Şimdi Ara

Üniversitede ÇAP yapmak..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.   Vakıf üniversitesinde ön lisans programında tam burslu eğitim alıyorum. Çap yapmayı düşünüyorum fakat çevremde çap yapan, yapmış ya da herhangi bir fikri olan kimse yok. Çap yapmanın artılarını biliyorum, eksileri hakkında net fikrim yok ve merak ettiğim bazı konular var. Önceliğim çap yapmış/yapan insanlar, yanlış anlaşılmak istemem fakat lütfen gerçekten fikri olan insanlar bilgilendirirse çok sevinirim.  

Çap yaparken ders yükünün ağır gelmesi ve yaz okuluna kalmayla ilgili bir muhabbet duydum, ben kendimi çalışkan bir öğrenci olarak tanımlıyorum ve şu an önceliğim akademik kariyerim olduğu için elimden gelenin fazlasını yapacağıma eminim fakat yine de bu yaz okulu denen illete illaki kalınıyor mu? Bu konuyu çok merak ediyorum.

Derslerin veya sınavların çakışması durumunda bunun üstesinden nasıl geliniyor? Zorlukları neler?

Devamsızlık konusunda yardımcı olunuyor mu, yani merak ettiğim şey derslerim çakıştığında çakışan derslerden birine giremeyeceğim ve bu durumda devamsızlıkta ne gibi bir sıkıntı yaşarım? Hocalar yardımcı oluyor mu?

Aklıma şimdilik bu kadar soru geldi. Çap yapan insanların tecrübelerini merak ediyorum. Hem bilgi sahibi olmak hem de biraz sohbet edelim isterim. Şimdiden teşekkürler.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.