Şimdi Ara

Srobot pet inv...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yerden çıkan tüm şeyleri pete toplatıyorum ama hotana gelince onları satmıyo.Tabletler,oklar fln birikmiş oluyo.Hadi satmasını geçelim bankaya koysun bari.Onları bi ayarlıyamadım.Yeni sürüm olduğu için de hiçbisitede bulamadım ayarlarını.Bilen ve yapabilen biri warsa resmili olarak anlatabilirler mi???

• sbot petin inventoryden bişi almaz.Öyle bir ayarı yok.
    Tavsiyem elixirleri charına toplatman...arrow ıvır zıvırı da toplatma
  • Adam srobot diyor, sbot demiyor.

Pet'den öte-beri transferi için, filter sekmesinde "transfer pet bag" mi ne öle bir seçenek olacak. Onu işaretle, ve o başlığın altındaki öğeleri de işaretle (weapon, defence, other falan-filan).
    Sonra yukarıdaki filter listesinde oyunda gördüğün ve de görebileceğin tüm itemler yer almakta. Oradan pet'in toplamasını istediklerini seç, hemen alttaki "pick pet" seçeneğine tıkla. Zahmetli bir iş; ama bir kere yapıcaksın. Silah, giyisi ve takıları hem pet'e hem de karakterin kendisine toplat. Bazen pet sağda solda takılır kalır, yerdeki öte-beriyi alamaz, yazık olmasın.

Eşyaları kasaya koymak için "store" seçeneğine de tıklamayı unutma. Zaten sen tıklayınca seçtiğin itemlerin yanında ifade belirir.

En son ayarları katdetmeyi de sakın unutma. Hepsini bitirince de bot kurulu olduğu klasördeki "conf" klasörünün bir yedeğini al.

EDIT: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 27 Haziran 2009; 12:41:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: shruikan

Adam srobot diyor, sbot demiyor.

Pet'den öte-beri transferi için, filter sekmesinde "transfer pet bag" mi ne öle bir seçenek olacak. Onu işaretle, ve o başlığın altındaki öğeleri de işaretle (weapon, defence, other falan-filan).
    Sonra yukarıdaki filter listesinde oyunda gördüğün ve de görebileceğin tüm itemler yer almakta. Oradan pet'in toplamasını istediklerini seç, hemen alttaki "pick pet" seçeneğine tıkla. Zahmetli bir iş; ama bir kere yapıcaksın. Silah, giyisi ve takıları hem pet'e hem de karakterin kendisine toplat. Bazen pet sağda solda takılır kalır, yerdeki öte-beriyi alamaz, yazık olmasın.

Eşyaları kasaya koymak için "store" seçeneğine de tıklamayı unutma. Zaten sen tıklayınca seçtiğin itemlerin yanında ifade belirir.

En son ayarları katdetmeyi de sakın unutma. Hepsini bitirince de bot kurulu olduğu klasördeki "conf" klasörünün bir yedeğini al.

EDIT: ekleme

Çok saol...

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.