Şimdi Ara

//////Seat TARRACO Ana Konu//// (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
4.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam kaca almistiniz, fr plus 1920 sanirkm normalj 1780 e dusmus. Bir problem vs yasadjnjz mk skmdiye kadar?

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Arka sağ kısımdaki led orta birlesim yerinden çıkıyor.. kronik. Duzeltmis olabilirler...Daha baska bir sorunum olmadi..5 kisilige cevirdik..Arkadaslarimdaki, daha kucuk sehirde yasayan formentordan dahi az yakiyor..ummadigim kadar yakiti guzel...ankara ici 8 litre.uzun yol 6 litre civarlari.bu kg daki arabaya gore cok..1525 tl arti 11 bin tl de ek garantiye almıştım. Şu an formentor kullaniyorum ikame. Yalitim ve malzeme kalitesi farki cok ama çok bariz...Yanliz ekran ve media sistemi bizimkinde bir nesil eski.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 26 Ekim 2023; 8:21:9 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Konuyu hortlatacağız ama yapacak bir şey yok. Ben de alma arefesindeyim ama Seat in çekilme durumu, cupraya dönüşüm durumu var, nasıl olacak. Ben aracı 3-4 yıl sonra ev için peşinat olarak kullanacağım. Satılabilecek mi acaba?

• Zeyneparin Z kullanıcısına yanıt
    Neden satilmasin.Aracimiz anlayam biliyor tiguan allspace aslinda..ona gore uygun alinip uygun satiliyor zaten.
  • Merhaba seat 2024 fiyat listesinden kaldırılmış
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.