Şimdi Ara

Zyxel VMG Serisi root ve supervisor password (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
6
Favori
11.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben atlamışım ama modem arayüzünden kopyaladığın aeskey içinde \ (ters bölü) varsa silmen gerekiyor. Karakter sayılarını https://string-functions.com/length.aspx buradan saydarabilirsin.

• tcebeci1 kullanıcısına yanıt
    vpn görebilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nedir bu çektiği zyxel'in.. Zyxel VMG Serisi root ve supervisor password 

• Bu cihaz serisi içinde Openwrt gelecek ama bugün ama yarın.

Emeğinize sağlık, güzel Bilgi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The souls migration kullanıcısına yanıt

Hocam, haklısın. Donanım haberciler olarak çok kötü sarsıyoruz modemi.

Zyxel eklemediyse bile biz ekleyeceğiz VPN yi falan bu gidişle Zyxel VMG Serisi root ve supervisor password 

• Çok teşekkür ederim işe yaradı ama 1-2 sorum var. root olarak nasıl gireceğiz? İnternet üzerinden girince aynı diyorsunuz. Telnet üzerinden nasıl giriliyor ve ne işime yarar? Telnet üzerinden girebilmek için yedekleyip "privilege" şeyini yapmam lazım mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işlemler sonucunda ne yapabiliyoruz, farkını ben anlayamadım henüz ?

• CMD de böyle bir hata alıyorum ve decoded dosyası haliyle boş kalıyor.Çözüm varsa çözüm veya benim için yapacak biri var mı?

Zyxel VMG Serisi root ve supervisor password

• vmg 3313 B10A modeli hakkında yardımcı olabilir misiniz? snr yükseltmek istiyorum da

• Root şifresini biliyor musun?

• elleham E kullanıcısına yanıt

Hayır ama snr işini modem arayüzüne girerken girdiğim admin bilgileriyle yapabildim.

• Nereden yapabiliyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sanırım txt dosyalarında bi sorun var. Dosyaların içi boş görünüyor.

• Txt dosyalarını siz dolduracaksınız. İşlemler sırasında elde ettiğiniz değerleri (iv, AES key vb.) kopyalamak için kullanacaksınız.

• VMG3625-T20A serisi modemlerde çalışmıyor. V5.30(ABIE.4)C0 firmware ile decoded.txt içi doluyor fakat admin,supervisor,root için password:"" şeklinde null geliyor.

• Hocam merhaba ben ne yaptıysam bi türlü beceremedim bi yardımcı olma ihtimalin varmıdır sana nerden ulaşırız ekran resimi koyucam durmadan hata veriyor ne yaptıysam olmadı @bana instagram üzerinden ulaşırsan sevinirim

DM:sevketsunar_17

• Elimde Zyxel vmg 1312-b10d modeli mevcut. Bu modemle root, telnet, ssh herneyse bir şekilde snr margin değeri düşürülebiliyor mu ?

Ona göre uğraşıp root falan atayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi << PriSonerS >> -- 4 Kasım 2021; 21:4:51 >
  • DADAŞ33 kullanıcısına yanıt

ben de yeni  Zyxel VMG1312-T20B  modem aldım.ancak dsl bilgilerinde sadece almakta oldugum intrenet bilgilerini TX,RX şeklınde gösteriliyor. telekomun verdiği maxımum hız bilgilerini göstermiyor.yani bilgileri eksık gösteriyor.yetkili servisi aradıgımda bu modeller böyle diyor. aynı marka önceki 6 yıllık modemimde

daha deyalı bilgi var. yeni sürüm de yok dedi servis.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.