Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
105
Favori
365.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar size batarya degerlerimi paylaşsam durumu kontrol edermisiniz. 3 ay önce batarya değişimi yapıldı ama akşamı çıkarmıyor Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mksvir -- 25 Nisan 2024; 15:11:35 >
  • Mksvir M kullanıcısına yanıt
    Benimki 2 senelik batarya neredeyse yakın değerler.
    Benim batarya da yeni yaklaşık 8 saat alıyorum
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Normal mi hocam bu durum yeni batarya değişimi yapıldığı söylensede durum benim için aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mksvir -- 25 Nisan 2024; 16:12:46 >
  • TURLİKAT kullanıcısına yanıt
    Ekranın açık kalma süresimi hocam?
    Daha iyi olmalıydı bence ama ben batarya değişikliklerini verim %50 ye inmedikçe gereksiz buluyorum. Hiçbir zaman ilk bataryasının verimi olmuyor çünkü.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Haklısınız garantim de 5 güne bitecek. Servise gitsem değişen pek birşey olmayacak gibi. İşin aslı güvenim yok başlarından atma derdindeler. İnsta veya WhatsApp da görüntülü konuşmada sürekli karşı taraf'dan sesin gelmiyor uyarısı alıyorum. Servise 2 gidişimde de anlattım durumu hersey aynı. Artık bozuluna kadar kullanır atarım bu telefonu. Yıllarca Huawei nin farklı modellerini kullandım. Sorun yaşadığımı hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mksvir -- 25 Nisan 2024; 15:40:26 >
    Genel işleyiş öyle maalesef.
  • Son servis raporunu ekde paylaşıyorum arkadaşlar. Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***

Bir iki aya 2 yılı dolacak günlük ekran sürem 6-7 saat arası benim de

Evet oyun oynamaz ve full wifi isem 10 saat aldığım da oluyor.
  • M55 hayali de suya düştü. M52 ile yola devam.
  • Bende m55 bekliyordum. Aklım nothing phone 2a ya kayıyor ama realme gt2 pro almıştım m52 yi ozlemistim. Performansı hala iyi m52 nin batarya %89 gittiği yere kadar gidecek sanırım.
    Zamanında bedavaymis m52. Şimdiki fiyat ve özelliklere bakınca.
  • Üzerine 1000 tl verip sıfır m34 almak mantıklı mı ? Özellikleri düşük ama güncelleme desteği garanti durumu kafamı karıştırdı
  • waddey22 kullanıcısına yanıt
    İşlemciden dolayı almazdım ben şahsen, Samsung işlemcilerine gram ısınamadım.
  • Şu batarya performansı yüzünden yeni telefon alamıyorum. Gözüm poco f6 da bakalım fp bir cihaz bekliyorum. Samsung Galaxy M52 5G  *** ANA KONU ***
  • telefonla konuşurken ve whatsapp görüntülü görüşmede karşı tarafa ses boğuk ve aralarda kesilerek gidiyor. sağlıklı bir konuşma yapamıyoruz. garantisi yeni bitti cihazın bu sorun bayadır var aslında ama üstüne düşemedik. yazılımsal mıdır veya mikrofon değişimi yapsak düzelir mi tecrübe eden var mı acaba ?

• Le0 kullanıcısına yanıt

Hoparlöre alınca bende de bazen oluyor bazen olmuyor.

• Buradaki yorumlardan görerek Avcılar Samsung servisine gittim garanti bitmesine 40 gün kala batarya ve şarj soketini ücretsiz yenilediler teşekkürler forumdaslar
  • Le0 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut. Özellikle Instagram da görüntülü konuşurken ve ya hoparlör açıkkan.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.