Şimdi Ara

🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.942
Cevap
323
Favori
567.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] Browni marketlerde 10 TL 150 100 var burada tadından yenmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Engin8479 E kullanıcısına yanıt

Migrosta 6 TL. Kek olanı bu, çik. kaplamalı değil.

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt
    🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] Emin misiniz hocam ara ara bimden de alırım orada da 10 tl

• İnternet sitesindeki Pidem restoranında teslimat ücretsiz, uygulamada aynı restoranda teslimat ücretli. Şaka gibi...

• Yanlış anlaşılma olmuş hocam instenseyi diyordum burada 12.50 migrosta 10 TL diye düzeltelim o zaman fiyat gayet uyguna geliyor

• Engin8479 E kullanıcısına yanıt

En üsteki için yazdım hocam, yuvarlak kek olan.

• Aman skt kere dikkat. Dimyata giderken eldeki bulgurdan da olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• aykutcrbc A kullanıcısına yanıt
    250/100 leri eve istedim ben diğerini bilmiyorum

• drarter kullanıcısına yanıt
    rica ederim.

• -Bana firsatciligin resmini çizebilir misin Abidin?
    -Çizemem ama ss'ini atabilirim.

Yemeksepeti 150/100 kuponlarindan sonraki getir-yemekseperi fiyatları.Eskiden eşitti.

Öncü döner.
    Şikayet edebileceğimiz bir yer var mı bunu. 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4KabileReisi -- 3 Ocak 2024; 0:29:45 >

• 4KabileReisi 4 kullanıcısına yanıt
    Şikayet edemiyosunuz hocam. Ys i de getiri de arasanız, serbest fiyat politikası diyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yemeksepeti markette özel ocak75 kodu 375 TL’ye 75 TL indirim yapıyor.
    Ayrıca bölgemde 350 tl üzeri ücretsiz teslimat olduğu içinde teslimat ücreti de yok.
    Garanti bonus için 350 Tlye 75 tl puan kampanyası da vardı fakat şu anda gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grgl92 -- 14 Ocak 2024; 11:18:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki Yemeksepeti numaram da banlı kuponları kullandırmıyor zaten umrumda değil bir ailede 2 kişi aynı kartla alışveriş yapamaz mı ne saçmalık bu

• Bugün ayın 15'i. Komagenin siparişin üstüne yarısı bedava kampanyası ve 200'e 100 lira Yemeksepeti kampanyası birleşiyor. Almak isteyenler için kombo.

• 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]www.yemeksepetimarket.com
    Yemeksepeti Market Online Market Alışverişi
    https://www.yemeksepetimarket.com

• 🍕🍔YEMEKSEPETİ,YEMEKSEPETİ MARKET,YEMEKSEPETİ MAHALLE İNDİRİMLERİ VE FIRSAT PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

Biz de forumda kupon kovalıyoruz.

Bunu yapabilen var mı, bende düşmüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masterpass 100/300 banka kartı kampanyası doldu mu?

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.