Şimdi Ara

Youtube ve Google 'a giremiyorum yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format attıktan sonra google ve youtubeye giremiyorum. Googleye çok yavaş olsada giremiyorum ama youtube neredeyse hiç açılmıyor. Hemen hemen yapılacak her yolu denedim dns ayarları, virüs taraması,host klasörünü temizleme,virüs taraması,driver ve tarayıcı güncelleştirmeleri ama bir türlü düzelmedi.Sorun sadece bu iki sitede var diğer hiç bir sitede bir sıkıntı yok. Speed testtede her hangi bir sıkıntı yok. Lakin dün gözüme alttaki görsel çarptı youtubeye bağlanırken sol üstte bağlantı güvenli değil ibaresini görüyorum. Lütfen yardımcı olun artık bilgisayarı kırma seviyesine geldim günlerdir sorunu çözmeye uğraşıyorum.

• Youtube ve Google 'a giremiyorum yardım !!!
  • Tarayıcı değiştir.

İnternet aboneliğin normal ev tipi abonelikse modemi baştan kur.

Dns ayarlarını değiştir.

DNS ayarları değiştirme nasıl yapılır? | DonanımHaber (donanimhaber.com)

• OptikForm kullanıcısına yanıt

Tarayıcı değiştirdim sorun düzelmedi

Dns değiştirdim sorun düzelmedi

Modemi baştan kurmayı son seçenek olarak görüyorum bir sürü cihazın şifresini baştan değiştirmek istemiyorum. Ve dediğim gibi format öncesinde bir sorun yoktu aynı zamanda mac bilgisayarımda aynı internete bağlı şekilde sorunsuz girebiliyorum.

• Arkadaşlar soruna çözüm buldum tam olarak geçirmiyor ama böyle bir sıkıntı yaşadığınızda tek tıkla durumu çözüyorsunuz.1-2 defa bilgisayarı kapatıp açtığınızda sorun yine ortaya çıkıyor ama aşağıdaki yöntemle tek tıkla düzeltebilirsiniz. Bu sorun gerçekten insanı deli ediyor umarım birilerine yardımcı olur.

Altta yazanları kopyalayıp not defterine yapıştırın. Dosyayı kaydedin uzantısını txt yerine reg yapıp çalıştırın. Her bilgisayarı açtığınızda çalıştırın. Ben 2-3 seferden sonra çalıştırmama gerek kalmadan kurtuldum bu sorundan.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyEnable"=dword:00000000

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_USERS\...\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxyOverride"=-

"ProxyServer"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]

"ProxySettingsPerUser"=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel]

"Connection Settings"=dword:00000000

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.