Şimdi Ara

Samsung Galaxy A34 5G [Ana Konu] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.267
Cevap
155
Favori
240.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %85'den %15'e kadar wi-fi üzerinden internet kullanım sonucunda 9 saat 4 dakika ekran süresi aldım. Cihaz 61 GB dolu. Sim kart ve hafıza kartı takılı değil. 8 GB Ram 256 GB hafızalı. Sanal ram kapalı. Güç tasarrufu modu ve konum sürekli açık. Sabah, öğlen orta parlaklıkta akşam ise en düşük parlaklıkta kullanıldı. Oyun oynanılmadı. Cihazda ısınma oluşmadı ya da ben hissetmedim.

Samsung Galaxy A34 5G [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydox7 -- 29 Nisan 2024; 6:34:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin kronik sorun x3 deydi be fosil oldu o cihaz

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

O da sadece nfc olmayan hindistan modelinde vardı kamera sorun oluyordu kaçak alanlarda çıkıyordu nfc modelini 3 yıl sorunsuz kullandım kamera olarak a34'den iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GodisCoking kullanıcısına yanıt

Merhaba aynı sorun bende de mevcut çözüm bulabildiniz mi acaba?

• karapinarrecep95 K kullanıcısına yanıt

Bu ciddi bir hata, çözümü yok mu gerçekten?

ben öyle bir sorun duymadım. ayarlara girip sıfırlama yazın. açılan pencerede de mobil ağ bağlantısını sıfırlamayı deneyin derim. varsa bir sorununuz, çözülür diye tahmin ediyorum. ben de sorayım bakayım, hatta deneme yaptırayım, yaşanacak mı öyle bir sorun..

• Hasilyus H kullanıcısına yanıt

Dün müşteri temsilcisi ile görüştüm volte yi kapattırdı böyle deneyin düzeltebilir dedi deniyorum şu an bakalım

• The souls migration kullanıcısına yanıt

Ben şöyle fark ettim durumu; arkadaşlarım arayıp ulasamadiklarini söylediler bı kaç kere bende dün işten gelince evde eşimin telefonundan kendimi aradım ulaşamadım sonra şunu fark ettim asansöre binince şebeke gidiyor bı daha telefon açılıp kapanana kadar gelmiyor ama ekranda 1 diş cekiyor gözüküyor

• 3,-4 saattir telefonu şarj edemiyorum nasıl çözerim Samsung Galaxy A34 5G [Ana Konu]

• 03mahmutcan 0 kullanıcısına yanıt

Kablo değiştirerek deneme yapabilirsin..

• Arkadaşlar birden fazla sayıda hatalı kilit denemesi diye uyarı çıkıyordu önceden 1 2 dk içinde açılıyordu şimdi iyice sapıttı bugün 2 kere kendini kilitledi telefon. Birisi 1.5 diğeri 2 saat. Böyle aptalca iş mi olur Samsung stabil diye tercih ettik olaya bak acil bir durum olsa rezillik. Başına gelen var mı acaba?

• macotti kullanıcısına yanıt
    Olmadı maalesef

• %4 şarjım kaldı bi ara düzeldi derse gittim geldim yine aynı oldu

• Kamera çalışırken 1:1 veya 3:8 falan gibi oranlar var. Bu seçenekler kamera kalitesini nasıl etkiliyor. 48 mp yazan hariç yani onu sormuyorum. Oranlı yazanları merak ettim dostlar

• Son zamanlarda telefonla konuşurken kamera bölgesinde hatırı sayılır derecede ısınma oluyor. Başına gelen var mı

Merhaba, malesef çözüm bulamadım.

Güncellemeleri yaptım düzelmiyor.

Cihazın her şeyini resetledim düzelmiyor.

Cihaz 3g de olduğunda hiçbir sorun yok, 4g de yapıyor bu sorunu.

Tek çözümü de ya hep 3g de kullanmak yada fark ettiğinizde cihazı uçak moduna alıp uçak modunu kapatmak.

Bende sorun yok diyen arkadaşlarda şebekesiz ortamda bulunmamış olabilirler lakin bu sorun bence kronik.

Hocam merhaba, arkadaşın alıntı yaptığı 6 ay önceki mesajınızda şöyle yazmışsınız:
    Uçak moduna alıp normal moda geçsem de düzelmiyor. Tek çaresi telefonu kapatıp açmak.

Şimdi ise uçak moduna geçip uçak modundan çıkınca düzeliyor yazmışsınız.

Hangisi işe yarıyor? Sorunun şebeke veya bölge ile alakalı olma ihtimalini düşünüyorum bu arada eğer telefonun GSM çipinde spesifik bir sorun yoksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Merhaba, temel olarak şebekenin geri gelmesi için cihazın sebekesini kapatıp açmanız gerekiyor. Bunu kapatıp açarak, uçak moduna alıp kapatarak (bu da işe yarıyor şuan), 3g ye alıp sonra tekrar 4gye alarak çözebiliyoruz.

Buradaki önemli olan konu diyelim şebekesiz yerden çıktınız, arkadaşın dediği gibi telefon 1 diş çekiyor görünüyor ama aslında şebeke hiç yok. Bu yüzden farketmekte zor oluyor.

İş yerimde çekmeyen yer olduğundan Çok başıma geliyor bu durum.

Selamlar

İlginç bir problem. Benim kullandığım yolda şebekenin çekmediği yerler mevcut. Hatta iPhone’dan kullandığım CarPlay’de şebeke gittiği için internet radyosu kesiliyor. Doğal olarak aynı bölgede A34 de şebeke olmuyor. Fakat bağlandığı yerde iPhone ile aynı anda A34’e de şebeke geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çok fazla şebekesiz ortamda bulunduğum zamanlar oluyor hiç başıma böyle bir şey gelmedi. Sizin telefonda bir sorun var ya da hattınızda.

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.