Şimdi Ara

WarCraft: The Beginning

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İşte bizlerin yıllardır beklediği film geliyor arkadaşlar

Vizyon:Haziran 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 8 Kasım 2015; 18:48:33 >

• ben begin megin anlamam usta ya devaminida ceksinlar yada sirf ork insan savasini warcraft diye yok kabul etmiyorum.
  • Bu dublaj orijinal dublajmı yoksa fan artmı ? Eger orijinalse bu leştende öte... Sanırım bu adamlar hiç orijinal fragmanı izlemediler. O nasıl bi dublaj lan ? Türk tarihinin en rezil dublajı
  • Sonunda ...

• Uzun bir bekleyişin ardından büyük bir hayal kırıklığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün akşam 21:00 da imax'te izleyeceğim dönünce editlerim bende :)
  • Bugün 3 buçukta izleyecem heycanla bekliyorum. İnsallah film tutar da devamı gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    gözlemlerimi paylaşayım sizlerle

Film Thrall'ın babası Durotan üzerinden başlıyor. Medivh ile Gul'dan'ın fel sevdası üzerinden devam ediyor. Daha savaş yeni başladığı için en az 2 film daha gelir.

Film ilginç bir şekilde yer yer çok fazla güldürüyor. Kahramanların hikayelerine çok girilmemiş ondan bi ön bilgi olarak eski kitaplarınızı karıştırabilirsiniz.

Medivhin biraz int'i düşük olmuş :) Skillerinin cast time'ı çok yüksek

Genç khadgar oldukça başarılı ve komik bir karakter olmuş.

Anduin Lothar oldukça başarılı canlandırılmış.

Film genel olarak güzel işlenmiş gerek horde, gerek şehirler

Konu genelde bildiğimiz konu olduğu için film hiç sıkmadı

Küçük thrall tam bir yaramaz çocuk imajında olmuş :D bir de bir sahnede bir murlock balık tutuyodu orada iyi güldürdü :)

Sonraki filmde Thrall büyüyecek muhtemelen çünkü ilk film babası durotan ve lothar üzerinden işlenmiş

• Warcraft oynamadim hayatimda hic. Ama her tur online oyun oynadim, sro, mt2, cs go, pb, wolfteam vs.vs. baya say say bitmez mmorpg tarzi oynamisligim var kucukken..

Filme yorumum guzeldi, gorsel efekt fazla, animasyon tarzi olmuş. Beklenenin altinda bir lotr değildir. O zamanin filmi bile artik fark atıyor bu zamanin filmine hesap edin.

Kurgu olarakta umarim 2.si cikar çıkmayacaksa cok basit olmus, savas sahnesi o kadar uzun surmuyor, genelde oradan oraya kosma, ufak tefek surtuşme felan filmi bitirdiler. Son 30 dakika full savas olur sanmistim. Insanlar orklara karsi bu mu yani? Cabuk film bitiyor. Çok ama çok sacma olmus benim imdb puamim 5 dir..

Tavsiyem 2 saatinizi bosa harcamayin. Paraniza zamaniniza yazik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 2 Temmuz 2016; 14:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.