Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.529
Cevap
1.291
Favori
1.473.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THY ile İstanbul-Phuket bileti arıyorum. Tarihler 1 kasım, dönüş 7 kasım. İndirimli bilet alacak kişiler var ise benimle iletişime geçebilir.

• Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Edit: Pegasus Haftalardır haziran 15'te başlatacağını duyurduğu yaz tarifesini 4 mayısta başlattığı için tüm yurtiçi biletleri 7500 puandan 15.000 puana çıktı ve bilet maliyeti arttı. Bu yüzden üstteki kampanya geçerli değildir. 1200 lira üzerine fix 280 lira indirim vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 11 Mayıs 2024; 12:40:13 >
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Pegasus ise yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 29 Nisan 2024; 15:27:7 >
  • Her hafta 800 TL lik otobüs bileti almam gerekecek gidiş-dönüş bana bu işi biraz olsun uyguna halledecek biri varsa mesajını bekliyorum ya da şuradan şuradan alabilirsin diyecek biri olursada makbule geçer. Obilet gibi sitelerde kampanya kovalıyorum
  • 25 mayıs
    İstanbul HL - Trabzon
    1 engelli ile beraber toplam 2 kişi için fiyat lütfen
  • 14-19 Haziran arası İstanbul - Kopenhag gidiş-dönüş uçak bileti bakıyorum. Yardımcı olabilecekler var mıdır?

• 2700 tl ye kadar arac kir. da %35 ind saglarim..
    Paraflytravel.com dan
    Referanslarim malum
  • 30 nisan veya 1 mayısta Gaziantep->İstanbul tek kişi uçak bileti teklif alabilir miyim

• theburakgurer kullanıcısına yanıt
    Bilet alabiliyor muyuz indirimli
  • Selam acil yarına kadar alınacaktır. Bilet fihatları 1300tl seviyelerindedir. Uygun teklif pm rica ediyorum..

İlave olarak 2 günlük arac kiralaması yapılacaktır. Tercihimiz enterprise veya findekse bakmayan diger firmalar. Saat ve tarih aralıgı ucus tarihi ve saatlerindedir.

İstanbul - alanya gazipasa havalimanı
    Gidiş 11 mayıs saat 01.55
    Dönüş 13 mayıs saat 04.05 yada saat 10.30
  • Erzurum-> Ankara 15 Haziran bir yetişkin 1 çocuk 4 yaş fiyat?
  • THY 8500 mil ile bilet satınalınacaktır. Yardımcı olacak varsa pm lütfen.

• biletleme haklarım verilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 13 Mayıs 2024; 10:13:2 >
  • an_k_ist A kullanıcısına yanıt

Bileti henuz almadım teklif vercekler pm lütfen

• Pegasus 5k puan 250 TL
  • 30 bin civarı thy den yurtdışı bileti alınacak. Mil, puan vs indirimli bilet için bana ulaşabilirsiniz
  • 500.000 e kadar Thy mil istediğiniz tutarda istediğiniz hesaba transfer edebilirim. İster parçalı isterseniz toplu halde. 1000 mil 15$.
  • Güncelleme: @aliisahiin vasıtasıyla bilet alımı yapılmıştır. Teşekkür ediyorum yardım için mesaj atan diğer arkadaşlara da.

15-18 haziran gidiş dönüş, Sabiha Gökçen-Amsterdam bileti bakıyorum iki kişilik yardımcı olabilecek var mıdır?

Bir de şu konuya dikkat çekmek istiyorum (hesap sahipleri zaten bana durumu bildirir mesaj attılar) AyKoGF ve ahsen2'nin hesapları çalınıp bu konu üzerinden uçak bileti için mesajlar atılmış. Kendilerinin uçak bileti alımı konusunda herhangi bir ilgileri olmadığını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotakot -- 21 Mayıs 2024; 9:45:43 >
  • THY elit hakkı satılır İstanbul
  • ahsen2 nickli şahıs benim hesabımı ele geçirmiş. ahsen2 nickli şahıstan herhangi bir şey almayın dolandırıcı. Ben uçak biletleri ile ilgili hiçbir yazı yazmadım. yazan şahıs benim nickimi kullanıyor.

• 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.