Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
62
Favori
1.339.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat son135 değişen yok boya 2 parça surtmeden dolaayi sağ arka kapı ve çamurluk boyalı.tramer 2200 TL bundan dolayı var.2017 yılındaki dolu ve 2020 deki dolu yağışından dolayı sırasıyla 4200 ve 6000 TL tramer var boyasız göçük düzeltme var değişen sadece ön cam orjinali ile yetkili servis te yapıldı.maltepe erelde
  • 99 2000 pololarda 1.4 1.6 hangisi iyidir? Birde dikkat etmem gereken neler var alırken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocukler B kullanıcısına yanıt
    Fiyat bütçemi aşıyor teşekkürler
  • Arkadaşlar bu aracın kalorifer peteği çok sıkıntılı bir yerde. Bu kaloriferini makinayla açma işini araca zarar vermeden işin ehli bildiğiniz bir yer var mı? Ankarada malum hava buz gibi. Geçen birinine götürdüm adam turbo sökülecek dedi sonra sökemedi. Civataları yalama yapacaktı. Bir iki bağlantıyı da yeniden takamadığı için motor arızası aldım. İndim kendim taktım. Yani önüne gelen usta olmuş.

• arkadaşlar 2011 model polomda kilit problemim var, sağ arka kapı içerden hiçbir şekilde açılmıyor ayrıca kapıları kitlediğim zaman açma tuşuyla açamıyorum, sanki açma tuşu basmıyor gibi, dolayısıyla dışardan biri araca binemiyor bagaj falanda acılmıyor. sadece anahtar ile yani kumandadan açılıyor kilit. sorun ne olabilir kilitçiye bi göstericem ama işler çok yoğun fırsat olmadı bi türlü haftasonları da yasak var.

• 2015 lounge almak istiyorum ama 66 bin kmde hatasız DSG ne kadar verilir sizce? ve yeni kasa 2018-2019lara gibi hatasız yine comfortline paket 175-180 civarı istiyolar. hangisi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büdünün kaşı -- 11 Mart 2021; 21:23:52 >
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

20 bin kilometrede 2015 Lounge 160 bine aldım yeni daha. Sıfır öneririm eğer araçta var ise. 2015 Lounge donanım olarak, yeni modelin comfortline’ına denk oluyor aşağı yukarı. Tabi comfortline daha güncel ekipmanlar içeriyor o da var. Eğer galerilerde araç varsa ben 195 civarına 0 comfortline öneririm. (195 de sitesindeki fiyat, bayilerde nasıl bilmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 22 Mart 2021; 18:5:28 >
  • bu aralar araç arayışındayım. polo da seçenekler arasında. ama daha önce hep sedan kullandım acaba polo küçük gelir mi? tek başımayım zaten ama biraz basık olduğunu okudum birkaç yerde. bir de 1.2 tsi üzer mi? şehir içi neyse de ayda ortalama 1000km civarı uzun yol yapıyorum. 500+500 şeklinde. yolda fazlaca yokuşlar da var. çekiş konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. ne dersiniz?

• KayzerSozze kullanıcısına yanıt
    1.2 lerden uzak dur kronik zincir uzaması problemi var 1.4 atmosferik motor tavsiye ederim ben kullanıyorum siorunsuz usta 1 milyon km kullanabilirsin diyor :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocukler

1.2 lerden uzak dur kronik zincir uzaması problemi var 1.4 atmosferik motor tavsiye ederim ben kullanıyorum siorunsuz usta 1 milyon km kullanabilirsin diyor :))

atmosferik motor güçsüz kalmıyor mu? özellikle yokuşlarda?

Yoo neden kalsinki devrinde kullanırsan hiç güçsüz kalmaz atmosferik candir

2016 da sıfır olarak 1.2 TSI 110 bg manuel Leon aldım. 4 buçuk yıl 36 bin km yaptım. Motordan yana herhangi bir sorun yaşamadım. Çekiş olarak kesinlikle yeterli bir motor, yakıtı da gayet makul.
    Şahsen 100 tane alacak olsam 1 tanesini dahi atmosferik almam.1400 devirden itibaren verdiği Max. Tork var. Ne ugrasacaksin 3000 5000 devirde araba süreceğim diye.

• teşekkürler. bu zincir olayını 2016'dan sonra düzeltmişler sanırım. ama tam bilgiye ulaşamadım.

• 2000 model 1.4 100 ps comfortline manuel almayı düşünüyorum. Araçta güneş yanığı var. Lpg li kullanmak istemiyorum benzinde yakıtı nasıl olur. Aracı incelerken nelere dikkat etmeliyim tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• 2015 tsi yari otomatik sahibiyim arkadaslar bu aracta bluetooth gorusme yapmak ve muzik dinlemek icin hangi kiti onerirsiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Trendline modelinde yol bilgisayarını aktif etmek için ne yapmamız gerekir

• 2006 polo 1.4 benzinli 75 hp km de ne yakar iş ev arası 15 km 2006 kullanan varsa ne kadar yaktığını yazabilir mi?

• Sevgili arkadaşlar 2018-2019 1.0 dsg polo için comfortline ve highlıne paketlerde donanım farkları tam olarak nelerdir? Nette bulamadım, farklı bilgiler mevcut.

• Herkese selam 1995 1.6 8v poloda 4. Ve 5. Aynı gibi boyle bir seyle karsilasan varmi devir saati arizali olduğundan devirdende takip edemiyorum ya aralari çok kısa yada 5. Vitese taksamda 4. Viteste kalıyor gibi varmi bilgisinolan ?

• Arkadaşlar aracım "DELWECHS" uyarısı veriyor, nette araştırdım bir şey bulamadım. Bu uyarı hakkında bilgisi olan varmı ? (2013 Polo 1.4)

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.