Şimdi Ara

Samsung Galaxy S22 serisi için One UI 6.1 güncellemesinin dağıtımı durduruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S22 serisi için One UI 6.1 güncellemesinin dağıtımı durduruldu
    Samsung, Ocak ayında kullanıma sunulan Galaxy AI özelliklerini içeren One UI 6.1 güncellemesini ilk olarak Güney Kore'de Galaxy S22 serisine sunmaya başlamıştı. Ancak henüz üzerinden bir gün geçmeden güncellemenin dağıtımı önemli bir hata nedeniyle durduruldu. 

Samsung Galaxy S22 için One UI 6.1 güncellemesi durduruldu

Telefonlarını güncelleyen kullanıcılar, güncelleme sonrası kilit ekranı ve dokunmatik ekranın çalışmadığı şikayetinde bulundu. Benzer şikayetler Galaxy S21 serisi için gelse de, daha kısıtlı olduğu için Galaxy S21 güncellemesinin dağıtımı devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S21 ve S22 serisi için One UI 6.1 yayınlandı!

Olaya iyi tarafından bakarsak, dağıtım Kore'yle sınırlı olduğu için, diğer ülkelerde bu sorunun yaşanmayacağını ve daha kararlı bir sürümün geleceğini söyleyebiliriz. Her ne kadar Samsung'un güncelleme politikası kullanıcılar tarafından beğenilse de, kalite kontrol konusunda şirketin daha dikkatli olması gerekiyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/one_ui_61_update_for_galaxy_s22_series_halted_due_to_a_bug-news-62714.php

• iPhone un geçen haftadan beri "ALARM" ı zamanında çalamaması sorununu duyduktan sonra SANA NEREMLE gülsem ben bilemedim asıl.

Samsung a sizin durumu ilettim, 14 yıldır yerin bir başkaymış onlarda, 😀 hala dolduramamışlar baba yiğit😀😀😀😎

Fanboy olmaya gerek yok, alarm daha çalamayan telefonlar var hala:)))
  • Neremle gülsem bilemedim : " Her ne kadar Samsung'un güncelleme politikası kullanıcılar tarafından beğenilse de "

14 senelik kullanıcısını sırf bu rezalet güncellleme sebebiyle Apple a kaptırdı.. Bir çok kişiye zamanında Samsung aldırmışımdır şimdi hızlı şekilde Apple a transfer ettiriyorum

• Oneui 5 ile çok iyi iş çıkarmıştı samsung. Oneui6 da güzelde çıkışı çok problemli oldu. Özellikle Turkiyede

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • khanstern kullanıcısına yanıt
    iPhone un geçen haftadan beri "ALARM" ı zamanında çalamaması sorununu duyduktan sonra SANA NEREMLE gülsem ben bilemedim asıl.

Samsung a sizin durumu ilettim, 14 yıldır yerin bir başkaymış onlarda, 😀 hala dolduramamışlar baba yiğit😀😀😀😎

Fanboy olmaya gerek yok, alarm daha çalamayan telefonlar var hala:)))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • khanstern kullanıcısına yanıt

Apple her güncellemede bir yeri düzeltirken başka bir yeri bozuyor bug dolu kullanmasak yutturacaksınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.