Şimdi Ara

Warner Bros. Discovery, BluTV'nin tamamını satın aldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warner Bros. Discovery, BluTV'nin tamamını satın aldı!
    Medya devi Warner Bros. Discovery, yerli dijital içerik platformu BluTV'nin tüm hisselerini satın aldı. Daha önce BluTV'nin yüzde 35'ini satın alan Warner Bros. Discovery artık BluTV'nin yüzde 100 sahibi oldu.

Ayrıca Bkz.The Last of Us'ın ikinci sezonu için tarih verildi

Gazeteci Ertuğrul Özkök, bugünkü köşe yazısında, BluTV'nin tamamını dünya devine geçiren anlaşmanın dün imzalandığını duyurdu. Anlaşmanın detayları hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Ayrıca taraflar arasından henüz resmi bir açıklama yayınlanmadı.

Bu gelişmeyle birlikte BluTV'de büyük bir değişim bekleniyor. Warner Bros. Discovery.'nin elinde bulunan MAX platformunun ve HBO kanalının içeriklerini daha fazla görebiliriz.

Kaynak:https://t24.com.tr/haber/ertugrul-ozkok-turk-streaming-pazarinda-game-of-thrones-bombasi,1142116

• Tüh bedavaya kullanıyorduk hb premium ile. bay bay mı diyeceğiz.

• Süper haber umarım fiyatta aynı kalırlar 🤷‍♂️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Bedavaydı ama bana hitap eden tek bir içerik yoktu. Şimdi içerik kalitesi iyiye gidebilir ama bu sefer bedava işi yatacak gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen yav bedava kullanıyorduk ayda 20 TL idi chernobyl ve doğu izledim içinde. Yazık oldu türk firmalar bir bir satılıyor.

• Görüntü kalitesi artsa 4k hdr gelse bari.

• Iyi oldu be basit beş para etmez Adana dizilerinden kurtulacağız inşallah

• Yerli değil miydi blutv? İyi olmuş böyle bir anlaşma yapmaları yoksa netflix karşında ezilirlerdi çok fena.

• Adını MAX olarak değiştirip tüm WB/HBO yapımlarını getirirler umarım.

• Umarım ilk olarak uygulamayı toparlarlar.

Bir de umarım Hepsiburada kampanyası bitmez. Yıllık Hepsiburada aldım Blutv için.

• HBO Max Türkiye'nin pazara girişinin gecikme nedeninin BluTV satışı olduğunu söylemiştim daha önceleri. Malum satış gerçekleştiğine göre şimdi BluTV'nin adını HBO Max Türkiye olarak değiştirerek Türkiye pazarında daha popüler olabilirler.

• ENTÜRKTEYNMENT E kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi 4k olmalı artık içerikler. Hadi 4k gelmiyorsa bile 1080p içerikleri ya yüksek bitrate ya da düzgün encode ederek yayınlasınlar. 2023 yılında kendi orijinal içerikleri çamur kalitesinde. TV yayınları 2.5 kat daha yüksek bitrate seviyesine sahip.

• Aydın Doğan'ın torununa aferin.

• İsmini Max yapıp blutv içeriklerini Max Originals olarak sunabilirler. Max global bir marka ne de olsa.
  • Çok sevindim peki görüntü ve ses kalitesi 4K hdr hdr 10 dolby vısıon ımax ve dolby dığıtal ses olacakmı blu tv görüntü ve ses çok kalitesizdi bunlar çok önemli faktörler

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Evet, iyi söylemişsin. Çöp gibi görüntü ve vızırdayan ses kalitesi ile berbat ötesi bir platformdu. Sürekli sesin düzeltilmesi ile ilgili şikayetler oluşturduk fakat değişen bir şey olmadı. En dandik platform umarım bir şeye benzer de izleyebiliriz...

• denile kullanıcısına yanıt
    O çok zor, ikisi de doğan grubunun olduğu içindi o kampanya, şimdi olsa bile hbo da bir anlaşma ister o da otamatik olarak hepsiburada ücretini arttırır

• Şahsen bu haberin gerçek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Warner Bros. HBO içerikleri ülkemizde Blutv haricinde TOD (Bein-Digiturk), Amazon Prime'da hatta TV Plus'da bile var. Böyle bir satın alma kararı bir gecede verilmemiştir dolayısıyla böyle satın alma niyetleri olan şirketin gidip kendi içeriklerini başka şirketlere dağıtması çok saçma şimdi kendisi Blutv'yi MAX'e çevirse abone toplayamaz çünkü içerikleri her yerde.

• Serdengeçti00 S kullanıcısına yanıt
    Bence yıllık alanlara bir yardımcı olmalılar, çünkü Hepsiburada'nın sitesinde üyelik devam ettiği sürece Blutv olacak yazıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.