Şimdi Ara

Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
24
Favori
26.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben uğraşamayacağıma kanaat getirerek iade etmedim. Ama yeni alacak arkadaşlar en azından almadan bilgi sahibi olsun diye yazıyoruz buraya.

• Dostlar 8807 ile 8808 arasında ne fark var? 65inch 8807 ile 55inch 8808 hemen hemen aynı para.

• imfatalty kullanıcısına yanıt

Hz hız farkı var diye biliyorum. 8807 60 hz, 8808 120 hz olması lazım.

• MantarTheGreat kullanıcısına yanıt
    8807 120hz hocam kendim kullanıyorum, 8808 üst model ve google tv olduğunu biliyorum ama teknik özellikleri farkını detaylı bilmiyorum.
    Bu rakamlar üretim yılını temsil ediyordu diye biliyorum yanlış bilgilendirmiş olabilirim.
  • GürkanTufan7 kullanıcısına yanıt

Sanırım biri 2022 model biri 2023 o halde. Teşekkürler.

Aynen evet
  • Benim hatam. Yanlış biliyormuşum. Teşekkürler düzeltme için.

• MantarTheGreat kullanıcısına yanıt

Sorunu çözebildiniz mi?

• Gecen aylarda guncellememe ragmen hala bende android 11 gozukuyor.Bildigim kadariyla TV ler icin 14 versiyonu cikti ama guncellememe ragmen bende hala 11 ayni sorunu yasayan varmi yoksa philips pus8807leri hala guncellemedi mi?

• killnOd kullanıcısına yanıt
    Baktım bendeki de 11 olarak gözüküyor şuan
  • Yurtdisinda philip 14u yayinlamis olabilir mi ? Turkce olmadigi icin guncelleme almiyor olabilir belki?

• killnOd kullanıcısına yanıt
    Sorun dediğiniz şey bir sorun değil ki. Güncelleme demek Android versiyonu yükselecek demek değil. Android 11 in üstü gelmeyecek bu Tv ye.
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Dogru buyuk bir sorun degil ama guncellenme vakti geldi diye dusunuyorum 14 surumune veya GGTV ye gecilebilir. 

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt

Hayır, beinsports sağolsun haberimiz var diyip geçiştirdi. Muhteşem müşteri hizmetleri farkını koydu.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.