Şimdi Ara

2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
5 sn
775
Cevap
54
Favori
53.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında satış iyi fakat çok araç geliyor. Benim birkaç arkadaşım alıyor satış temsilcileri sürekli gemi geldiğinden stokların yenilendiğinden bahsettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler, ben de verdim sipariş.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt

bence tiguan pahalı olmuş.satrken millet bakmıyor vw diye fazladan para vermiyor.vw bayisine gitsen vw i takasa verince ölü fiyat veriyor bir mantyığı yık fazladan para vermenin.zaten en fazla 6 12 ay içerisinde yerlerde sürünür satış adeti.

ilk başta eski tiguanciler almışlardır sonra balon söner2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | 

• leftercan1907 L kullanıcısına yanıt

Ee, bundan sana ne peki? Senden mi çıkıyor parası? Bizim paramızı bu kadar dert etme, hastalık sahibi olursun, git kendi hayatını yaşa.

• civcivx C kullanıcısına yanıt

banane senin parandan.benim yorum yapmamdan sanane sana faydası var mı.burasın senin mi senden mi izin alıcaz 2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | ben beğenmiyorum bu benim görüşüm sen vw nin sahibimisin ki savunmaya gectin.2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | bence vw fabrikasına gidip hayatını yaşabilirsin.2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | vw savunacam diye hasta olabilirsin boşver teneke parcalarını bu kadar savunmayı2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 4 Mayıs 2024; 14:20:23 >
  • tatum kullanıcısına yanıt
    bugün ben de kemer hatası aldım sonraki sürüşümde hata yoktu.bu tür hataların düzelmesinin 3 aydan önce olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChecknMate -- 4 Mayıs 2024; 14:23:52 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

O yüzden mu 33 bindeki 21 life Tiguanima 1.5 milyondan fazla para verip ,ilanda iki gece kalmadan aldılar...alan adam bilmiyor mu ? O fiyata şu meşhur sıfır arabalar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 4 Mayıs 2024; 17:4:38 >

senin anlattığın bir durum yok.ben böyle bir durum görmedim şehir efsanesi.algı efsanesi.biraz markayı ilahlaştırma durumları sonuçta hepsi teneke parçası.sıfır araba varken ikinci el o fiyata araba almam .alan kişi yede sabırlar dilerim.

şu durum var başta alırken tiguane çok daha fazla para verdiğin için başka markaların sıfır araclarıyla tiguanin ikinci eli aynı gibi bir durum oluyor.zaten başta fazladan para veriyorsun.

vw iphone satarken hep böyle oldu ama millete bakarsan bunların 2 eli kuvvetli fazla para eder derler ama böyle bir durum olmadı mesela son 14 promaxi satarken fazladan satarsın dediler ama böyle olmadı piyasadan düşük gitti vw de böyle.bu iki markada çok para eder algısı var ama satarken böyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 4 Mayıs 2024; 17:22:44 >
    2. elde Çok değer kaybı olur mu olmazmı bilmiyorum bildiğim aracın 2. eli güçlü. 2 ay kadar önce sarı siteden rastgele 8 tane tiguanı favori listeme ekledim. 2020 ve üst modellerdi Yaklaşık 25 gün sonra baktım 5 tanesi yayından kalkmıştı büyük olasılık satılmışlardı.
    Ben henüz tiguan almadım bir yıl süreyle araba işini erteledim başka yere yatırım yaptım alanlara hayırlı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Çok güzel yazmışsın, çok para verip,ikinci elde de yüksek fiyata satılıyor diye, başka araçların sıfırı Tiguan in ikinci eline denk geliyor diye....biraz fazla verip kaliteli ye binmek ve satarken de yüksek satmak...pahalı al, pahalı sat....kaliteyi de bu süre de yaşa...

Hee, fiyatı yüksek diye, parayı başka yerde değerlendirmeleri anlarım...1.5 Luk alırım.. geriye kalan 1 i ,arsa,borsa, artık neyse değerlendirmeleri de anlarım...bugüne kadar 4 tane aracım oldu...asrta g kasa...2 yıl bindim...golf 7 ...8 sene bindim....Tiguan ....3 sene bindim...Bu üçüncü ww arabam...arkadaşların da şu an piyasadaki güncel kasa araçları var, ama bu aralıkta vw gibisi yok... elektrikli derseniz hiç düşünmedim...yıllık 6/7 bin km yapan bir insan olarak benim için gereksiz gördüm....

• Elegance paketin standart jantlarında üzerinde gelen lastiğin Pirelli 4 mevsim bi lastik olduğunu gördüm daha detaylı bilgilerini alan arkadaşlar atarsa çok sevinirim Pirelli’nin hangi lastiği olduğunu

• Yahu iyi hoş araba da , sürücü koltuğu çok yüksek geldi bana bir de ön cam küçük yapmislar , sürücü tarafi için troctan çok da bir fark göremedim, arkasi geniş ve ferah idi , sanki bir önceki kasasi daha iyi sürücü acisindan.

• AlperInTheHouse A kullanıcısına yanıt

Sorun yok. Zevkinize müdahele edemeyiz. Hala bazı bayilerde var eski kasa. Tercihinize saygı duyarım...

• Bir tanıdık 2017 model 40 binde manuel tiguan aracını 1 haftada sattı. İkinci eli güzel.

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Urun gelince bilgilendirme yapabilir misiniz hocam lutfen? Kalitesi vs iyi derseniz ben de alayim

Golf’ümü elimi öpene sattım. Vw’nin 2. Elinin daha iyi olduğunu kabul etmemenin izahı yok. Golf’ten de passat’tan da çok memnun kaldım. Kalite, ergonomi, konfor, servis hepsi rakiplerinin üstünde. Sonuç olarak 2. Eli de mükemmel. Sıradaki aracım tiguan elegance cam tavan. Passat’ta tek aradığım cam tavan

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Sarı sitedeki ilanlara eş değer bir fiyata mı verdiniz Golf ü

Bende satıp tiguan alma niyetindeyim de

• guraycakmak21 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 5 Mayıs 2024; 8:11:51 >

• Gelince bilgi veririm. İyi ise aynı markanın gösterge paneli için de koruyucusu var, onu da alacağım.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.