Şimdi Ara

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
9
Favori
17.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şerefsiz bunlar ahlaksız şerefsiz hemde! ulan adiler kaçak mı aldık bunu sattırma o zaman! bir daha xiaomi marka hiçbir şeyi kapıma sokmam allah belanızı versin!
  • 1.5 ay oldu bekliorm tık yok cevap bile vermiyorlar.. xiaomi turkiyeyi aradm turkiyede boyle bir ürün yok satici ile temasa gecin bizim yapacagimz bisey yok diorlar.. urun sanki xiaomi degil.. velhasıl rezil bi durum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstryene satabilirim 150tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kameram açıldı sonunda
  • Arkadaşlar açılmayan cihazlar için aşağıdaki linkte belirttiğim uygulamaları indirin lütfen.
    1. Link cihazın yazılım versiyonunu düşürmek için.
    2. Link cihazdaki yazılımla uyumlu mi home versiyonu (telefona yüklenecek)

Ben bu şekilde nihayet cihazı çalışır halde getirdim. Tabi Mi home ekranında mainland china yı yine seçmeyi unutmuyoruz. Kesintisiz stabil bir internetiniz olmasınada dikkat edin. Ben iş yerimde yapamadım. İnternet yetkileri firewall vs gibi etkenler bağlantıda sorun çıkarttı ama evde hiç sorunsuz kurulumu yapabildim.

Cihazın yazılımını düşürmek için gerekli adımlarhttps://www.howtoquick.net/2018/05/how-to-downgrade-xiaomi-xiaofang-camera-firmware.html

Mi home 5.0.32http://mi-home.apk.black/34599111-mihome-5.0.32/

Takıldığınız yerde mesaj atabilirsiniz.

Not: Mi home kurulumu yaptıktan sonra herşeyden önce (cihaza tanıtım vs den de önce) hemen settings kısmından auto update seçeneğini kapatın. Yoksa yine son sürüme güncelleme yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatality-one -- 11 Temmuz 2019; 10:21:19 >

• Benimki de birden çalışmaya başlamıştı.Geçen yine güncelleyeyim dedim, firmwarei , yine mainland china hatasına düştü. Github denen sitede biri şu adımları paylaşmış çözüm için, aynen uyguladım ve şu an sıkıntısız çalışıyor, hem aynı ağda iken, hem dışarda mobil ağ ile iken.Alttaki adımları yaparken(7. adım) bende mavi ışık gelmedi orda yazdığı gibi, ama çince bir şeyler söylemeye başladı ve sarı ışık yanıp sönmeye başladı onun yerine. Ve son adımda güncelleme yapın diyor ben yapmadım.

1-Download demo.bin fromhttps://www102.zippyshare.com/v/OhOnBJg6/file.html
    2-Format a SD card
    3-Copy and paste file demo.bin into the SD card
    4-Insert SD card into the camera
    5-Hold the reset/setup button (make sure the camera is unplugged first) and plug cam
    6-Hold 15sec,
    7-You should see the yellow light turn into blue then flashing like normal again.
    8-Download latest Mi Home run/conncet cam into app.
    9-Run cam in app
    10-Loading the camera bug 1/3 (do not worry)
    11-Click top left and general settings update cam.
    12-Camera update version 5.6.2.138 fixed cam

• Arkadaşlar belirtmi, bnde biraz daha detaylı bahsedeyim; aşağıdaki belirttiğim örnek mail ile cihazın arka etiket kısmının(MAC adresi, seri no vs yazan) net okunur fotosunu; feedback@hualaikeji.com adresine mail atın.Mail saati sabah 0900 ile 1100 arasında olmalı. Ben 0900'da attım. Ertesi gün dönüş oldu ve cihaz açıldı.

Mail Konu: Request of international user
    Mail açıklaması: Please unlock server Access (Xiaomi Dafang Camera)
    Mail Eki: Kameranın arka kısmının net fotosu.

