Şimdi Ara

Poco X6 pro kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Henüz 2 gün önce aldığım kutu faturalı POCO X6 Pro (12/512 GB) cihazım garip bir şekilde normal kullanımda hiçbir kasma donma sorunu yaratmaz iken arena breakout adlı FPS oyununu oynarken inanılmaz takılmalar ve FPS yırtılmaları yaşıyorum. Grafik kalitem en düşük, kare hızım ise en yüksek (akıcı) ayarlarda. Ayrıca oyunu oynarkenken de beklediğimden daha fazla ısınıyor fakat FPS düşmesi ısınma ile alakasız. Çünkü henüz ısınmamış durumda iken bile garip bir şekilde oyunda takılma yaşıyorum. iPhone 11 gibi eski bir cihazda bile bu kadar ısınma takılma asla yaşamadım. iPhone 11'den geçiş yaptım. Dün de şarja taktığımda birkaç defa şarj almadı sonra tekrar denediğimde düzeldi. Bu kadar güçlü bir işlemcisi olan bir telefonun akıcı ayarlarda kasması hiç normal değil ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Fikir verebilecek arkadaşlar yardımcı olabilir mi? (diğer kullanıcıların yorumlarına baktığımda asla böyle bir sorunla karşılaşan görmedim)

• custom rom denemenizi öneririm

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Daha henüz yeni alınan bir telefona custom rom atmak hiçte mantıklı gelmiyor ve sanırım bildiğim kadarıyla custom rom atarsam cihaz garanti kapsamı dışında kalıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.