Şimdi Ara

Nothing Phone 2a ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
7
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real Talk R kullanıcısına yanıt
    Yeni moda malum. Şarj aleti yok maalesef. Sadece kablo var.
  • IRFUN4EVER I kullanıcısına yanıt
    Sizin durum da benimle paralel problem yok. Ama ben diğer arkadaşın 20 saat ekran, yaklaşık 4 güne yayılan şarj değerine çok şaşırdım. Kendisinden yorum almak istiyorum.
  • Bırakın 20 saati 1 günü aşan ekran açık süresi aldım. keşke görüntü alsaydım. yukarıda 5 saat ekran açık süresi alan arkadaşı görünce şaşırdım. güncellemeleri bi kontrol edin. bi de ben koyu tema ve nothingin gri imge paketini kullanıyorum. pil için extra önlemim yok. benim telefonla yaşadığım tek sorun, çekimden sonra fotonun işlenmesinin biraz zaman alması.

• technoroom T kullanıcısına yanıt
    Sanırım en sade şekilde kullanmak pil ömrünü uzatıyor. Benim sürüm 2.5.5. Fotoğraf işlemesi gecikmesi önceki sürümlerde vardı. Son sürümde gayet hızlı işliyor.
  • Benim tel 12- 256 bu arada
    Nothing Phone 2a ANA KONU
  • technoroom T kullanıcısına yanıt
    Benim model 8-128 demek ki ram miktarı da pilde etkiliymiş. Öğrenmiş olduk.
  • aklıma o geliyor ama bukadar neden farketsin ki. ram'in donanımın çalışmasına pozitif etkisi ne olabilir anlayamadım. sebebi başka bişey de olabilir

• Arkadaşlar bende Honor 90'i satarak aranıza katıldım :) Yalnız kılıf hic bulamadim yurtiçi bulma şansımız yok mu 2 hafta gelene kadar cizilir diye korkuyorum.
  • deaththroes kullanıcısına yanıt

tam olarak neden değiştiniz telefonunuzu? ne eksikti ve ne buldunuz paylaşır mısınız?

kılıf orjinal evofone sitesinde var.

• IRFUN4EVER I kullanıcısına yanıt

Aslına bakarsaniz Honor'dan memnundum ama Android 14 guncellemesi bir türlü gelmedi ona sinirlenip geçtim desem yeridir :) Fotoğraf kabiliyeti gercekten çok iyiydi ama bu cihazin da batarya performansi daha iyi. Biraz da bu ağır bastı.

• drop testlerinde nothing 2a bükülmüyor ama honor 90 ortadan kırılıyor. kasa mühendisliği 2a da daha sağlam.

nothing phone 1 e chatgpt entegre edildi ve kulaklıkla chatgpt sohbet edilebiliyor. muhtemelen nothing bunu diğer cihazlarına da verir

• Telefon her anlamda çok iyi ben dediğim gibi Honor 90dan gectim şuan keşke dediğim birşey olmadı. Özellikle serin ısınmayan bir telefon olması çok iyi.
  • Samsung a35 ile nothing phone 2a arasında kaldım. Oyun falan oynamıyorum. Güzel kamerası ,kasmayan,ısınmayan telefon istiyorum. Nothing piyasa da yeni yeni yer aldığı için çekiniyorum. Fikirlerinizi bekliyorum
  • erbap13 E kullanıcısına yanıt

A35'te işlemci olarak ne kullanılmış ona bakın malum Samsung Döküm bir işlemci ise uzak durun ısınma sorunu yaşarsınız.Benim tavsiyem NP 2a olur. Isınma kesinlikle yaşatmıyor,kasma vs zaten olmaz.Kameraları da kesinlikle iyi. Tüm bunların haricinde gerçekten çok güzel bir tasarımı var özellikle beyaz renkli modelinde tasarıma bayıldım.

• deaththroes kullanıcısına yanıt

Ekran süresini ekran resmi çekip atar mısınız

• erbap13 E kullanıcısına yanıt

Yeni sarj ettim telefonu. Önceki sayfada paylaşmış zaten arkadaşlar.

• Çift uygulama var mı? Uygulama şifre koyma vs?
  • aydox7 A kullanıcısına yanıt
    Androidin tüm olanakları var. Çift uygulama ve uygulamaya özel şifre koyma var.
  • eorenc kullanıcısına yanıt
    SD kart koyma yok galiba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.