Şimdi Ara

Patron Uyardı: İşin Çok Görüyorum Aman Dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçük patron nöbetten kalma dosyaları yeni inceleyebildi büyük patron ile,

Ve tam 112 dosyadan müşteri ödeme/takip emri çıkarmam için iş bölümü gereği bir anda bana gönderildi.

Muhasebe departmanı dosyaları ödeme emirlerini yazıp imzaya sunmam için el arabalarıyla koli koli masama taşıdı "Abi nereye boşaltayım?" diye sordu.

Ben de ofis masamın etrafına adeta Çin Seddi gibi yığmasını söyledim ve öyle de yaptı.

Bir yandan gelen müşteri talepleri bir yandan da müşterilere ödeme emirlerini yazma derdi ile boğuşurken 1 hafta boyunca masamdaki Çin Seddini eritmekle cebelleşiyorum.

Bugün mesai bitimine doğru büyük patron ofise bir an geldi:

"Cemil biliyorum çok yoğunsun aman dikkat et yanlış iş yapma!" diyerek uyardı ve ardından ofisi terk etti.

Müdür bile bu hamle üzere "Cemil dikkatli yapar biz ona güveniyoruz" demek zorunda kaldı patronun ardından.

Belki bir umut büyük patron beni İstanbul Şubeye geri gönderir diye umutla bekliyorum.

İstanbul şube iş anlamında batık ama en azından kira belasından kurtuluyorum ya varsın beni 24 saat çalıştırsınlar razıyım...

• Yüskek kira bedelini ödemenin verdiği acı, demek ki lağam qoqulu şeher diyerek kaçtığın istanbula Anaynın sana olan düşkünlüğü altında tekrar yaşamaya ve can atarak dönmeyi istemene sebep olmuş amma senin gibi böyyük paytronun "çağırın bana mazlumu" diyerek istanbullu bir ırgatı ezip ezip etrafına çin seddi gibi dosyalarla onu çalıştıracak bi herüf bulmuşken, sen istanbula bu sene getmeyi rüyanda bilem göremezsin gibime geleyyo...

• Yüskek kira bedelini ödemenin verdiği acı, demek ki lağam qoqulu şeher diyerek kaçtığın istanbula Anaynın sana olan düşkünlüğü altında tekrar yaşamaya ve can atarak dönmeyi istemene sebep olmuş amma senin gibi böyyük paytronun "çağırın bana mazlumu" diyerek istanbullu bir ırgatı ezip ezip etrafına çin seddi gibi dosyalarla onu çalıştıracak bi herüf bulmuşken, sen istanbula bu sene getmeyi rüyanda bilem göremezsin gibime geleyyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 25 Nisan 2024; 19:44:20 >
  • Tam olarak ne is yapiyorsun hocam icra ile alakalı sanırım

Zor sıkıntılı isler

Siz siz olun cok ihtiyaci olmayan insana borç vermeyin
  • kılların çok dememiş iyiki.. @dekareme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falsoluserttop

kılların çok dememiş iyiki.. @dekareme

epilasyonlu ve tangalı bu herüfe nasıl qılların çok diyebilir ki, artık kılsız herüf diyebilir buna..

• dekareme kullanıcısına yanıt

Ya şu olayı seviiyorum mahalle gibi burası aynı zamanda kim kimin ne yaptığını unutmuyor gerektiğinde yazıyor çok gülüyorum ben isimlere dikkat etmeden yazıp unutuyorum tüm konuyu da sohbeti de 🤣

• dekareme kullanıcısına yanıt

Bu yorumu forumun girişindeki koridora koyup milletin görmesi sağlanmalı. Eski mizah dergilerindeki betimlemeleri çağrıştırdı, çok hojdur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.