Şimdi Ara

Para sorunu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler seviyeme göre çok fakir olduğumu düşünüyorum nasıl para kasıcam yardım edin lütfen.E-5 e giden yok 1 türlü gidemiyorum.

Para sorunu??

• e5 için partner bulamama ihtimali çok düşük(irc kullanıyorsan),araba çal sat thief olunca oc yap felan
  • hocam com dami oynuyosun gen.tr demi .com daysan birlikte takiliriz o kolay,ayrica para kazanmak icin kokain viski ticareti yapacan
  • quote:

Orjinalden alıntı: noumatic

hocam com dami oynuyosun gen.tr demi .com daysan birlikte takiliriz o kolay,ayrica para kazanmak icin kokain viski ticareti yapacan

gen deyim saol fakat viski veya herhangi bir ticaret yapmak o kadar kolay deil hapis e giriorm sürekli
  • quote:

Orjinalden alıntı: k@r@ntin@

quote:

Orjinalden alıntı: noumatic

hocam com dami oynuyosun gen.tr demi .com daysan birlikte takiliriz o kolay,ayrica para kazanmak icin kokain viski ticareti yapacan

gen deyim saol fakat viski veya herhangi bir ticaret yapmak o kadar kolay deil hapis e giriorm sürekli

ayni seviyedeyiz senle ama gercekten de para sıkıntın var valla uyusturucu cok zor bu seviyede surekli yakalaniyosun fakat alkkolde problem yok ilk seferde alip satiyom hic yakalanmiyom,tabi heist de yapacan hic aksatma saati gelince yap,ne kadar yaparsan o kadar iyi bazen deli para geliyo,mirc da kolay bulursun heist icin partner

• evet paran çok az
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.