Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A35 5G [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
10
Favori
6.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A35 exnos işlemci ile batarya çok merak konusu. Bu da son resim. Islemci gayet stabil, akıcı ,kasma donma hiç yaşamadım. Batarya gün boyu rahat rahat bol bol yetiyor. Demekki istenince oluyor. Hele kılıfsız yakıyor. Resim ve videosu da gayet yeterli ve kaliteli. Merak edenler için bilgilendirmedir. Ben sorun yaşamıyorum hiçbir konuda. Bende oyun olmuyor sadece.
    SAMSUNG GALAXY A35 5G [ANA KONU]

• Fiyatları düşmüş az da olsa, bence şu an tam zamanı almayı düşünen varsa.
  • Yokizm58 kullanıcısına yanıt

256gb ı 14.900 aldım hocam. Sizce erken mi davrandım

• JacobTR kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam.

256 GB olan model 17, 18 bin küsür den satışa çıkmıştı.

Güzel alışveriş yaptınız, hayırlı olsun telefonunuz
  • sezerede S kullanıcısına yanıt

Buda benden gelsin A55 var 1480 daha da iyi olmuş çoğunluk mobil veri.

• Yokizm58 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Şarj aleti olarak spigen 27w şarj adaptörünü tercih etsem herhangi bir sorun olur mu?

Samsung ve orijinal’e yakın markaların ürünlerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

bu soruyu daha önce cevaplamıştım. samsung'un orjinal adaptöründe pps ve bilmem neydi bir özelliği var. %100 olunca şarjı kesme gibi. bahsettiğim özelikler, muadilinde de var ve orjinal olduğuna eminsen bence olabilir.

• bu a35'de android 14'te hala google play store hizmetlerinde sorun var. dikkatinizi çekti mi?

bir kaç konudan bahsedeceğim şimdi.

* google play store hizmetleri" güncellenmiyor. evet google play'e girip güncelleme yap dediğimizde misal bir çok uygulamanın güncellemesi listeleniyor ama içlerinde bu yok. ne zaman ki;

ayarlar

uygulamalar

google play hizmetlerine

mağazadaki uygulama ayrıntıları

kısmına girip kontrol ettiğinizde güncellemenin olduğunu görüyorsunuz. bu güncellemeyi yaptıktan sonra, yeni güncelleme çıkması durumunda bile bunu yapmak gerekebiliyor. bu konuya yabancı forumlarda da dikat çekilmiş. andrid'in bu sorununu hala çözemediler deniyor. işin komik yanı, google pixel telefonlar için de durum aynı deniyor. en azından google pixel 6 için bunu okudum.

* birden fazla google mail hesabınız var ise her mail için ayrı seçim yapıp, google play store uygulamaları için güncelleme yapmak gerekiyor. yani diyel,m a mail adresiniz seçili. google play store'a girip uygulamaları güncellediniz. bitti mi? hayır.   diğer mail adresini seçip google play store'a girip uygulama güncellemesi yaptırdığınızda, bazı uygulamalar için yeni güncellemelr çıktığını görüyorsunuz. bu konuda da yaptığım araştırma sonucunda, multiple hesaplar için tek bir güncelleştirme yapılmasının yeterli olmayacağı cevabına ulaştım. her mail adresi için ayrı ayrı güncelleme kontrolü yapılacak. bu da çok saçma geldi bana. doğrusu android 12.1 de bunu ben yaşamadım. bazı kullanıcılar da bu teyiti yapmış. android versiyonu düşürenler içinde bu sorunun kalktığını görüp de android 14'de hala böyle bir sorunun yaşanıyor olmasına şaşıran da var.

* diğer bir konu da wifi açık olup ve gps kapalı olmasına rağmen, google play store uygulamalarının kendisini otomatik olarak güncellemiyor oluşu. bazı sistem uygulamaları kendisini güncelliyor bunu sesli uyarı kullandığım için görüyorum ama diğer bilindik uygulamalar neden elle dürtülenmeyi bekliyor.

sizde durum nedir?

