Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (1816. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
36.921
Cevap
651
Favori
1.812.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S23ULTRA için extra şarj aleti almalimiyim yoksa elimde huawei nin supercharger i var sadece kablosu eskidi artık üstünde şu ibare var output 5v 2a or,5v 4.5a iş gorurmu sizce hızlı şarj için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem095 kullanıcısına yanıt
    Son aldığım üç farklı telefondanda kimlik aldım.Ha bana sorarsan bende vermek vermem ama yerim yurdum belli olduğu için vermiş olabilirler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emre Ü E kullanıcısına yanıt

Adaptörde normal boy usb varsa en fazla 15 watt şarj edecektir. Adaptörde type-c varsa ve powerdelivery standardındaysa 25 watt şarj edebilir. 45 watt içinse gene pd standardında adaptör 45 watt olacak + usb type-c kablosu süper şarj 2.0 destekli olacak yani kutudan çıkan kablo ile bu olmuyor.

• serhat1971 kullanıcısına yanıt

Çok riskli birşey bu. Özellikle kimlik fotokopisi almak baya risk. Birisi sizi kvvk kanunu kapsamında kişisel verileri elinizde bulunduruyorsunuz diye şikayet ederse başınızı büyük derde sokarlar. Ufak bir sözleşme yapılabilir. Atıyorum örnek vereyim:

../../2024 tarihinde ..... imei numaralı .... seri numaralı ... model kodlu telefonu .... tckimlik numaralı işte ahmet hüseyin şahşına ... sallıyorum gene 34500 tl oturdörtbinbeşyüztürklirası fiyatına sattım/aldım şeklinde ufak bir sözleşme yapılabilir.

Bu bile sıkıntı çünkü başımıza gelenler var. Adamın biri geliyor 2. el telefon satıyor böyle sözleşme yapılıyor ancak o imei nuamrası ve o cihazda terör örgütleri ile bağlantı sağlanmışlar diye son kim kullanıyorsa o kişiyi alıyorlar. 4 sene davası sürüyor sizin hiçbir suçunuz yok elinizde bir satış belgesi olmasına rağmen davalara gidip gidip devamlı hakimlere derdinizi anlatıyorsunuz. Sadece ifade vermekle de bu bitmiyor. 4 sene böyle bir abimiz uğraştı, avukat tuttu birsürü maddi manevi sıkıntıya bile girdi çevresi bunu acaba terörist fetöcü gibi ithamlarla iyice yıprattı falan baya eş dost akraba da kaybetti derken çok uğraştı.

Aklınızda olsun yani bu tür işler 2. el söz konusuysa baya büyük risk.

• OrcunFix kullanıcısına yanıt
    Kimlik fotokopisine gerek yok ki iki satır tutanak tutarsınız iki taraf da imzalar. Tc kimlik, Ad soyad, imei bilgisi, satış tarihi, satış tutarı gibi detaylar tutanakta yazar. Yarın öbür gün sıkıntı olduğunda elde kanıt olur. Bunun için kimlik fotokopisine ihtiyaç yok aklı başında olan kimse de kimliğini vermez bi telefon için. Ha tutanak tutarken kimliğini rica edersin tutanaktaki tc ile uyuşuyor mu diye o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben şuan bıraktım ama yıllar önce telefonculuk yaptım.Prosedürleri bilirim.1.si ben fotokopi almıyorum fotosunu çekiyorum.Karşı kişi gönül rızasıyla veriyor.Sözleşme ile saklıyorum.istedigi yere sikayet edebilir birşey cikmaz kendi verdi.Neti araştırın genelde prosedür böyledir.2.si telefonlari genelde ilk elden fatura sahibinden aliyorum bu sekilde riski en aza indimiş oluyorum fatura sözleşme kimlik mahkeme durumlarında elinizde kanit olarak çok işe yarayacaktır.

Type A dan type C ye

Ama işte o iş sıkıntı dostum. En kötüsü hiçbirşey olmasa bile karakola gidip ifade vermesi onun derdi tasası sonra iş uzarsa üstüne birde dava açılırsa yani hiçbir suçun olmasa bile sana o dava kağıdı gelecek savcılık ifade vermeni isteyecek gidip geleceksin, dava açılacak duruşmaya dahi çıkabilirsin falan yani bunlar adamı yıpratıyor. Aslında bu 2. el işi baya sıkıntı ne almak ne de satmak lazım ama bu devirde o da zor. Pardon diye bir film var bilirsiniz usta oyuncular oynadı falan tam o durum bu malesef. :(

• Emre Ü E kullanıcısına yanıt

O durumda max 15 watt şarj edecek malesef.

• Bu telefon sahipleri S28 Ultra'ya kadar telefonunu kullanmaya devam etsin. Bu telefonun üstüne 32K farkla S24Ultra'ya geçmek hiç mantıklı değil.

• mikarichi kullanıcısına yanıt
    S23 ultradan 24 ultraya geçilmez tabi ama 25 ultraya balıklama atlanır.

Benim s24 ultrayıda alma gücüm vardı ama bu kadar fark olunca mantık olarak s23 tercih ettim çokta memnunum.S25 ultra şuan çıksa bile 100k üzeri olacaktır ki çıktığı tarihte fiyatı ne olur düsünemiyorum.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt

Verilir.

Kimlik fotokopisi verince, üzerine çapraz paralel iki çizgi çizersiniz, arasına şu telefonun alımı için verilmiştir yazarsanız. En sağlamı bu sekilde

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Kur böyle artmaya devam ederse olacağı o. S24Ultrayı almayarak çok mantıklı bir davranmışsın. Düz ekran ve titanyum kasa için değmez. Mis gibi S23 Ultramız var.

@glumerna, balıklama atlama bence.. Elindeki premium telefonu S28 Ultra çıkana dek kullanmaya devam et.

🤣🤣 Aslında haklısında telefon değiştirme alışkanlığım var max 2 yıl ömür içiyorum en iyisine.

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle bir yıl bilemedin 1.5 yıl 🤭

4 yılda 4 model değiştirmişim

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Bende 6 model değistirdim.insan zamanla yenilik istiyor.Note 20 kullanıyordum çokta memnundum ama lanet olası nefsim S23 ultra al hatta s24 falan dedi hop orda dur dedim S23 Ulta aldım 😂🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat1971 -- 5 Mayıs 2024; 19:14:38 >
  • 
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.