Başka fazladan birşey yazmanıza gerek yok.
    Bilgilerinize.
  • KpttpK kullanıcısına yanıt
    KpttpK'nin dediğini yaptım. (Çok teşekkürler kendisine) Bugün saat 09.15'te attığım maile saat 11.37'de dönüş yapıldı ve kamera açıldı. Düşündüğümden de hızlı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KpttpK

Arkadaşlar belirtmi, bnde biraz daha detaylı bahsedeyim; aşağıdaki belirttiğim örnek mail ile cihazın arka etiket kısmının(MAC adresi, seri no vs yazan) net okunur fotosunu; feedback@hualaikeji.com adresine mail atın.Mail saati sabah 0900 ile 1100 arasında olmalı. Ben 0900'da attım. Ertesi gün dönüş oldu ve cihaz açıldı.

Mail Konu: Request of international user
    Mail açıklaması: Please unlock server Access (Xiaomi Dafang Camera)
    Mail Eki: Kameranın arka kısmının net fotosu.

Başka fazladan birşey yazmanıza gerek yok.
    Bilgilerinize.
    merhaba konudan yeni haberdar oldum.Bnede xiafang magduruyum.2017 yılında aldım cinden baska ulkede kullanılamayacagını duyunca kaldırdım.Bugun denedim yine calışmadı.Mailinize cevap geldimi,mihome enyeni sürüm ile mi kullanıyorsunuz?

• Merhaba rkadaşlar benim cihazda sadece çin de çalılıyordu bugün itibari ile yaptım mail attım mac adresini kameranın drdim türkiyede çalılmıyor kilidini açarmısınız diye cevap olarak bu mesajı attılar

Tebrikler! Cihazınızın kilit açma isteğiniz onaylandı.

Spot'unuzun şimdi Anakara Çin dışında kullanımı için kilidi açıldı.

Yine, Nokta Çin Halk Cumhuriyeti dışında kullanıldığında teknik destek ve satış sonrası hizmet sağlayamayabileceğimizi hatırlatırız.

Ürünlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mi home yükledim bölgey yine çin seçin türkçe olarak kamerayı 15 sn boyunca resetleyin şimdi mobil ağ üzerinden bile görebiliyorum çalışıyor

• 2 yıl önce bu kameradan aldım.başlarda çok uğraştım görüntü almak için.ingilizce desteği bile yok kamerada neyse çözdük sorunsuz kullanıyorum şimdi.2 adet daha alayım dedim ama damadın vergisi işi bozdu.geçen gün 1 dolarlık ürün aldım 14.87 tl vergi çıktı.zaten aynı ürün burada 10 tl.ne bileyim böyle saçmalık yapacaklarını.maalesef çinden mal getirme işi artık çok zor..
  • HüsnüNemlendirici kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu kameradan satan varsa benimle iletişime geçerse sevinirim. Teşekkürler
  • 4yıldız kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet mailime cevap geldi.
    Belirttiğim şekilde sabah 9'dan sonra maili atarsanız size de dönüş olacak ve cihazınız açılacaktır.
  • Arkadaşlar aynı wifi ye bağlı olduğum halde BAZEN bu şekilde bir hata veriyor. Sebep nedir bilgisi olan var mı? Bazen sorunsuz indiriyor bazen böyle hata veriyor. Birkaç kez kameranın fişini çekip takınca normal şekilde indirdiği de oluyor. Ama h264 formatı da çok saçma bişey birçok program tanımıyor uğraştırıyor tek tek convert işi de...

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları.

• MGES38 kullanıcısına yanıt
    Sdcard kayıt görüntüsü mü bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat07 -- 1 Mayıs 2020; 11:51:0 >
  • Arkadaşlar ben bir türlü kamerayı açtıramadım başka bir tavsiyesi olan var mı?

• seko3455 S kullanıcısına yanıt
    Mail atmıştım geri dönüş olmadı sip mail kayıp mac adres yeterli olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanozen

Mail atmıştım geri dönüş olmadı sip mail kayıp mac adres yeterli olur mu

Bu topic'te 1 satırlık bir örnek vardı. Bir de şu saatler arasında mail atın diyordu. O yazıyı bulup ona uygun mail atarsanız 1 saat içinde geri dönüş oluyor. MAC yeterli..

• Merhaba.bendede xiaofang kamera var.bölge turkiyede kamerayı buluyor.wifi şifresini giriyorum ama ilk yükleme kısmında ag hatası verıyor.ne yapmalıyım yardım edermisiniz.cihaz globalde çlısıyormu.

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramozz -- 2 Aralık 2020; 0:11:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.