Şimdi Ara

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
24
Favori
317.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TLF 350 cihazım var.Ama bir kaç gündür kullanırken ekranda error kutucuğu çıkıyor ve OUT OF MEMORY,REQUESTED 10000,CACHE 44467 VEYA BENZERİrakamlar çıkıp cihaz kilitleniyor.Çözümü hakkında bilgisi olan veya daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış olanların yardımını bekliyorum.TEŞEKKÜRLER
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: orse

Arkadaşlar merhaba,
    TLF 350 cihazım var.Ama bir kaç gündür kullanırken ekranda error kutucuğu çıkıyor ve OUT OF MEMORY,REQUESTED 10000,CACHE 44467 VEYA BENZERİrakamlar çıkıp cihaz kilitleniyor.Çözümü hakkında bilgisi olan veya daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış olanların yardımını bekliyorum.TEŞEKKÜRLER
    .

Çözüm nedir bilmiyorum ama verdiği hata bellek yetersizliği gibi görünüyor. Cihazı fabrika ayarlarına bir döndürün. Cache bellek falan bir temizlensin.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    .

Çözüm nedir bilmiyorum ama verdiği hata bellek yetersizliği gibi görünüyor. Cihazı fabrika ayarlarına bir döndürün. Cache bellek falan bir temizlensin.

Cevabınız için teşekkürler.Fabrika ayarlarına dönersem cihazımda ne gibi değişiklikler olacaktır acaba?Sonradan yapılan ayarlar değişecek herhalde.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    .

Cevabınız için teşekkürler.Fabrika ayarlarına dönersem cihazımda ne gibi değişiklikler olacaktır acaba?Sonradan yapılan ayarlar değişecek herhalde.

Evet.Fabrika ayarlarına döndüm artık cihazım hiç çalışmıyor,navigasyon açılmıyor.Ne yapabilirim?

• quote:

Fabrika ayarı demek, cihazı satın aldığınızdaki hali demektir. Bu mantıkla baktığımızda, cihazı aldıktan sonra yaptığınız herşey gidecektir. Ama her fabrika ayarı demek aynı şey olmayabiliyor. Bazıları ilk günkü haline alabilirken, bazıları güncellemeleri aynen bırakabiliyor. Bazıları yaptığınız ayarları ayrı bir yerde tutup resetlerken bunları da sileyim mi diye falan sorabiliyor. Bazıları eğer öyle özellikleri varsa resim ve müzik dosyalarınıza dokunmama opsiyonunu sunabiliyor. Yani aynı cihazla bu işlemleri yapmayan birinin bunları bilmesi kolay değil.

quote:

Evet.Fabrika ayarlarına döndüm artık cihazım hiç çalışmıyor,navigasyon açılmıyor.Ne yapabilirim?

Önce benim 8 Ağustos'taki mesajıma bir göz atmanız ve çözüm olmazsa Servisi aramanız çok daha hızlı çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 19 Eylül 2014; 16:19:06 >

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Bu konu başlığında 8 ağustos'ta size ait bir mesaj göremedim yada bulamadım!!!
  • orse O kullanıcısına yanıt
    Sorunuma çözüm buldum gibi.Eski tarihli yedeklerden birini yükledim.Daha sonra naviextra'dan güncellemeleri yaptım.Gezi monitörünü açıp eski otomatik kaydedilmiş seyahat bilgilerini sildim.Şu an için bellek uyarısı vermiyor ama güncellemelerden sonra saat ayarlarını yapmak istediğimde ayarlar kısmında bu bölümün kaybolduğunu gördüm.Şimdi cihazın zamanını ayarlayamıyorum.Nasıl geri getirebilirim.Lütfen bilgisi olanlar yardımlarını esirgemesin.Sorunlar hiç bitmiyor değilmi?

