Şimdi Ara

Türkiye haritasına göre herkes 1 çocuk yapıyor bununla Fransa doğum oranı yakalanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye haritası 2020 yılından. 2024'te dahada düşmüştür ancak türkler 1 çocuk yaparken kürtler 3 çocuk yapıyor bu durumla ülkenin batısı gelişmiş ülke standartlarına gelmiş. Karşılaştırmak için alta fransanın şehirlere göre doğum oran haritasını koydum

TÜRKİYE

Türkiye haritasına göre herkes 1 çocuk yapıyor bununla Fransa doğum oranı yakalanmış

FRANSA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 25 Şubat 2024; 18:50:55 >

• Batıdakiler ve Türkler çocuk yapmıyor / yapamıyor zaten evlilik yaşı bile 28.5 a çıkmış erkeklerde

Akp en büyük doğum kontrol mekanizmasıdır diyenler haklı aslında. Nüfus artıyorsa o bile şüpheli doğulu kesim romanlar ve göçmenler nedeniyle olmaktadır.. Bu aslında başka bir sorun kaliteli nüfusun oranı her geçen gün azalıyor demektir
  • G.doğudaki doğumlar Türk vatandaşlarını mı içeriyor yoksa hastane doğum verileri mi. Ciddi bir göçmen ve korumada olan nüfus var çünkü.

• astegon kullanıcısına yanıt

o bölgelerde kürt nüfusu fazla ve türkiyenin batısıyla aynı olanaklar sunulmadığı için gelişmemiş yerler, eğitim ve gelişim düşük yerlerde nüfus artış oranı fazla olur bundan dolayı artış oranı batıya göre fazla ancak onlardada hızlı bir düşüş var. eskiden 5ti şimdi 2lere düşmüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 23 Şubat 2024; 11:43:57 >
  • Umarim dahada düser bekarlarin ve cocuk yapmak istemeyen insanlarin toplum baskisindan kurtulmasi lazim

Ülkeye daha fazla kadin göcüde düsünülebilir kezbanlardan kurtulmak icin

• kabakara61 kullanıcısına yanıt

Ben bölgeye fazlasıyla gitmiş gelmiş biriyim bana anlatma o bölgedeki demokgrafik yapıyı.

Ben istatistiki veriden bahsediyorum.

• solcular iyi bakın. sonra seçim sonuçları haritasına bakın :D en sonunda sızlanmayın "ben bu ölkede yaşameycam" diye dövünmeyin. ne ekersen onu biçersin. das ist Demokratie

• astegon kullanıcısına yanıt

bölgeyi biliyorsan suriyeliyle türkiyenin doğusundaki insanın farkının olmadığınıda biliyor olman lazım. hakkari ile suriyenin kuzeyindeki şehirlerin farkı yok insani gelişmişliklerininde farkı yok. suriyedede çocuk doğum oranı 3-4lerde türkiyenin doğusundada 3-4lerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 23 Şubat 2024; 14:21:0 >
  • pskillercheto kullanıcısına yanıt

Merak etme 15-20 sene sonra isleri robotlar yapacak dünyada hükümetleri yapay zekalar sececek nüfusun hic bir önemi kalmayacak

Klaus schwab ne dedi ? Harrari ne diyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsiz Goz -- 23 Şubat 2024; 14:19:23 >
  • kabakara61 kullanıcısına yanıt

Ya arkadaş, bak bir harita paylaşıyorsun ben de bir soru soruyorum; bu haritadaki verilere göçmen/geçici koruma verileri dahil mi bu kadar basit.

Bilmiyorum de geç.

İyice zıvanadan çıktı bu forum.

• Tarafsiz Goz kullanıcısına yanıt

en az 100 senesi var o işe gelebilmenin. insan gibi zaten üretemeyecekler.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

Yazilimcilarin isi 10 seneye biter Türkiye haritasına göre herkes 1 çocuk yapıyor bununla Fransa doğum oranı yakalanmış 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt

yazılımı ezbere yapıldığı için. yine de bitmeyecek. insanların istekleri dğeişiyor. ben arada kullanıyorum. bağımlılık gerektiren işlemlerde mıçıyorlar genelde. 10 seneye bakıcaz. ama yine de işleri son bulmaz diyorum. tabi talep azalacak. bugün bir eklenti kuruyorsun. kod bloğunu seçip 10 saniyede test unit yazıyor. sen de sağını solunu düzeltiyorsun. işte bu iş yükünden kurtarır ama bir çok açık pozisyonu da kapatır. zaten tavsiyem bu yazılım vs uğraşacak çocuklara: uzak durun :D

• erkahn kullanıcısına yanıt

Hepsi bitecek söförlük depoculuk kargoculuk kasiyerlik sadece 3-4 meslek kalacak 30 seneye küreselciler halki tamamen kontrol altina alacaklar

• Tarafsiz Goz kullanıcısına yanıt

Insaat isciligini bitiremez kesinlikle

• Batıdakiler ve Türkler çocuk yapmıyor / yapamıyor zaten evlilik yaşı bile 28.5 a çıkmış erkeklerde

Akp en büyük doğum kontrol mekanizmasıdır diyenler haklı aslında. Nüfus artıyorsa o bile şüpheli doğulu kesim romanlar ve göçmenler nedeniyle olmaktadır.. Bu aslında başka bir sorun kaliteli nüfusun oranı her geçen gün azalıyor demektir

• doğusu batısı yok bu işin. istanbul'un bile en güzel yılları 80'li yıllar. 4.5milyon nüfus vardı. 8milyon'a ulaşırken de iyiydi. şimdilerde 15,7milyon ve 131 ülkeyi geride bırakarak rekor kırmışız. siz güneydoğu için tartışıyorsunuz. Türkiye haritasına göre herkes 1 çocuk yapıyor bununla Fransa doğum oranı yakalanmış 

• az önce evime çok yakın, sokak arası bir yola girdim. abartmıyorum, kendimi bir an taksim istiklal caddesinde yürüyorum sandım. vay arkadaş..Türkiye haritasına göre herkes 1 çocuk yapıyor bununla Fransa doğum oranı yakalanmış 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.