Şimdi Ara

Peugeot 508 1.6 BlueHDi 2015 aldım güncelleyeceğim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
237
Cevap
7
Favori
29.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, THP bundan daha zevkli bile olabilir, BlueHDi hızlanabiliyorsa THP bir hayli hızlanır. Sadece yakıt tüketimi biraz üzebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 7 Mart 2019; 7:48:21 >
  • Hayırlı uğurlu olsun, hatasız kazasız kullanmak nasip olsun, benim beğendiğim bir araç, yayla gibi.
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Aracin performansi hakkinda da yorum yapabilir misiniz?ara hızlanmalar kalkislar vs?
  • Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    Hızlanma sürelerini bu akşam koymaya çalışırım, kalkışta ufaktan ağır bir araç ama ara hızlanmalarda da tam tersi çok iyi bir araç. Yüksek hızlarda bile ara hızlanmada desteği bırakmıyor motor. Eğer bir sıkıntı olmazsa burada sorulan çoğu sorunun net cevaplarını koyacağım.
    Edit: Çok büyük konuşmayayım fakat benim görüşüm 1.6 TDI+DSG birleşimiyle aynı yakıp daha iyi hızlanması. C segmenti hafif bir araçta 1.6 TDI+DSG evet hızlı fakat özellikle Superb-Passat gibi ağır D segmenti araçların hızlanmasından daha iyi olduğu görüşündeyim(ikame araç olarak passat, 1.5 sene superb, 3 sene A3 ve 3-4 günde yine ikame olarak boş paket 508 vermişlerdi, ilk defa öyle tanıştım araçla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 7 Mart 2019; 15:25:41 >
  • parker48 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Yanlız dediğinizden 2 saat önce park ettiğim yerden çıkarken sağ ön çamurluk-tampon birleşimi yere frenden gaza geçerken dokundurdum, çok sıkıntılı yerlerde çıkarken sorunlar oluşabiliyor. Yayla gibi olmasına rağmen bagajı bir parça küçük, bu dezavantajda diz mesafesinin iyi olması sebebiyle bir parça örtülüyor.
    Öncelikle hayırlı olsun. Almaya niyetlendiğim bir araçtı. Yaşıma pek hitap etmesede araç o kadar donanımlıydı ki bu yüzden cezbolmuştum. Ancak araç içinde o kadar az vakit geçirip gittiğim yolda o kadar kısaydı ki araç donanımlarının pek çoğu benim için luks bir tercih olacaktı. Bu yüzden tercihimi bmw den yana kullanmıştım.

Ancak gerçekten f/p alanında müthiş bir araç. Bu arada ben bunun 2.0 ını kullandımda töbe estağfrullah uçak gibi gidiyor mübarek.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Donanımın çeyreğini kullanmayacağım araç aldım sayılır. Ama motor-şanzıman birlikte çok iyi işler beceriyor. 2.0 THP'si varsa araç aslında 508 gti gibi olur.
  • Aracınız hayırlı olsun. MyPeugeot App a bağlanmak için aracın internete bağlı olmasına gerek yok. Telefonunuzu bluetooth ile araca bağlayın ve uygulama arka planda çalışır olsun yeter. Kontak kapattıktan sonra geriye dönük tüm bilgileri alırsınız. Uygulamayı son güncellemelerle bozdular, ben eski sürümünü apk olarak indirip öyle kullandım bi ara.
  • macropolo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Eski sürüm ile yeni sürüm arasındaki farkları söyleyebilir misiniz? Orjinal Apple kullanıyorum malum crackli uygulama yüklemek zor fakat android başka telefonlar üstünden eski sürümü kullanabilirim. Aracı internete zaten bağlamayı sabah başardım. İnternet ile tam özellik alınırsa dahada işe yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 7 Mart 2019; 16:37:8 >
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Biz de son bir aydır 2012-2013 makyajsız kasaya bakıyoruz 75-85 bandına. 5-6 araca baktım hepsi 150k uzeriydi ama kondisyonlari baya kötüydü(sanırım bu kadar çok donanım koyunca malzeme dayanıklılığı biraz düşük tutmuşlar ya da kullananlar çok kötü kullanmış. Hepsinde on koltuk yan desteklerde çatlak falan vardı). Bir de yağ kapağından üfleme yapıyordu çoğu. Bir de kriterlerimiz dar bayağı allure olacak beyaz olacak içi de beyaz olacak (babam darlaniyor) bu ara bıkmıştım bakmaktan ama sizin konunuzu okuyunca tekrar heveslendim inşallah temiz düzgün bir araç bulabiliriz.
  • bugatti1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İnşallah sizde bulursunuz. Benim yanlız giriş bütçem 70'ti. 2 ayda 35 arttırarak bu bütçeyle 508 aldım. Yanlız burada yazıldığı kadar sürüş keyfi vermeyebilir. Yine de 1.6 e-HDi-ETG6'yi almadan önce denemenizde fayda var.
  • Hayırlı olsun çok güzel bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Teşekkürler. Eski sürüm ile yeni sürüm arasındaki farkları söyleyebilir misiniz? Orjinal Apple kullanıyorum malum crackli uygulama yüklemek zor fakat android başka telefonlar üstünden eski sürümü kullanabilirim. Aracı internete zaten bağlamayı sabah başardım. İnternet ile tam özellik alınırsa dahada işe yarayabilir.
    Eski sürümle yeni sürüm arasında görüntüde bi fark yok fakat nedense yeni sürümde sıkıntı yaşayan çok var.
  • Ara vermişken güncelleme yapayım
    6.vites 2000 devire ancak ulaştım. 130'a geldim. Onun videosunu çektim. Yol bitince yüklerim.
    308 auto6r 3000 devirde 165 civarı gidiyordu.sanırım vites oranları aynı gibi.508 bir miktar daha belki uzun olabilir diye düşünüyorum
  • Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    O zaman biraz zor. İstanbuldan şehirdışı kısmına çıkıyorum onlarca yüzlerce tır geri dönüyor. 150'ye çıkarken hissettirmiyordu 2300-2400 devire çıkmıyordu. Yanlız yolda yemek molasını kesin verin. Beyniniz dönüyor ellerinize hayatınız bağlıyken açlıktan dolayı gözünüz kamaştığında hayatınız gitmesin. Veya tuvaletiniz var diye direksiyonu elinizden kaçırmayın.
    Ya da sadece ben veremeden duramıyorum...
    Kesinlikle katılıyorum mola şart.artı yolculuk da keyif haline geliyor molalar olunca
  • https://youtu.be/S0S8Qi5bzno
    6.vites 2200 devire kadar çıktığım sırada olan motor-rüzgar sesi. Videoda biraz fazla çıkmış gibi geliyor bana. 130 KM/S'yi bulabildim. Yol boş ve radarlar az olsa 160'ı bulabilirdim.
    Link atıyorum çünkü dhtube berbat çalışıyor.
  • Videoyu ilk ben izledim galiba. Ses inanılmaz yüksek geldi bana. Müthiş bir uğultu var. Kayıtla alakalı olabilir mi acaba?
  • Bu ses fazla çıkmış. 2017 308 bluehdi 1.6 eat6 kullanıyorum. İzolasyon iyi. 508'de daha iyidir. Bu hızlarda gelen ses rahatsız edecek kadar değil. Bu videodaki kadar hiç değil. Kayıt normal değil gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.