• quote:

Sizin ilk mesajınızdan önceki 2.mesaja bir göz atın lütfen.
    Not: Bu okuduğunuz mesajdan önceki 9.mesaj diye de söylenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 21 Eylül 2014; 9:35:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

telefunken tlf 250 350 navigasyon aletim rom u bozuldu gerekli teknik serviste yardımcı olmadığından bu aygıtı kullanan arkadaşların yardım etmesini rica ederim bu mesajı görüp insallah yardımcı olursunuz
    telefunken tlf 250 350 navigasyon aletim rom u bozuldu gerekli teknik serviste yardımcı olmadığından bu aygıtı kullanan arkadaşların yardım etmesini rica ederim bu mesajı görüp insallah yardımcı olursunuz
  • miray alp M kullanıcısına yanıt
    En azından bu sayfadaki mesajlara hiç göz atabildiniz mi?

• arkadaşlar tlf 350 kullanan arkadaş varsa bana özelden ulaşabilirmi, bilgisayara bağlayıp müzikleri fln sileyim derken igo yazılımını silmişim harita uygulamasını açamıyorum.o dosya lazım hiçbir yerde bulamadım biri upload edecek olursa çok makbule geçer.
  • umarım işine yarar...
    https://yadi.sk/d/oH_nO1uVcfNia
  • Başarsoft'un 2014.10 haritasını dün cihaza sorunsuz bir şekilde yükledim...

Yani cihazın ömür boyu harita güncelleme sözü halen devam ediyor...

Darısı 2015 güncellemelerinin başına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Başarsoft'un 2014.10 haritasını dün cihaza sorunsuz bir şekilde yükledim...

Yani cihazın ömür boyu harita güncelleme sözü halen devam ediyor...

Darısı 2015 güncellemelerinin başına...

evet ömür boyu güncelleme konusunda 2 yıl- 3 yıl yorumu yapanlar yanıldılar
  • TLF 350 ile yola devam.. Harita güncellemesi, cihaz performansı ile hiç pişman etmedi. Hala kullanıyorum. Sadece batarya ömrünü bitirdi. Şarj da sürekli takılı durması gerekiyor. Garanti süreci bitti cihazımın. garanti süresinde de firma sorunsuz arkasında durdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 26 Aralık 2014; 0:56:37 >
  • Almayı düşünüyorum bakalım

• Benim cihaz da üzerinde üç araç değiştirmiş olmama rağmen hala sapasağlam çalışıyor, güncellemeleri alıyor.

Selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naviextrasta güncel yazılım yok.Benim navi 2012 de kaldı.Nasıl yüklediniz 2014 anlatabilirmisiniz ? Bu arada TLF-250 kullanıyorum
  • bende biraz önce güncelledi naviextra dan. ama zor oldu önce baya bi hata verdi.ama sürekli yenile dedim en sonunda tümünü güncelledi.

arkadaşlar bende 350 modeli var bataryası bitik.buna nasıl batarya uydurabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnytgms

Naviextrasta güncel yazılım yok.Benim navi 2012 de kaldı.Nasıl yüklediniz 2014 anlatabilirmisiniz ? Bu arada TLF-250 kullanıyorum

Bakın birkaç mesaj yukarıda şöyle birşey yazmışım:

quote:

Biraz önce bir arkadaşımın Telefunken GPS243 model cihazına baktım. Navigasyon açılmıyordu. Navigasyon ayarlarından NNG altındaki exe dosyayı göstermek gerekiyormuş. Tabi bunu nasıl unutmuş orası muamma. Yeri gelmişken Sinbo Müşteri Hizmetlerine buradan da teşekkür edeyim. Çok ilgiliydiler. Bilmeyenler için telefonu da 444 66 86.

Sonra haritaya bakayım dedim. 2013 bilmem kaç yazıyordu. NaviExtras Toolbox'ı yükleyip açtım. Cihazı otomatik olarak gördü zaten. Siteden üye olup bu programda oturumu açtım. Soldaki menülerden Update'i seçince güncelleme olduğunu gördüm. Güncelleyince harita bilgilerine baktığımda 2014.03 Başarsoft Haritasına güncellendiğini gördüm.

Tabi mesajın tarihi 8 Ağustos 2014 olunca 2014.03 güncellemesini yapmasının doğal olduğunu yazmama gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 23 Şubat 2015; 10:25:53 >

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.