Şimdi Ara

Son kale yıkıldı: Amazon Prime ücretine yüzde 400 zam geldi! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
5
Favori
12.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Personel maaslarina 5x zam yapmadilar, yapsalar zaten fakirlesmis olmazdik.

Fakirlesmek boyle birsey. Ulkece hatali ve kotu politikalar yuzunden fakirlestik.

Ulkenin durumu bu, gittikce fakirlesiyor. Kimsenin bu durumu kendine gore kullandigi ya da troll filan oldugu yok yani, sen fakirlesmenin ne demek oldugunu anlamamissin sorun orada.

• Bişeyin yıkıldığı yok 2$

HB premiumun hiç bi faydası yok, beş para etmez. Amazon'a rakip olamaz hiç biri 49 da olsa öderim.

• Sebebi başımızda bulunan ekonomik deney deneyip doları patlatan şahıs. Teknoloji forumunda hala daha bunları savunan birilerinin olduğunu görmek korkutucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 27 Nisan 2023; 1:44:9 >
  • Asıl zamlarla seçimden sonra tanışacağız, bunlar fragman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x 

• en iyisi mi?   yaw neyse hadi şimdi sövmeyim sabah sabah

• Siyah01 S kullanıcısına yanıt
    Birisi şuna malum bu neyin iskeleti fotosunu atabilir mi ? Spiderman gibi kendi oldukları şeyi başkalarıymış gibi lanse etmelerinden gına geldi çünkü.Hüdaparın uzantıları.Dinsiz partiymiş Allah da oldunuz ya başımıza kimde imanın olup olmadığını da saptayın ve yargılayın.Reziller sizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prime üyelik almıyorum epeydir çünkü ertesi gün teslimat dedikleri ürünleri bile 2 - 3 gün sonra getirmeye başladılar. üstte bir arkadaş yazmış seçimden sonra bekleyin zamları diye, bende şunu ekleyim; şu an piyasada dolar 25 tl'den işlem görüyor zaten ama seçimden sonra nereye gider belli değil, ikinci el ölücüleri şimdiden yasa girebilir çünkü herşeyin fiyatı çok artınca pandemideki gibi ikinci el fiyatlarıda uçacak.

• %400 gerçekten ciddi rakam. Yani bence artık taban ve tavan fiyatları olmalı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • prime video bom boş bir içerik.twitch izleyecek takip edecek birini bulamıyorum uzun zamandır kullanmıyorum.en önemli artısı kargo ücreti ve ertesi gün teslimatt. onunda boukunu çıukardılar.ertesi gün teslimatta 2 aydır sorunlu.güzel kampanya yapıyorlar arada ama yakalayabilirsin.bence abone olacak bir şey yok ortada.39 değil 89 bile veririm ben aylık ama şu anda hak edecek bir şey yok.fiyat iyiydi o yüzden devam ediyordum ama 39 tl vermeye değecek bir şey olmadığından iptal ettim.

• Siyah01 S kullanıcısına yanıt

Aynen öyle...   

• berk768 kullanıcısına yanıt

Seçimden sonra ortadan kaybolma sakın.Kim batacak kim çıkacak göreceğiz

• luckylukegs L kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 27 Nisan 2023; 16:25:29 >
  • luckylukegs L kullanıcısına yanıt
    Telekom satılsın da ne olursa olsun, adsl uçacak, almanya ile aynı olacak diye tünüzü yırttınız, satıldı, rezil oldunuz...
    Şimdi de aynı zihniyetle iktidarı indiriyorsunuz, pişmanlığını internetten yayınlayamayacaksınız, zira nete girecek paranız veya altyapınız olmayacak.
    Tebrik ederim, RTE düştü, tünüze kına yakabilirsiniz...

• Bugüne kadar hayır kurumu gibi çalıştı zaten. Biz senden razıyız amazon :D

• Ayda 8? kullansan da kullanmasan da koymazdı. Ayda yılda bir alışveriş ihtimali için her ay 40? vermenin manası yok. Drive ve müzik olayını da getirselerdi daha güzel olurdu ama yine de izlemediğim içerikler sadece dursun diye o fiyatı vermem.

• 40? diğer platformlarla kıyaslarsan evet hiçbir şey demek. Ama içeriğini izlemiyorum, sitesinden ayda 1 bile alışveriş yapmıyorum. Neden o ücreti vereyim ki. Şunun farkına varın: fiyat zammı evet yine de az sayılır ama kimine göre çok işe yaramayan bi platform için verilecek bi ücret değil.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.