Şimdi Ara

TOGG T10X KURADA ÇIKANLAR - ANA KONU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
26
Favori
13.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosuncuk vakası olmaz da 20 bin adetin sene sonuna kadar biteceğine olan inancım çok az :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4. Madde 🤩🤩

TOGG T10X KURADA ÇIKANLAR - ANA KONU

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • togg teslim alan vatandaş var mı?

• verbaba kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok

• Şuan seçim yatırımı için şov peşindeler. Konya belediyesine bile gitmiş. Oraya gidene kadar parasını yatırmış insanların araçları teslim olması lazım.

İnsanlar belki yatırımını kur korumaya koyacak 3 ay parasını bloke edecek. Teslimatla alakalı bilgilendirme yapmak bu kadar zor olmamalı?

• Beyler togg dan mesaj var bana. Teslimatı Aralık 2023 gibi planlıyorlarmış. Tarihi ileri veya geri çekilmesi onların elinde saklı tutuluyormuş. Çekiliş sıram 19*** lerde

• Arkadaşlar merhaba, Full paket için asil 8427 yim. Az önce mail geldi;" teslimat planlamanız Ağustos-Eylül ayına planlanmıştır. Tekrar bilgilendirme yapacağız" diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOGG T10X KURADA ÇIKANLAR - ANA KONU

• Herhalde uzun menzil araçları erken teslim edilecek iddiası boş çıktı. Yada herkes uzun menzil full paket istekte bulundu

• Benim de teslim Aralık diye mail geldi, sıram 16***

• Benim v1 boş paket standart menzil. Temmuz ağustos diyor. Demekki ilk fuller teslim edilecek olayı değişti

• Benim araç uzun menzil dolu paket, 1.1xx sıra, mayıs-haziran yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun menzil v2 Oltu siyahı 10.700 Eylül-Ekim görünüyor. 2 haftada bir teslim tarihi güncellenecek yazıyor.

Düzenleme: Cihazın %20-80 aralığında kullanılması tavsiye ediliyor. Uzun menzil bile makul kullanımda 500 km x %60 = 300 km yapar. Standart menzil isteyen baya az sayıda görünüyor doğal olarak. Uzun menzil isteyene sıra gelmesi de uzun sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallardo366 -- 13 Nisan 2023; 22:49:59 >
  • gallardo366 G kullanıcısına yanıt

bilmediğim için soruyorum hocam. Aracı %100 şarj etsek ne sakıncası olabilir. Neden %80 kıstas olarak alınıyor?

• GonulADAMI G kullanıcısına yanıt
    şarj sırasında elektronların hareket ettiğini düşünürsek 80 doluluktan sonra hareket kabiliyeti kısıtlandığı için hücreleri sıkıştırıp ömrünü azaltıyor. Akıllı telefon ve tabletlerin kullanım kılavuzunda da yazar.

Ben bu %60 muhabbetini anlamadım hocam. 314 km menzilli araba aslında 200km mi gider demek istiyorsunuz?

• mbalturk kullanıcısına yanıt
    Çok performanslı kullanmazsanız eğer %100’den 0’a kadar 314 km gider. Ama 0’a kadar riske girmemek gerek. Zira yolda kalsanız mazot gibi bidonla dolduramazsanız çekici gerekir. Sık sık 80’den fazla da doldurmamak gerek.

• Karamsarlık yaratmayayım da çekiliş numarasıyla teslim tarihlerine bakınca 2023 yılında araçların tamamının teslim edileceği fazla hayalcilik olur. 10.700 numaraya bile Ekim diyorsan kalan 2 ayda 10 bin aracı nasıl teslim edecekler?

Benim az çok öğrendiğim kadarıyla çoğu elektrikli araç eğer düzgün bir regenerasyona sahipse vaadedilen km lerden %10-15 arası fazla yapıyor. Bahsettiğiniz %40lık kayıp inanılmaz fazla bir değer. 150-160kmh gibi hızlarda gidilmediği sürece özellikle şehir içi kullanımlarımda 314 lük araç 300ü rahat devirecektir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.