Şimdi Ara

Stop Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracım fiesta 2005 1.4tdci gaza yüklenince, yüksek devirde ve yolun bozuk olduğu yerlerde sarsılinca stop ediyor hareket halindeyken ve hemen tek marşta çalıstırabiliyorum. Genellikle 2. viteste ve yokuşta yapiyor. Geçen ay götürdüm sanayiye pompa müşürü değişti ve deneme sürüşu yaptiğimizda sorun düzelmişti şimdi tekrar başladı. Usta enjektörlerde arızali demişti bir depo benzinle sehir içi 600km anca gidiyorum çok yakması ve stop etmesi o yüzden olabilir mi sizce? ve 2 bin deviri geçince cok ses geliyor. Birde ilk calistiginda çok fazla beyaz duman attı iki kez yaptı ortalik duman altı oldu resmen. Cevaplarıniz benim için çok değerli arabadan pek anlamıyorum tesekkurler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdkcr -- 20 Şubat 2020; 23:8:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba nasıl çözdünüz sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2006 model 1.6 benzin +lpgli otomatik vites ford fiesta aracım var. Soğuk havalarda rolanti dalgalanması yapıp stop ediyor otomatik vites aracım. İlk hareket sonrası yavaşlama ve durma anında stop ediyor. Motor ısınınca yani 20 dk sonra falan bi daha yapmıyor. Eşim işe gidiyor bu araçla ve her sabah aynı sorun yani stop etme oluyor. Ustalara sorduk bilen birini bulamadık. Ford servisi bile bilmiyor çözümünü. Map sensörü dediler değiştirdik. Boğaz kelebeği temizlet dediler yaptık. Hava hortumu değiştirdik. Yine aynı. Lütfen yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.