Şimdi Ara

| OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
20
Favori
23.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nereye, hangi cihazlara yönelelim hocam? Tavsiyeleriniz ne olur?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • denizci535 kullanıcısına yanıt
    Usül esasa mukaddemdir.

• Achilles1973 kullanıcısına yanıt
    En mantıklı 3 seçim var.
    1 kamera için Xiaomi Samsung
    2 oyun için zte redmagic
    3 hepsini kenara koyarsanız Huawei alıp geçeceksin.
    Başka alternatif yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Honor magic 6 pro alıp almamakta çok kararsızım.
    O paraya memnun eder mi? İleride sıkıntı yaşatır mı 5 yıl sorunsuz götürür mü?
    Honor servisi, Yazılım desteği hayal kırıklığı olur mu
    Saati de 5k bandına satmayı düşünüyorum
    Yoksa oneplus 12 45k ya yakın bir fiyata çıkar umudu ile beklemeli mi?
    Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achilles1973 kullanıcısına yanıt

Fiyat avantajı olmazsa OnePlus 12 almak için sebep pek yok. Bu cihaz amerika pazarında çok ilgi gördü çünkü Ultra-Pro segmenti bu cihazdan %50-60 daha pahalı, 12R kardeşi Samsungun A serisi sattığı paralara satılıyor. Yani bu sene şu "amiral katili" sıfatıyla f/p avantajıyla döndü OnePlus, dolayısıyla birincil tercih sebebi fiyat olmalı. Avrupada ise o kadar tutmadı çünkü az farkla Pro-Ultra segmentlerine çıkmak mümkün, kullanıcı yorumları da bu yönde. Yani fiyat avantajı yoksa anlamı yok. Burada 40-45 bin bandına çıkarsa dikkat çeker. Ama üstüne zaten amiral segment cihazlar var.

Bu cihaz temelde SD 8 Gen 3, çok uzun pil ömrünün yanında 20-25 dk gibi über hızlı şarj, amiral segment standartlarında da gayet iyi bir ekran gibi çoğu temel özellikte en üst seviye. Fakat amiral segmente göre "iş görür" seviye kamerası, IP68 olmayışı, tercihe göre eksi olan kavisli ekran gibi 1-2 defosuyla fiyatına göre alınabilecek bir amiral. Yoksa Honor ile yakın fiyatı olsa bu cihazın sunduğu ama Honor'da olmayan önemli hiçbir şey yok, üstüne Honorda pil ömrü biraz daha iyi, kamerası net daha iyi. Zaten önemli derecede daha pahalı olması gerek Honor'un.

OnePlus 12, kamera benim işimi görür, güncel olan da tüm donanımları amiral segment kullanmak istiyorum diyenler için fiyat avantajıyla alınabilecek bir telefon kısaca. Arayüz, yazılım desteği periyotları vs. bakımından Çinliler arasında daha iyi diyebilirim ama arayüz tercihi biraz da kişisel.

• Hocam zaten amiral gemisi katili olarak çıkmış firma f/p ürünleri olmali ki değsin 50 altında olmalı fiyatı ama sen gel gör bunu cepporta vs anlat. Ülkeye gelip güzel fiyatlandırma yapan Nothing markasıdır.

• Pulucu P kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıntılı ve açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim. Yabancı kanalların incelemelerine baktığımda dediğiniz gibi fiyat performans açısından gayet olumlu şeyler söylemişler. Ayrıca kamera konusunda da Hasselblad işbirliği ile ortaya genel kullanıcı için iyi sonuçlar çıktığını söyleyen çok. Açıkçası gördüklerim benim açımda tatmin edici. Sizin de belirttiğiniz fiyatlar üzerinden gelirse bir alternatif olabilir.

• Risk alıp honor almadım. Fiyatı 60 a tutunamayıp yine 50 55k ya düşer diyerekten Op12 bekliyorum umarım şurayı okuyorlardır da en azından 45k ve altı çıkar telefon... Ve artık umarım mayıs ortası olmadan çıkar...

• justmark kullanıcısına yanıt

Onları da marka üzerinde değerlendirmek yanlış. 2A modelini saçma sapan bir fiyata çıkardılar. Poconun X6 Prosu, özellikle Samsung'un A55'i vs. yakın dönem çıkıp çok daha pahalı olan cihazlarken 2A'yı bunlarla aynı paraya çıkardılar. Güncel olmadığı için kıyaslamak doğru değil ama Honor 90 ve Magic V2 ile yakın dönemde iyi iş yapmıştı, ta ki Magic 6 Proya kadar..

