Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
59
Favori
166.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

izmirde kesinti olmadığı sürece izmir'den internete çıkarsınız. kesinti olursa istanbul.

• livazzxd kullanıcısına yanıt

muhtemelen yaparlar, kesin bi şey söylemem zor.

Siz bi şansınızı deneyin bence

• smiles1999 S kullanıcısına yanıt

hocam evraklı işlemler kısmında paket değişikliği seçeneği çıkmıyor bende

• Türk Telekom altyapılı Vodafone net kullanmaktayım.6 gündür internet yok.Vodafonu aradığımda türk telekom kaynaklı bir sorun var dediler.Türk Telekom daki tanıdığımı aradığımda ise bizde bir sorun yok dedi.Türk Telekom kullanan komşumda internet var ben de yok.Arıza çözümü için 14 şubat tarihini veriyorlar.Ne yapmam lazım 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

Telekom bazlı diyorlarsa; destek mesajına komşunun hizmet numarasını atın kanıt olsun. Yoksa beklemekten başka çare yok. Sorununuzun en kısa sürede çözümünü temenni ederim.

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam şikayetime eklerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telekom altyapılı Vodafone net kullanıyorum 2 gündür internet yok.Arıyorum altyapıdan kaynaklı diyor.16 yıl d Smart net kullandım hiç böyle sıkıntı olmamıştı.
    2 aydır Vodafone net kullanıyorum 10 güne bir internet yok.Nerden düştüm ben bu tuzağa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, taahhüt süremin bitmesine az bir zaman kaldı ve uzatmayı düşünmüyorum. Abonelik iptali için en kısa sorunsuz yol hangisi? E-devlet üzerinden başvurumu yoksa herhangi bir vodafone merkezine gidip form doldurmak mı?

Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürler.

• 200 mbit için 470 tl teklif sundular bu fiyatlar normal mi? 190 lira ödüyordum mayısta sözleşme bitiyor.

• mart 20 si gibi sözlşmem bitiyor en düşük 330tl/24mb öneriyorlar,daha düşük fiyatlı bildiğiniz var mı?veya müş.hiz. fiyatı düşürmleri için ne yapmam lazım?yadımcı olursanız sevinirim

• Keşke geçen hafta yenileseydiniz pazartesi tarifelere %40 zam yapıldı, altyapı türktelekom ise farklı firmalara göz atın.

https://forum.donanimhaber.com/24-35-lik-tarife-fiyatlari--156154728

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 6 Mart 2024; 14:49:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıllık 100/20 hız VF Net fiber taahhütüm 2 gün sonra bitiyor.

104 lira ödediğim pakete, "eski müşterisiniz size özel fiyat" diyerek taahhütlü 390 lira istediler bugün.

SOL altyapısı kullanıyorum zaten, o fiyata onlara geçerim.. diyerek reddettim.

• Vodafone net aradı 3 ay sonra tahhüt bitiyor diye 50 hızla devam ettirelim 1 yıl eee dedim fiyatı ne kadar 355 lira direk dedim istemiyorum size özel kampanya diyor 50hız 355 lira mı kampanya dalga geçiyorlar resmen normalde şuan 50 hıza 80 lira ödüyorum 3 ay daha beklerim başkasına geçerim.

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4 sene boyunca 104 tl ödedikten sene bu fiyat artışı normal belki ama bir anda söylenince insan ürküyor

• korcin K kullanıcısına yanıt
    İyi yine size hodqm bana 50mps 355₺ dediler kampanyalı bir de 100mps 365₺ 10 lira fark var

• fiyatta hiç bir indirim yapmıyor vodafone,gayette ilgisiz konusuyorlar, başka firmaya geçersn geç tavrındalar.

• Yok bana 390 lira teklif etti VF 100mps için, bugün sizin mesajı görünce VF uygıulamasına baktım orada 360 lira teklif veriyor aynı pakete.

SOL ile macera aramayıp VF ile devam etsem mi bilemedim.

Taahhüt bittiğinde operatöre ayrıca bir bildirim yapmaya gerek var mı peki devam etmeyeceğim diye, yada e-devletten abonelik iptali yapmak gerekiyor mu?

Ben onay vermeden kendiliğinden yenilemesinler sözleşmemi.

• mrtozturk80 M kullanıcısına yanıt

Konuşmama izin vermeyen bir müşteri temsilcisi denk geldi bana da.

Susmayınca ben de aynı anda konuşmaya başladım, yenilemeyeceğimi anlayınca atarlanıp kapattı suratıma telefonu 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 

• korcin K kullanıcısına yanıt

gençler toplanın vodafonedan nasıl indirim alacağınızı anlatıcam

• taahütüm bitmesine 16 gün vardı,internet babamın evinde kullanılıyor, haftalardır da beni müşt. hizmetleri arıyordu ama açmıyordum. müşteri hizmetlerini aradım sabah. 360 tl teklif ettiler, bende bu fyat çok yüksek, superonline a geçicem dedim, umursamaz bir ses tonuyla siz bilirsiniz dediler. aynı tarifeye vodafone uygulamada online a özel 330 tl teklif ediyordu bende araştırma yapmak için kapattım telefonu, uygulama üzerinden de 330 tllik teklifi kabul ettim. babam da bu sırada superonline bayisine gitmiş babama superonline 50mb hız sınırsız paketi 310 tl teklif etmişler. babam da bunu kabul etmiş, 1 saat içinde eve gelip superonline ı bağlamışlar. bunun üzerine bende vodafone u tekrar aradım iptal etmek için, ev internetini iptal etmek istiyorum dedim çıkan kişi ilgili birime aktarıyorum dedi, aktardığı birim neden iptal etmek istiyorsunuz diye sordu, fiyat çok yüksek dedim, size yeni bir teklif yapayım dedi,35 mb 147 tl ye vodafone da kalmaya devam edin dedi. çok cazip geldi ama babama sormam lazım dedim,birazdan tekrar arıcam dedim tamam dedi temsilci.

babamı aradım vs vs, 2. ye vodafone u aradım iptal etmek istiyorum dedim,yine ilgili birime aktarıyorum dedi temsilci, yetkili birimdeki arkadaş bu sefer 100mb a kadar hız sınırsız 167 tl dedi, tamam kabul ediyorum dedim 12 ay taahhüt 167 tl ye yaptık böylece..

çok uzattım ve hızlı yazdım kusura bakmayın, kısacası taahhütün bitmesine az kaldıysa aboneliğimi sonlandırmak istiorum dediğinizde son aşamada abone sonlandırma birimine bağlıyorum diyorlar ve yeni teklifi sunuyorlar

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.