Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.799
Cevap
106
Favori
129.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aydır s23fe kullanıyorum çok çok çok iyi bir telefon kesinlikle şiddetle tavsiye ederim tek problem bir miktar batarya az gidiyor o da bu performans İn yanında hiç önemli değil
  • Telefonu yeni aldım. Aşağıdaki ekran koruyucu önceki postlarda önerilmişti. Almayı düşünüyorum. ne dersiniz?

Bir de fazla pahalı olmayan kılıf arıyorum.

amazon
    amFilm 2+1 Manyetik OneTouch Samsung Galaxy S23 FE Ekran Koruyucu 2023 Temperli Cam + Kamera Lens Koruyucu Tam Kapsama Parmak İzi Kimlik Uyumlu Kolay Kurulum (Yeniden Kullanılabilir)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CB7Q12TQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A39FMJSCUOU8UF&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesca

Telefonu yeni aldım. Aşağıdaki ekran koruyucu önceki postlarda önerilmişti. Almayı düşünüyorum. ne dersiniz?

Bir de fazla pahalı olmayan kılıf arıyorum.

amazon
    amFilm 2+1 Manyetik OneTouch Samsung Galaxy S23 FE Ekran Koruyucu 2023 Temperli Cam + Kamera Lens Koruyucu Tam Kapsama Parmak İzi Kimlik Uyumlu Kolay Kurulum (Yeniden Kullanılabilir)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CB7Q12TQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A39FMJSCUOU8UF&psc=1
    Yurtdışı değil mi bende 19 Nisan' da bunu aldım ama halen gelmedi aynı anda 2 kılıfta almıştım onlar geldi bu gelmedi
    IBYWIND Temperli Ekran Koruyucu için Samsung Galaxy S23 FE 5G(6,4 İnç),2 Adet Temperli Cam,1 Adet Kamera Lens Koruyucu,1 Adet Destekli Karbon Fiber Film[Parmak İzi Okuyucu, Kurulumu Kolay]https://www.amazon.com.tr/dp/B0CL93JP5Y?ref_=cm_sw_r_apan_dp_5V5ZZ7KK7TKTASG2XX96&starsLeft=1&skipTwisterOG=1

• Arkadaşlar cihazı 4 aydır kullanıyorum. Yeni alanlari uyarayim. Konum ve mobil veri deli şarj harcıyor. En azından rutin ayarlayıp eve gelince WiFi ve konum kapalı hale getirin. İkincisi yazılım güncellemelerden sonra usenmeyin yedeginizi alıp recovery ile formatlayin. 6.1 ile 2 saate düşen ekran süresi şu an wifide 7 saatlere çıktı.
  • VenomBoss kullanıcısına yanıt

Oynanıyor.

• SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU]
    Ekran ayarlarından doğal renkleri seçince ekran süresi bariz iyileşti
  • Can851 kullanıcısına yanıt

Siparişi verdim. Bakalım ne zaman gelecek? 20 Mayıs diyor ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: aesca

Siparişi verdim. Bakalım ne zaman gelecek? 20 Mayıs diyor ama...

Bende de 2 Mayıs diyordu gelmedi şimdi 21 Mayıs a ötelendi gümrük işlerinde sorun mu ne olmuş ülke genelinde öyle bir şeyler dedi müşteri hizmetleri
  • Arkadaşlar merhaba son 10 sayfayı okudum ama göremedim. S23 fe de s20fe de olduğu gibi bir model ayrımı yok değil mi misal sm8300 serisi kötü ama yeni çıkan sm8301 serisinde o hatalar düzeltildi dolayısıyla yeni seri numaralı olanı al gibi birşey yok sanırım. Bir diğer sorum da a54 ile arasında yaklaşık 5 bin lira fark var. Donanım ve kamera farkı o kadar varmı iki cihaz arasında.Şimdiden teşekkürler yanıtlar için

• GkhnBjk1903 G kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yok

• Arkadaşlar bende 5g ayarı görünmüyor sizlerde durum nedir nerden açılıyor bu 5g

SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU]
  • lost.dark L kullanıcısına yanıt

Ülkemizde 5g yok , en iyi ihtimalle 2026 geçeriz.

• apolyonn A kullanıcısına yanıt
    ekran modunu mu kastediyorsunuz?
  • hannibal kullanıcısına yanıt
    Evet hocam
  • apolyonn A kullanıcısına yanıt
    doğal olunca da renkler biraz soluk gibi geldi bana
  • alınabilecek en ucuz s23 fe ne kadara geliyor. Önceki senelerde S21 fe samsung sitesinde 11.000 tl iken samsung bayileri 8600 tl üzerinden ek takas indirimi yapıyordu 6100e almıştım var mıdır bu tarz iyi kampanyalar 19.200e kadar düşmüş bazı yerlerde kardeşime hediye alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 7 Mayıs 2024; 22:32:12 >
  • sawash35 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ama ben ülkemizde 5g var mı diye mi sordum? Ki ayrıca ülkemizde 5g var ve test aşamasında bulunduğum bölgede de mevcut. Ama telefonun ayarı yok. S23 ve s24 ler de belirttiğim alanda 4.5 g yerine 5g/4g vs gibi seçenekler var. Ama bizde sadece direk 4.5g var böyle olmaması lazım dediğim telefonların menüsüne bakım aradaki farkı görürsünüz

Neyse sonuç olarak samsungla iletişime geçtim uzaktan bağlantı ile baktılar evet test cihazı s23 te dediğiniz yeri gördüm dedi. telefonunuzda 5g var sadece aktif edilmemiş çalışmalar başlatılmış ilerleyen dönemlerde aktif edilcekmiş. Samsung tarafından verilen bilgi. Bir yazılım güncellemesi ile aktif ederler sanırım ilerleyen zamanlarda.

Edit: Gerçekten sinirimi alamadım geldim edit yapıyorum. Belki ben italyadayım arkadaşım ülkede 5g yok bu nasıl bir cevap ya sana 5g nereden açılıyor diye sormuşum şu okuduğunu bir anla ondan sonra cevapla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 8 Mayıs 2024; 15:15:11 >

• lost.dark L kullanıcısına yanıt

Ne saçmalıyorsun sen sinirini alamamışmış. İnsan gibi olabilecek sebebi yazdım yardımcı olabilmek adına, çıkmış abuksubuk cevaplar yazıyor. Akşam akşam adamın canını sıkma .

• Arkadaşlar merhaba bu telefonun şarjı neden az gidiyor kafayı yiyeceğim, geceden sabaha yüzde 10 şarj eriyor, samsunga yazıyorum forumlarda vb saçma sapan yok wifi ile kullan yok parlaklık kıs vb ben bunları neden yapayım yapmak zorunda mıyım aynı kapasiteye sahip poco kullanıyordum yüzde 1 ultra şarj modu 6 saat gidiyordu bunda yüzde 5 olunca kapanıyor cihaz, her haliyle denedim yıllardır android kullanıcısıyım yapmadığım şey kalmadı ailemde a ve m serisi var onların bataryası daha iyi gidiyor, bu s23 fe'nin olayı nedir anlamadım batarya için bir şey yapılamaz mı kronik sorun mu yoksa Exynos işlemci yüzünden mi lütfen kimse fan gibi cevap vermesin bir çözüm arıyorum.

• absfr A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen exynos yüzünden, güncelleme ile cozulurmu bılmıyorum ben s23 ultra ya geçtim dün .

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.