Şimdi Ara

0 km FİESTA ALANLAR ACİL YARDIMMM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperi35

Uzun zamandır araştırıyorum en sonunda fiesta da karar kıldım,yarın bayilere bakmaya gidicez kısmetse.

Telefonda aldığım en ucuz fiyat 39.500 1.4 tdci titanium xpaket beyaz renk için.Sizce fiyat nasıl?

Sıkı pazarlıkla fiyatı düşürebilir miyim? araç full zaten ama koparabileceğim hediye var mı?

Renk beyaz olmayınca illa o 750 tl yi alıyolar mı fazladan yoksa pazarlıkla tolere edilebilir mi?

Çok soru sordum biliyorum ama bir de iyi yapıyorsun doğru yapıyorsun pişman olmazsın diyin de içim rahatlasın

aralık ayın 1.4 tdci titanium x paket falan yoktu ex olarak elektrik kırmızı rengiydi 42500tl ye aldıktı...

park sensörü,motor koruma, boya koruma hediye ettilerdi..39500 iyi fiyat bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

aynen ...Yani 35i geçmemeli full bir B sınıfı araç .(Bende sıfır düşünüyorum)

haklısın ben de bayılmıyorum bu kadar para vermeye fakat malesef o dediğinden yok ülkemizde..
  • quote:

B segmenti olunca ne oluyor? Aracı sadece kendim için alıyorum ne bagaja ihtiyacım var ne arka koltuğa. 0 km ve dizel alıyorum. 30 liraya bu ayarda araç var da biz mi almadık?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2012-model-sifirdan-farksiz-astra-1-3-cdti-comfort-paket-92841689/detay

Çok daha iyi bir alternatif, unutma birkaç aya senin aracın da yukarıdaki kadar eskimiş olacak..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

aynen ...Yani 35i geçmemeli full bir B sınıfı araç .(Bende sıfır düşünüyorum)

haklısın ben de bayılmıyorum bu kadar para vermeye fakat malesef o dediğinden yok ülkemizde..

pardon dizelmiş senin alacağın...bu durumda söyle demek lazım : full dizel bakmamak lazım ben öyle yapıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

B segmenti olunca ne oluyor? Aracı sadece kendim için alıyorum ne bagaja ihtiyacım var ne arka koltuğa. 0 km ve dizel alıyorum. 30 liraya bu ayarda araç var da biz mi almadık?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2012-model-sifirdan-farksiz-astra-1-3-cdti-comfort-paket-92841689/detay

Çok daha iyi bir alternatif, unutma birkaç aya senin aracın da yukarıdaki kadar eskimiş olacak..

Kesinlikle. Ayrıca.bu astra bile bana göre gitmiyor iken o fiestanın halini düşünemiyorum. Ve doluluk olarak da astra daha önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • Bende uyuyamazdım. Yerinde olsam 2. el cruze alırdım benzin+LPGli 27-30 bin arası bulunuyo 2009-10-11 falan.Sıfır şartsa gene cruze tavsiye ederim C sınıfı daha geniş bence daha şık bir araç ford kadarda kaliteli. Fiestaya takıksan 2. el bakmanı tavsiye ederim 27-28 bine bulunuyo örnek ilan aşağıda verdim 10 bin tl farkta az değil.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-model-ford-fiesta-titanium-1-4-90171228/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-temiz-hasarsiz-hatasiz-bakimli-86680443/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Bende uyuyamazdım. Yerinde olsam 2. el cruze alırdım benzin+LPGli 27-30 bin arası bulunuyo 2009-10-11 falan.Sıfır şartsa gene cruze tavsiye ederim C sınıfı daha geniş bence daha şık bir araç ford kadarda kaliteli. Fiestaya takıksan 2. el bakmanı tavsiye ederim 27-28 bine bulunuyo örnek ilan aşağıda verdim 10 bin tl farkta az değil.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-model-ford-fiesta-titanium-1-4-90171228/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-temiz-hasarsiz-hatasiz-bakimli-86680443/detay

Verdiğin ilanlardaki araçlar boyalı. Sıfır araçla bir tutamazsın..

• Kardesim arabyi mutlaka test et cunku 68 bg cok sikinti veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Bende uyuyamazdım. Yerinde olsam 2. el cruze alırdım benzin+LPGli 27-30 bin arası bulunuyo 2009-10-11 falan.Sıfır şartsa gene cruze tavsiye ederim C sınıfı daha geniş bence daha şık bir araç ford kadarda kaliteli. Fiestaya takıksan 2. el bakmanı tavsiye ederim 27-28 bine bulunuyo örnek ilan aşağıda verdim 10 bin tl farkta az değil.

