Şimdi Ara

Soğutucu alacagım 3ünden hangisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya sımdı gene azımı acıcam zor tutuyorum laf dalasına gırmıcem bır daha da ısmımı kullanmanızı ıstemıyorum
  • ben typhoon nun ankart üstüne üfleme konusundaki görüşler bana ilginç geldi,,yaw böyle bişey yok bu zalman da olabilir ama typhoon unda bu etki çok çok azdır çünkü typhoon anakarttan oldukça uzaktır ve fanının üflediği hava ancak peteklerin sonunna kadar ulaşmaktadır,,aslında typhoon unun fanı yukarı doğru üfleyecek şekilde tasarlansaydı kesinlikle daha fazla performans olacaktır,malum ısınan hava yükselir,mesela şu testi yapın kasanızı yatay hale getirin sıcaklıklarınız değiecektir daha düşük scakıklar elde edeceksinzdir..
  • quote:

ya birisi gürültü diosan typoon al demiş allah aşkına nerden uyduruyolar bunları typoon labarutuar testi 16db dir 1300rpm de 54cfm dir hava akımı şuanda en
    HELAL DOSTUM SONUNDA TAM VBEN YAZICAKTIM 16 dba ses veriyor ben kullandım bilyorum walla kullanmadan COK CİRKİN AY COK SES YAPYIOR DİYPİP YANLİŞ YÖNLENDİRMEYİN KULLANMADIYSANIZ SUSUCAKSINIZ NERESİ COK SESLİ 54 CFM HAVA 16 DBa walla cok sesliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owbilo -- 10 Temmuz 2006; 17:35:40 >
  • 9500 kullanmadım ama BT derim bende. cok memnunum
  • pedimento 16 dba ses cok geliyormu sana kardeş cok sesli dimi bt
  • 9500 ve BT cok seslı sakın almayın kaka kaka uzak durun
  • zalman 9500 led derim bütün soğutucuları kullandım bunun gibisi yok hafiflik dersen bunda var ışıklı fan var öle tuğla gibi değil ninja ve bt kasa içi hava sirkülasyonunu bozuyor cpuyu iyi soğtsada kasa içini kapladığı için bence tercih edilmez bide yanda plex varsa kasanızda o ninja tt falan tuğla gibi çok çirkin karizma dersen görüntü performans ve kasa içi sirkülasyonu dersen zalman 9500 led çünkü sıcak havayı direk egzost fandan dışarı atıyor . tuğla ninja ve tuğla bt tavsiye edilmez sadece cpu yu saoğutmakla iş bitmiyor öle olsa aklımda dolu proje var.
  • maho ne diyon yaw zalman 9500 e kötü demdik zaten bt cok sesliymiş dediler bizde kullandık sesi yok hemde iyi sogutuyor hemde 16dba ses ve 53 cfm fnaı var ses nerden cıkyıor bt de anlamadım.9500 de iyi ama bt den iyisi yok(benim fikrim daha iyisi var diyecek olanlar cıkacagı için benim fikrim bu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owbilo -- 10 Temmuz 2006; 18:00:15 >
  • bt iyi olabili ama sadece cpu yu soğutuyor kocaman çirkin bi tuğla ses olayına gelince rahatsız olan fanını söksün kardeşim bt kasanın içini kaplıyor pirket gibi küçük ve iş gören aletler tutulmuştur ama bt de bu özelliği göremiyoruz birazda estetiğe önem veriyorsanız zalman alın
    quote:

Orjinalden alıntı: owbilo

maho ne diyon yaw zalman 9500 e kötü demdik zaten bt cok sesliymiş dediler bizde kullandık sesi yok hemde iyi sogutuyor hemde 16dba ses ve 53 cfm fnaı var ses nerden cıkyıor bt de anlamadım.9500 de iyi ama bt den iyisi yok(benim fikrim daha iyisi var diyecek olanlar cıkacagı için benim fikrim bu)

• demişim ki ben orada ninja fansız kullanılabiliyor, 16 db bile olsa big typhoon FAN OLDUĞU SÜRECE iyi kötü bir ses yapar(bu oran kişiden kişiye değişir ama sonuçta Ninja fansız kullanma imkânı veriyor), ama derseniz ki Big Typhoon tanrısal bir üründür fanı olsada fansız ninjadan daha sessizdir lafım yok haklısınız sizler
  • hyr cnm by tugla gibiyse ninja beton
  • quote:

Orjinalden alıntı: owbilo

hyr cnm by tugla gibiyse ninja beton

ama zalman papatya gibi yani çok güzel çiçeğe benziyor gördğü işte öle ama mübarak kasanın içini kaplıyan o soğutucuları hiç sevmiyorum heleki nijja pc nin içinde resmen bi duvar

• ninja met etmişler daha sessiz diye 2 fan koysan bişe fark olucagını sanmam sadece ses farkı olur ve bt den sesiz demişsiniz ona kızdım sadece
  • Nınja ıyı oturtulursa ve onlu arkalı(burada sesı onmsemıyoruz tabıkı) 1600rpm lık yada 2000lık prformans fanı takılırsa hem BT den hem 9500 den ıyı perormans verır
  • Sycthe Ninja 120 mm Sessiz Fanlı CPU Soğutucu Universal
  • Sycthe Ninja 120 mm Sessiz Fanlı CPU Soğutucu Universal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

Nınja ıyı oturtulursa ve onlu arkalı(burada sesı onmsemıyoruz tabıkı) 1600rpm lık yada 2000lık prformans fanı takılırsa hem BT den hem 9500 den ıyı perormans verır

şahsen kasamın içinde tuğla görmekten korkarım kasanın içini kaplıyacaksa ne işe yarar bu nijja cpu yu soğutuyor ama kasanın içini bunaltıyor tuğla- pirket işte
  • walla bnde sırf o yuzden 9500led aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

walla bnde sırf o yuzden 9500led aldım

çok ii yapmışsın yani şimdi kasanın içi görünüyor millet demezmi kasanın içindeki o tuğla ney diye
  • BT nun sesli oldugunuda nereden cıkarıyorsunuz anlamadım. Kasadaki diger 12 lik fanlardan daha cok ses geliyor.
    Ayrıca chipset sıcaklıgımda en fazla 38 derece. Kasa zaten iyi havalanıyorsa islemci uzerine uflemesi bir sorun degil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.