Şimdi Ara

[REHBER]Cowon D2' leri Cowon D2+' a dönüştürme: Yeni 3.02 FW'e göre Güncellenmiştir (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
33.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D2+ veya D2 de çalma listesini isteğimiz gibi düzenleyemiyoruz DPL ye atsak bile sırasını değiştiremiyoruz bunun bir yolu yok mu? D2+ ta D2 deki gibi ayarlar menüsündeki sistem ayarlar kısmında USB arayuzunu Mtp ye çevirme menüsü malesef yok.(kullandığım firmware 3.11). D2 ve D2+ sadece .pla (yani wmp playlist dosyalarını) algılamakta bu sebeple parça listesi oluşturamıyorum.Yabancı sitelerde bile bu konuda çözüm bulana rastlamadım umarım siz bulmuşsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shademaster -- 12 Ağustos 2009; 1:43:16 >
  • D2+ a geçtim. Bunun için Residente teşekkür ederim...
    Peki şimdi en iyi firmware hangisi? 1.sayfadaki komutlarla 3.02 ye geçtik. Daha iyi sonuç elde edebileceğimiz yeni firmware ler var mıdır ?
  • @Resident kardeşim teşekkürler..
    Sorunsuz güncelledim..
  • arkadaşlar link kırık ya A şıkkındakini indiremedim ne yapacağım
  • bende de sanırsam kart değiştirmekten dolayı benzer bir sorun oluştu. d2+ tekrar baştan kurdum sorunum geçmedi. sobra d2nin içindeki hafızayı sil menüsünü kullanarak kartımı ve d2 mi formatladım sorunum düzeldi. Bende işe yaradı umarım sizde de işe yarar. (yedeklerimi almıştım unutmadan ekleyeyim dedim:))

quote:

Orijinalden alıntı: TheElder

bu SD kartı okumama sorunu bende de var zavzaga. Sürekli farklı sd kartlar taktığım zaman,(16 gb, 8gb ve 4 gb olmak üzere 3 SDHC kart kullanıyorm) belli bir seferden sonra okumamaya başlıyor. Sorunu ise aleti önce D2 ye sonra da tekrar D2+ ya çevirerek çözdüm. Ama bu da çok zahmetli bir şey. Başka bir çözüm yolu bilen veya önerisi olan varsa bir adım öne çıksın lütfen :) :) :)
  • Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim fakat çalışan D2 mi çalışmaz hale getirdim bu aşamada yardımlarınıza ihtiyacım var.
    Bütün herşeyi yaptım fakat d2en son işlemler bittiğinde beyaz ekranda kaldı tekrar uğraştıkca ucu altına kaçtı reset attım vs ama tc tool dosyasını yüklemek için bağlantı yaptığımda pc den yeni aygıt bulunduğuna dair bir tepki gelmiyor aslında cihazı bağlanıyor pc den cihaz bağlanma sesi geliyor ama görünürde bir şey yok.Xp işletim sistemi kullanıyorum.Donanımdan baktığımda da D2 yi göremedim yok.Bu aşamada yapılması gereken nedir?Bana yardımcı olabilecek sabırlı bir arkadaşım varmıdır?Şimdiden ilginiz için teşekkürederim.Eski yazılımına dönemk için ne yapmam lazım azslında epey foruma bakındım ama deliye döndüm çözemedim bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar ben cihazı plus yaptım ama bilgisayara son aşamadan sonra taktığımda D2 olarak görüyor yani + sı yok ayrıca açıldığında çince yazılı olan beyaz bir themanın olduğu bir ekran çıktı... bir yanlışlık var mı sizce
  • bunun dilini nasıl değiştireceğiz yani temadaki çince yazıları...
    ayrıca ses seviyesi eskisine göre biraz düştü ama bass geçişleri daha güzel hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 29 Ağustos 2009; 11:19:24 >
  • arkadasim menu de ayarlara gir sonra ikinci goster diye bir secenek var yani cince yazdigi icin anlamiyorsunda iste ayarlara girince hemen ikinci isarete tikla . ordan ilk secenegi isaretle sonra en alta in ve yukariya dogru 5inci dili sec turkce.. o kadar..
  • saol hocam 2.11 firmware atınca Türkçe seçeneği bile çıktı açılışta sorun kalmadı yani
  • Bişey sorcam, ben D2+ sipariş ettim. Bu şarkıyı görmeme gibi sorunlar olmaz dimi? Çünkü aralarında 3-5 $ fark vardı, fabrikadan firmware yapılmış biçimde gelicek
  • Adana da nerde d2 bulabilirim
  • Bende aynı sorunu yaşamıştım.Reset attıktan sonra beyaz ekran kalkkıyor ve ekran komple kapanıyor.Driver dosyasından tanıttıysan taktıgında otomatik goruyor ama donanım bulundu gibi seyler yazmıyor o nedenden sen direk CMD de işlemlere başlarsan ve upload kısmına kadar gelirsen sorunun çözülmüş olacağını gorursun.Driver gormuyor değil sen daha evvel tanıttıgından goruyor ama bilgisayar tepki vermiyor.