• op globale yazdım. bu cepport ocaktan beri getiremedi ayrıca bizlerin sorularına da cevap vermiyor. bekleyen onlarca kişi başka marka aldı. cepport tutumundan dolayı güvenleri sarsıldı ve beklemekten bıktılar dedim. bu olayı hızlandırma için bir şey yapabilir misiniz diye de ekledim. bakalım op kendisi sallayacak mı bizi

• inferior İ kullanıcısına yanıt

Mesajın aynısını buraya da atarsanız Biz de gönderelim belki değişen bir şey olur aynı Metin topluluk olarak bahsedersek bir nebze etkili olabilir

• valla şöyle bir şey yazdım. 500 karakter sınırı olduğu için hepsini almadı. fotoğrafı ekledim attachment olarak yazıya ayrıca.

| OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inferior -- 5 Mayıs 2024; 15:10:24 >
  • şu şekil cevabımızı aldık. OnePlus da bir şey yapmıyor anlaşılan. cepport getirip kendisi kullansın artık cihazları.

HI Customer,

Thank you for contacting OnePlus support.

I am Adeline, your support representative who will be assisting you with your concern.

We appreciate your interest OnePlus. I would like to inform you that Turkey is one of our non-serviceable regions. Hence, we will not be able to deliver our products or provide service directly in Turkey as we do have international shipping.

We value the needs and requests of our users, so we are working to broaden the scope of the services we offer. While we work to accomplish this endeavor, we kindly request for your understanding and support.

• inferior İ kullanıcısına yanıt
    Artık beklemenin bir anlamı kalmadı, Demekki cepport da 12'yi getirmeyecek. Magic 6pro ses çıkışı iyice bir öğrenip ona karar vereceğim. Nasip 😔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi there! Sorry for the miscommunication happened. Officially, we do not ship or sell the products in Turkey. Therefore, please accept our humble apologies as we cannot meet your expectations at this point. Alternatively, you can get in touch with our regional support team using the link below to know more about the purchase options. Selam! Yanlış iletişim olduğu için özür dilerim. Resmi olarak, ürünleri Türkiye'de göndermiyoruz veya satmıyoruz. Bu nedenle, bu noktada beklentilerinizi karşılayamadığımız için lütfen mütevazı özürlerimizi kabul edin. Alternatif olarak, satın alma seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bölgesel destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Şeklinde bir dönüş yaptılar. Nasıl resmi olarak tr de değiller anlamadım...

• | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor!

Hocam sosyal medyadan yazdım ama verdikleri cevaplar hep aynı o eski feed back olayı gitti firmada... Cepport Exclusive seller 1 senelik anlaşma yapılmıştı. İnşaallah tekrar anlaşmaz da Oppo grubu üretime geçti tekrardan ülkemizde. İnşaallah önceki Oppo gibi fiyatlarla değilde OnePlus özelinde uygun f/p mantığıyla gelirler. Cepport tarafını sevmiyorum ama Oppo mantığıyla gelirlerse de uzak dursunlar. Önceki hatayı yapmazlar umarım. OnePlus Türkiye piyasasında çok güzel işler yapar 12 yi 38-45 bandı arasında getirse 12R de 24-28 ama bu Cepport ile hayal..

• redloves kullanıcısına yanıt

Bu kadar beklemenin ardından büyük hayal kırıklığı cidden. OP12 ciddi şekilde istiyordum :/ Honor magic 6 pro ilgili genel sıkıntı ve Sorunları öğrenirseniz buraya da yazar mısınız ona göre alım yapacaklar bilgilenmiş olur. Teşekkür ederim şimdiden. 55k ya kadar tek ve en iyi seçenek honor gibi :(

• cnbrksrgl99 kullanıcısına yanıt
    Honor güzel cihaz hocam ama beni yazılım korkutuyor...

• OnePlus 12 gelirde alırım diye bunları da almıştım ama Cepporttan nefret ettim , aldığım ürünlere bak hocam. Keşke Oppo Find x7 Serisi yada Vivo x100 serisi gelse de Cepportun aracı olduğu birşeyi almasam. | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! | OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor!

OnePlus Watch kullanıyorum 3 sene oldu sanırım Türkçe dil seçeneği gelmedi yeni kadran çeşitleri gelmedi. OnePlus 7 Pro'ya ait orjinal güzel batarya bulsam yaptırıp kullanicam OnePlus 13 yada iPhone 16 serisine kadar.. Sinir ettiler iyice

• justmark kullanıcısına yanıt

Kamera akşam vakit netlememe, adadaki donmalar, ses sıkıntıları vb yazılım sıkıntıları çok duyuyorum bazıları pil hızlı bitiyor da demişti. Optimizasyon ve yazılım konusunda dediğiniz gibi bu tarz şeyleri düzeltebilecek mi ben de bu konuda şüpheliyim. Alsak pişman olur muyuz dedirtiyor. Kendi özelimde telefona 50k bandı veriyorsam o telefonu 5 sene sonuna kadar kulanmak isterim. Bknz 2019 da aldığım OP7 Pro'dan yazıyorum. Hala canavar gibi... Bu yüzden bile sırf gönül OP12 istiyor :')

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.