Şimdi Ara

Vodafone Çerkezköy Fiber (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
8
Favori
25.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gazi Osman Paşa mahallesindeyim 12.04.2019da internetim bağlandı 2 saat içinde sinyal geldi. 16mbps hızında limitsiz aknsiz tarife için 70tl ye abone oldum. İnşallah bi problemle karşılaşmam.
  • Kapaklı Yuvam'da 24 Mbit ile Vodafone fibere geçtim ben de.

Keşke ilk dendiği gibi Eylül ayında gelmiş olsaydı da, onca macera ile uğraşmamış olsaydım... Bundan sonra sorunsuz kullanalım da.
    Vodafone Çerkezköy FiberVodafone Çerkezköy Fiber

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Düşünürseniz yardımcı olabilirim ilk 2 ay da faturalarınızı biz ödüyoruz 50 TL A101 hediye çeki de cabası 😁
    Vodafone Çerkezköy Fiber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Aklımın ucunda ama çok televizyon izleyen biri değilim ki, önce TV edinmem gerek. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O zaman TV olayını bir kenara bırakıyorum 😁
    İnternet olarak Vodafone almayı düşünürseniz bir telefon kadar yakınım 😁

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Aldım zaten ben. Cuma günü bağlandı, 24 Mbit.

Hayırlı olsun birsey sormak istersen ulaşabilirsin.

• VodafoneFibermax V kullanıcısına yanıt
    Hocam evin çok yakınıma 3 sene önce vodafone f/o yazan beyaz kapaklardan kondu yatay sondaj makinesiyle epey bi çalışıldı, bu sadece baz istasyonu için mi yapılmıştır yoksa binamıza hat isteme imkanımız var mı ?
    Çorum merkez bahçelievler Şenyurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert KÜÇÜKUNCU -- 22 Nisan 2019; 2:19:43 >
  • Fatih mahallesi Aydoğdu sokak 18 /1 sinyal sorunum ar alt yapı ekipleri yapıyor deniyor ama halaa yok

• Kartal sokak a geliyor sanırım. 15 20 gün içinde kaxı başlayacakmış

• 16 mb hızınmı yükseltirdim 100 mb çıkartırdım cumhuriyet mahallesi coşkun sok.

Vodafone Çerkezköy Fiber
  • Kartal sokak vodafone başladı

• Bizim binamıza fiber çekildi ancak sinyal halen gelmedi en geç ne zaman gelir ????
    Vodafone bayisinde 1 ay sürer dediler.
    Birde buraya sorayım dedim

• Baglik mah zambak sk çamlik civarinda kazilar baslayacakmis. Bu gun iki kisi geldi ve yonetici olarak isteyip istemedigimizi sordu. Bende binaya nasil nerden gireceklerini, kutuyu koyacaklari yere kadar gosterdim. 2 aya baglanir dedi.

• Merhaba Bağlık mahallesi otoban sokak no:20 de oturuyorum bizim evin önünden fiber geçti ama bizim binaya kutu bırakmadan geçtiler.Bu şekilde fiber alamayacak mıyız?yada nasıl alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaycomba -- 29 Mayıs 2019; 23:19:7 >
  • kapaklı da oturuyorum atatürk mah. yıldız caddesi üzerinde oturuyorum 3 katlı binada alt yapı evimin önünden geçiyor 1 buçuk aydır uğraşıyorum binaya kutu çektir meyi bana 6 kattan altına çekmiyoruz cevabını veriyorlar sağ ve sol tarafımdaki sokakta alt yapı çekilmiş kutu konulmamış benim bulunduğum sokakta alt yapı çekilmemiş binaya kutu çektirmek için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olun.
    resim evimin önündeki iki çizgi arasında vodafone fiber alt yapının oldu yer
    Vodafone Çerkezköy Fiber

• ensy92 E kullanıcısına yanıt
    Kat olarak bilmiyorum ama binalarda yatırımı karşılaması için yeterli abone sayısına ulaşılması için belli bir sayıdan fazla daire istiyorlardır. Eğer istedikleri sınırın altında iseniz kurmayabilirler hani. Binadaki tüm daire sahipleri ile konuşulup, toplu hareket edilerek bir şey yapılabilir mi bilmiyorum. Hani her daire abone olacağını taahhüt ederse vs. kurmayı düşünebilirler belki, düzgün görüşmek lazım.
    Ha olmadı varsa TT altyapısı, yoksa Nimanet vs. ile görüşülüp onlardan hizmet alınabilir.
  • Yaklaşık iki saat önce bağlantı kesildi. Müşteri hizmetlerini aradım, sabaha kadar sürecek bir çalışmadan bahsetti. Sonra bağlantı gelecekmiş...

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.