Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.712
Cevap
592
Favori
1.386.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yapıkredi worldpuan lcwaikiki’de kullanılabiliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt

maxipuanlarınızı pazarama.com sitesinde kullanabilirsiniz.

• takipte kalınması gereken bir konu olmuş teşekkürler Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) 

• Merhaba

Yapıkredi World puanlarını güvenilir nasıl nakite çevirebilirim düşük komisyonla bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyaksx kullanıcısına yanıt
    Kredi kartıysa param uygulamasından %4 komisyon ile.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • the_exorcist kullanıcısına yanıt

Hocam param uygulamasında böyle bir oran görmedim ve olduğundan da emin olamadım ?

siz yaptınız mı ?

kısaca bilgi verirseniz sevinirim

World puan hiç denemedim belki olmuyordur ama genel olarak kredi kartı puanlarını yükleme seçeneği var uygulamada. Ben bonus ve Finansbank puanlarını yüklüyorum sürekli. Para yükleme seçeneğine gelin altta tek çekim, 3 taksit vs. gibi seçenekler var en sola kaydırınca puan seçeneği görünüyor. Üstüne tıklayınca %4 komisyon gösteriyor.

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)

• the_exorcist kullanıcısına yanıt

Maalesef olmadı.

bir sorun oluştu dedi ve ilerlemedi demek yapıkredi olmuyor

Belki de.

Nakit olur mu bilmem ama puan harca uygulaması ile A101 de kullanabileceğin kupon alabilirsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selamünaleyküm arkadaşlar ben birsey sormak istiyorum bilenler aynını yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim,
    şimdi worldpay da kampanya var 5.000 tl alışverişe 250tl worldpuan diyor bu kampanya ya vatanda dahil bende vatandan dün gece 12 binlik alışveriş yaptım lakin alışverişim kampanya dan yararlandırmadı ne yapmam gerekiyor bilen var mı birdaha birsey alacağım en azından onda alayım.selamünaleyküm arkadaşlar ben birsey sormak istiyorum bilenler aynını yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim,
    şimdi worldpay da kampanya var 5.000 tl alışverişe 250tl worldpuan diyor bu kampanya ya vatanda dahil bende vatandan dün gece 12 binlik alışveriş yaptım lakin alışverişim kampanya dan yararlandırmadı ne yapmam gerekiyor bilen var mı birdaha birsey alacağım en azından onda alayım Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.