:?Bir de hafıza kartı en çok ne kadar kaldırabilir?

En Çok 2 gb destekliyor... bende 1gb var takılma falan yok karta hızlı ulaşabiliyorsun dostum...
  • quote:

quote:

http://www.kvk.com/store/productrender.asp?PRID=1337&PSKU=CTNK6301&MainCategoryID=&CategoryID=NULL

En Çok 2 gb destekliyor... bende 1gb var takılma falan yok karta hızlı ulaşabiliyorsun dostum...

zaten telefon menüsündme gezerken çok hızlı oldugu anlaşılıyo.1gb ı rahatlıkla kaldırır diye düşünüyorum haklısın bu konuda kardeş.

ANLADIĞIM KADARIYLA SEN KULLANIYOSUN KARDEŞ BU TELEFONU..BEN ALALI 2 GÜN OLDU VE "AÇMA/KAPAMA" DÜĞMESİ TELEFON SALLANINCA UFAK ÇAPLI SALLANIYO.SENDEN RİCAM KENDİ TELEFONUNDA Bİ DENER MİSİN SENDEDE BU SORUN VAR MI..? tamamiyle sabit mi?

ufak sinek mide bulandırıyo biliyosun..

• quote:

Orjinalden alıntı: allicante

quote:

quote:

zaten telefon menüsündme gezerken çok hızlı oldugu anlaşılıyo.1gb ı rahatlıkla kaldırır diye düşünüyorum haklısın bu konuda kardeş.

ANLADIĞIM KADARIYLA SEN KULLANIYOSUN KARDEŞ BU TELEFONU..BEN ALALI 2 GÜN OLDU VE "AÇMA/KAPAMA" DÜĞMESİ TELEFON SALLANINCA UFAK ÇAPLI SALLANIYO.SENDEN RİCAM KENDİ TELEFONUNDA Bİ DENER MİSİN SENDEDE BU SORUN VAR MI..? tamamiyle sabit mi?

ufak sinek mide bulandırıyo biliyosun..

Aynı şey bende de var problem değil ama hepsi aynı herhalde...

• abi kafayı yedim yaaa... şimdi biraz rahatladımm..

doğru haklısın çok büyük problem değil ama aklıma takıldı ..saolasın...

diğer şeylerdden çok memnunum walla ben...iyiki almışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allicante -- 22 Mayıs 2007; 0:17:42 >
  • bugn telefoncuda gördm fiyatı 500 küsür dedi(kusuara bakmayn fazla hatırlamıomda) teli elime aldmm ve onda bittm bu kadar şı bi tel hemde incecikk çok güsel sanırım oks den sora aldırcamm

tavsiye edermisiniz alırsam pişmanlık yaşarmıyım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ygmrr -- 22 Mayıs 2007; 21:50:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yagmur_ygmr

bugn telefoncuda gördm fiyatı 500 küsür dedi(kusuara bakmayn fazla hatırlamıomda) teli elime aldmm ve onda bittm bu kadar şı bi tel hemde incecikk çok güsel sanırım oks den sora aldırcamm

tavsiye edermisiniz alırsam pişmanlık yaşarmıyım??

telefonun ozelliklerine bakmışsındır zaten kardeş..

bence telefonda bi eksik yok eğer illede sybian 60 istemem diyosan..

***bas-konuş
    ***fm radyo
    ***bluetooth
    ***2gb a kadar hafıza arttırımı
    ***91 gr gibi bi ağırlık
    ***çelik kasa ve tasarım (en göze çarpan özellik bu bence)
    ***karizması

aslolan senin neler isteyip istemediğindir bence???

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.