Özetlersek :
    1- Reset at ekranın kapandıgını gor
    2- Bilgisayara bagla (usb girişinin çalıştığını kontrol et once istersen)
    3- CMD de dosyaları çalıştır.
    4-Firmwarelerini yukle.
    Umarım faydası olmuştur Kolay gelsin...
  • Bu konuyu hazırlayan ve burda yardımcı olan herkeze teşekkür : )
    Dün gece D2'mi : ) D2+ yaptım : )
  • Arkadaşlar bende cowon d2+ var firmware güncellemesi yaparken kilitlendi ne bilgisayarda görüyor nede açılıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim
  • cowon d2 ve yanında 32 gb japon malı hafıza kartıyla bir de fiio e5 marka kulaklık amfisini satıyorum cihaz 1,5 aylıktır diğer ekipmanlar ise belki 2 3 haftadır ilgilenenler bana ulaşsın...
  • bi kaç kez d2+ d2 çevrimi yaptım sanırım ben d2 mi sütsüz seviyorum. baslar sanki sade d2 de daha doygun
  • Ürünüm sizlere ömür...

Artık bembeyaz bir sayfa açılıyor..

Kurtaracam diye bir sürü şey yükledim...Mahvettim iyice...

Reset felanda attım arada...

Ürünü bilgisayar görüyor ama ekran bembeyaz...

Tekrar eskisine nasıl döneceğim diye bir sürü sey arattım söylenenleride yaptım ama iyice kontrolden cıktı makina...

Ne yapacağımı bilmiyorum. Garantiye mi göndersem sizce?
  • hocam benimkinide görmüyodu ama sen tcctoolsu at C klasörüne çalıştırdan görmesede komut giriliyor. hatta bende tanıtmayabile gerek kalmadı vistada
  • ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK ZOR DURUMDAYIM İNANIN Kİ 5 DEFA OKUDUM D2 Yİ D2+ YAPMAYI AMA 9. AŞAMADA KALDIM 2 GÜNDÜR UĞRASIYORUM ARTIK KIRMA NOKTASINA GELDİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN
    ÇALIŞTIRDAN CMD YAZIP GİRİYORUM "tcctool -d cowond2 D2N_p.bin" yapıyorum fakat tcctool -d cowond2 D2N_p.bin iç ya da dış komut çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor diyor
    KONUYU VEREN ARKADAŞ TCCTOOL DİZİNİNDE İKEN KOMUTU GİRİN DİYOR AMA BEN O DİZİNDE MİYİM ANLAYAMIYORUM NASIL ANLAYABİLİRİM LÜTFEN HOŞGÖRÜLERİNİZİ VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.