Şimdi Ara

--Wir Leben Autos!--Club Insignia...(134 Üye) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.676
Cevap
18
Favori
982.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insignia 1,6 180hp cosmo nb teknik gri renkli
    sunroof
    filex rıde sasi sistem
    dvd 800 navigasyon
    infinity ses sistemi
    bej deri ve kumaş kirlenmez döşeme li insignia aldım fakat nisan ın ilk haftası teslim edicekler
    benide eklermisiniz.
  • turguza insignian hayırlı olsun. bu çift eğzoz benide şaşırttı kesinlikle harika duruyo ekstra bişi belirtmedin dimi isterken. inşallah benimkide böle gelr.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_44

insignia 1,6 180hp cosmo nb teknik gri renkli
    sunroof
    filex rıde sasi sistem
    dvd 800 navigasyon
    infinity ses sistemi
    bej deri ve kumaş kirlenmez döşeme li insignia aldım fakat nisan ın ilk haftası teslim edicekler
    benide eklermisiniz.

Siparişi ne zaman verdiğini öğrenebilir miyim?
  • quote:

sunroof
    filex rıde sasi sistem
    dvd 800 navigasyon
    infinity ses sistemi
    benide eklermisiniz.

Aramıza hoşgeldin arkadaşım.
    Listeye ekledim..

Aracın hayırlı olsun...
  • quote:

sunroof
    filex rıde sasi sistem
    dvd 800 navigasyon
    infinity ses sistemi
    benide eklermisiniz.

Hayırlı olsun
  • 23,01,2009 10:07 de sipariş verilmiş bendeki evrağa göre
  • hayırlı olsun sen kaça anlaştın
    quote:

sunroof
    filex rıde sasi sistem
    dvd 800 navigasyon
    infinity ses sistemi
    benide eklermisiniz.

• dün insignia edition elegance ile deneme sürüşü yaptım,
    iç konforu harika ama motor sesi orta devirlerde bile fazla , ayrıca rüzgar seside bu sınıf otomobile yakışmadı bence

şu an vectra 1.6 2005 design edition sahibiyim , motor sesi bu arabamda bile bu kadar değil
  • ben 2 ssat önce opeldeydim
    bitane 1,6 180 hp cosmo gelmişti
    sürdüm araba 2. viteste pati çekiyo, adeta yapıştırıyo koltuğa
    motor sesi de yok dencek kadar az

1,6 115 hp yi bende test ettim araca yetersiz zorluyosun motor sesi o safhada normaldir bence
  • INSIGNIA sevenler ve hatta denemiş bayılmışlar arasına beni de katabilirsiniz.. :))
  • Motor sesi konusunda ben de sonlejyon'a katılıyorum.Ben de 2004 vectra var. Çok daha sessiz. İlk denemede arabalar sessiz gelir ,sonra kulak alışır ama insignia'da ilk denemede bile motor bayağı sesli geldi. Ayrıca direksiyonu da bu nesil arabalara göre bayağı ağır . Belki de benim denediklerimde bu problemlar vardı.

Bunun dışında benim negatif gördüğüm başka bir sey yok.

Tekrar yeni alanlara ve sipariş verenlere hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: firsttrue

INSIGNIA sevenler ve hatta denemiş bayılmışlar arasına beni de katabilirsiniz.. :))

Memnuniyetle
  • arkadaşlar bende insignia 1.8 turbo cosmo siparişi verdim.ergonomik spor koltuklu ve nagivasyon paketli. Allah yüzümü güldürsün .ia pişman olmam.

benide guruba alın lütfen.

selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: husek7

arkadaşlar bende insignia 1.8 turbo cosmo siparişi verdim.ergonomik spor koltuklu ve nagivasyon paketli. Allah yüzümü güldürsün .ia pişman olmam.

selamlar

Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

1.6 yazacaktın sanırım 1.8 motor yokta..

Bu arada renginide söylersen çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDrıve -- 13 Mart 2009; 17:46:55 >

• Sipariş veren arkadaşlar ,OTV indirimi hemen baslarsa yararlanacaklar. Teslim almadan önce yapılan vergilerde degisiklik aynen müsteriye yansıtılır . Zamanında basıma geldi ,iyi biliyorum. Benimki indirim değil , bindirim olmustu . Simdi arkadaslar şanslı olacak.
  • Husek ,hayırlı olsun . Herkes artık turbo siparisi veriyor galiba.. Bir de mahsuru yoksa fiyatları da yazalım,piyasayı da takip ederiz.
  • yanlış yazmışım kusura bakmayın 1.6 turbo 180 beygir gücü cosmo.
    ergonomik deri koltuk-piano lake dekor çıtası-teknik gri-cd 500 nagivasyon paketi var.

araç mayıs başı ia gelecek.birde ötv avantajı ihtimali var.bundanda yararlanırsak iyi olacak.

selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mturgut

Husek ,hayırlı olsun . Herkes artık turbo siparisi veriyor galiba.. Bir de mahsuru yoksa fiyatları da yazalım,piyasayı da takip ederiz.

Katılıyorum
  • Sokaklardan birkaç ınsıgnıa karesi

edit:son resim silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDrıve -- 15 Mart 2009; 18:30:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: husek7

arkadaşlar bende insignia 1.8 turbo cosmo siparişi verdim.ergonomik spor koltuklu ve nagivasyon paketli. Allah yüzümü güldürsün .ia pişman olmam.

selamlar

Hayırlı olsun güle güle kullan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.