• The souls migration kullanıcısına yanıt

Cihazı ne zamandır kullanıyorsunuz. Ve hala memnun musunuz ona göre sipariş vereceğim

Çift google hesabım yok. Bu yüzden 1 aylık bir kullanıcı olarak bu konu hariç hicbir sorun yaşamadım. Gayet memnunum. Kamera, batarya, hız gayet iyi. Takılma donma ısınma yaşamıyorum. A34 den daha iyi. Video veya fotoğraf düzenleme de çok hızlı ki a34 ile milim milim iken a35 aynı videoyu abartısız 8/10 kat daha hızlı yapiyor. Enteresan şekilde exnos çok iyi bu fiyatta

• erbap13 E kullanıcısına yanıt

yeni sayılır taş çatlasın 1,5 veya 2 ay. mcafee security ile kullanıyorum. kasma felan yok. a5 veya s2 serileri daha pahalı olduğu için tercih etmedim veya edemedim. SAMSUNG GALAXY A35 5G [ANA KONU]  aslında a35 almadan evvel a34 almaya çalıştım ama mağazada denk gelmediği için 35'de karar kıldım. bir beş sene götürse yeterli. bunu almasaydım ne almaya çalışırdım dersen, google pixel alabilir miydim acaba? diye aklıma bazen dürtü geliyor. satışı olsaydı tr'de, bu modeli almaya çalışırdım. google düşünsün artık, yapacak bir şey yok. SAMSUNG GALAXY A35 5G [ANA KONU] 

• Telefonu iki gündür kullanıyorum. Akıcı ve rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Oyun vs. Oynamadığım için bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Bataryası ortalama kullanımda 1 günü çıkarır. Tasarım açısından güzel bir cihaz. Buz mavisi tercih ettim ama çok ayırt edilmiyor. Beyaz gibi duruyor.
  • Samsung Öğrenci indirimi ile 13.300'e geliyor. Sizce alınır mı bu fiyata. Bu fiyata başka hangi muadilleri var ? Bir de ekran Hz ayari adaptif şekilde oluyor mu ? Yoksa sadece 120hz ve 60hz seçme mi var ?
  • ugurcanaydogdu kullanıcısına yanıt
    Alınır, hatta A55 alın bütçeniz müsaitse biraz daha ekleyip.
  • ugurcanaydogdu kullanıcısına yanıt

Adaptif ve 60 hz seçenegi var. Günlük kullanım için çok iyi bir telefon öğrenci indirimi kampanyası da güzel olmuş yanında kulaklıkta hediye geliyor

• Merhaba arkadaşlar, linkli metinlerde parlaklığı sona aldığınızda ekranda bozulmalar oluyor. Türk forumlarında ve yabancı forumlarda paylaşılmış. Bazıları mayıs güncellemesi yayımlanarak çozüldü vs yazmış ama galiba kronik bir sorun var sizde vereceğim linke girerek ekranı yakınlaştirmak uzaklastirma gibi hareketler yaparak sizde sorun var mı diye bakabilir misiniz?
    https://android.googlesource.com/

Chromeda sorun oluyor. Samsung tarayıcısında sorun olmuyor ama bağlantı renkleri chromedaki gibi değil daha koyu renkte. Chromeda ekrandaki bozulmaları ss alınca gözükmüyor ama galeride resmi incelerken yine büyütüp küçultme yapınca ekranda bozulamlar oluyor.

o linkleri paylaşabilir misin?

kimler sorun yaşamış ve yaşıyor acaba? senin için test yaptırdım, sorun yok. sitede garip bir siteymiş. açıkcası sitenin reklamını yapmış olsak da içerik olarak benim ilgimi çekmedi.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 12 Mayıs 2024; 17:2:27 >

Chrome tarayıcı ve full parlaklıkta mi denediniz. Samsung members formunda hindistan ve türkiye kullancılarında aynı şekilde şikayetler vardı ben normal kullanımda bir sorunla karşılaşmadım ama verdiğim linkte deneyince telefonumda sorun olduğunu fark ettim.

edge de yüklü. denedim, sorun yok. dediğin sorun için link verebilir misin? ui 6.0 güncellemesinden sonra samsung a34'lerde sorun yaşayanlar var görünüyor. ben a35'de böyle bir soruna denk gelmedim. gelmiş olsam zaten, dh'ye de yazardım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.