Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.750
Cevap
725
Favori
2.166.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 18181819182018211822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ne kadar şehir efsanesi dense de hızlı şarjı kapalı şarj etmek batarya ömrünü uzatır.
    En basit açıklaması hızlı şarjda batarya çok daha fazla ısınır. Isı da bataryanın düşmanıdır.
  • Elimde 1 adet kolay kurulum amfilm ekran koruyucu ve 1 de jetech kılıf var. Düşünen olursa 250tl ye vereceğim ikisini.
  • Tabi pil teknolojisi gelisti ama yillar once note 4 almistim. Hizli sarj kapali kullandim. Pil omru tukenmesin diye arabada giderken arada sirada navigasyon actim. Cakmak sarjina takmadi. Bir cok seye dikkat ettim. 1 sene bile gecmeden telefon %20 civarinda kapanmaya basladi. Servise gittim aninda pili degistirdiler. Meger problemli seriymis. Pili saglikli tutcam diye cektigim eziyete uzuldum.

Artik telefon surekli android autoya kabloyla bagli arabadayken. Hizli sarjlarin hepsi acik. S21+ bu sekilde kullanim ile 2 senede accubattery %85, samsungun kendi %91 saglik gosteriyor. Bence gayet yeterli. Telefonu ne kadar sure kullanim hedefliyorsunuz bence kritik olan bu. 4 sene sonunda yeni pil maliyetide cok fazla olmayacaktir bence
  • east10 kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesin
  • Fenerli23907 F kullanıcısına yanıt
    Hocam daha sağlıklı olur ama bence eziyet çekmeyin boşuna zaten 25w çok yüksek sayılacak bir değer değil. Parasını verdiğiniz şeyi rahat rahat kullanın.
  • Ekran koruyucu satıldı
    Düz S23 model için
    Core armor (sıfırdan farksız 1 ay kullanıldı)
    Liquid air abyss green sıfır

İkisi birlikte 700tl.
  • Iphonelerin bence batarya sağlığı için hızlı şarja geçmediğini düşünüyorum
  • a_selim A kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjı kapatınca kaç ile şarj ediyor acaba
    Süper hızlı 25w, hızlı 15w, normal 10w diye biliyorum.
    Hızlı 25w kapatırsanız 15w
  • S23 (Düz model) için elimde 3 adet Case 4U şeffaf kılıf mevcut. Bir tanesi bir aylık süre kullanıldı, üçünü 100₺'ye vereceğim. Ürünün linkini bırakıyorum.

https://www.hepsiburada.com/case-4u-s23-uyumlu-kilif-kamera-korumali-yumuak-effaf-ince-sper-silikon-p-HBCV00003NYMPX?ftid=z1tj0eb35e24o7q4&magaza=Case+4U&url_src=and-product-detail

• S24 serisinin tüm modellerinde ekranda kumlanma varmış. Bazen S23+ da kaldığım için seviniyorum. S24+ a geçmek için çok çaba sarf etmiştim.
  • İstediğimiz mp3 uzantısını bildirim sesi veya zil sesi yapabiliyor muyuz? Telefonun ayarlarında bulamadım.
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Düz S24 kullanıyorum, gri sayfa olsun diye ekşisözlükten teyit ettim, parlaklığı düşürdüm vs. ancak herhangi bir kumlu ekran sorunuyla karşılaşmadım. Tüm modellerinde varmış derken genelleme yapılıyor sanki gibi ama benim S24'üme denk gelmemiş o zaman diyelim :)
    Sorunlu bir seri hocam ben de geçmedim gerek de yok zaten 3 sene rahat götürebilir bu cihaz her sene en yeni modeli almaya gerek yok.
    Bende de o sorun yok. İlk defa sizden duyuyorum.
  • motokops M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,bildirim sesi için "notifications", zil sesi için "ringtones" klasörüne MP3 dosyasını atmalısınız.
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Sorunlu bir seri derken açmak gerekiyor bence bu ifadeyi. Geri kalan sizin görüşünüz tabi ki ancak sorun nedir bilmemiz gerekiyor sanki. Sinyal gücü problemi şeklinde yorum gördüm sanırım yine bana denk gelmemiş o sorun. Pil performansı s23'e göre kötü diyen gördüm ancak çok yakın kullanım süreleri alıyorum.

Ancak kamerada, telefonun akıcılığında s24 s23'e göre daha önde bana kalırsa. Her sene en yeni modeli almaya gerek yok, 2.5k veya daha azında geçilen modele de sorunlu diye genelleme yapmaya gerek yok bence. İyi forumlar.
  • aceylan1922 kullanıcısına yanıt
    Alp Gürsoy' un incelemesini izlemenizi tavsiye ederim. O da bana denk gelmedi genel bir sorun değil dedi. Aynısı onda da yaşanmış. Panel sıkıntısı yaşanıyor modellerde.
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-s24-serisi-ekran-sorunlari--157931159

Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Ayrıca reddit te bu konu hakkında çokça mesaj mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 18181819182018211822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.