Verdiğin ilanlardaki araçlar boyalı. Sıfır araçla bir tutamazsın..

Lokal boya var pertten dönmüş araçlar değil 10-15 bin tl fark vermeye bence değmez zaten arkadaş zengin olsa 39 bintllik fiestayı günlerce burda araştırmaz 100 bin tl verir gidip bir mercedes , bmw , audi falan alırdı . Büyük konuşmayım ama sıfır araç asla almam hem 10-15 bin tl fazla verip hemde ufacık bir çizikte 3 gün morelim bozulur benim kaza yapsam 1 hafta şoku atlatamam heralde araba riskli bir iş sen dikkat etsen arkadan gelir biri 90 la geçirir arabayı pert eder sıfır almanın bir avantajı yok bana göre en uzun kullandığımız araba doğan slx idi çok uzun yıllar önce alıp satmıştık 7 yıl civarı kullandık rutin kontrolleri dışında tamirciye gitmedik sadece 1 kere kaza yaptı babam o zaman ekstradan tamirciye gitti o kadar. Temiz olduktan sonra 2. eller daha avantajlı bence sonuçta sıfırda alsan 2-3 yıla belkide daha kısa bir süre içinde o beğenmediğin ilanlardaki arabalarla eşdeğer olucak belkide daha beter olucak arkadaş 10 bin tl fazla verdiğiyle kalıcak ortada aradan 2-3 yıl geçmiş araç nerden baksan 10 bin tl daha değer kaybedicek kafadan 20 bintl zarar.

• 38000'e Astra Edition çok daha iyi bir seçenek. Donanımı da boş değil, gayet güzel.
  • söylediğiniz alternatifler mantıklı tabi.bana kalsa ben bu paraya gider civic alırdım lpgli veya astra alırdım.Lakin öğrenciyim ve kendi param olmadığı için bazı kriterleri ailem belirliyor malesef yani DİZEL VE 0 KM OLACAK KESİNLİKLE.

Aracı test etmedim 1 yıl arkadaşımla beraber gittik geldik okula,benim için gayet yeterli,ilerde kendi paramı kazanınca performansa önem veririm tabiki de..zaten şu anki aracıma kıyasla gayet iyi gelicektir

0 km araç almaya nasıl bu kadar gereksiz bakıldığını anlayamıyorum..ve uyuyamayan arkadaşlara bu sözüm;trafikte gördüğünüz yüzlerce fiesta sahibi mışıl mışıl uyuyor bence

• Fiyat bence fena değil. Düz hesap 39 000 TL ye verirler bence.
    O paraya aradığın kriterlerde başka araç yok hocam. Olanlarda satarken zarar ettirir merak etme.
    Sen bakma uyuyamayanlara. Bekara karı boşamak kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Fiyat bence fena değil. Düz hesap 39 000 TL ye verirler bence.
    O paraya aradığın kriterlerde başka araç yok hocam. Olanlarda satarken zarar ettirir merak etme.

39bin + park sensörüne anlaştık. hay ağzına sağlık
  • Hangi bayiden aliyorsun bilmiyorum ama bastir bide kol dayama ak derimm

• quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

Hangi bayiden aliyorsun bilmiyorum ama bastir bide kol dayama ak derimm

valla bu sabah aklıma geldi ama buna bile zor ikna etti daha fazla yüzleşsem mi bilemedim

ve arkadaşım taktırmıştı ama çok eğreti duruyordu pek beğenmemiştim alternatifleri var mı acaba.OTOKOÇ İzmir
  • quote:

Yukarıdaki astranın ne eksiği var söyler misin, mis gibi c sınıfı araç..

• quote:

quote:

Sen zaten almaya şartlamışsın kendini, hayırlı olsun güle güle bin bize niye soruyorsun..

• quote:

quote:

quote:

Sen zaten almaya şartlamışsın kendini, hayırlı olsun güle güle bin bize niye soruyorsun..

sorduğumda henüz karar aşamasındaydım ve de almalı mıyım diye sormadım kı zaten fiyat iyi mi indirim yaptırır mıyım diye sordum.yorumların için teşekkürler

• Benim aracta var gayet kullanisli bende otokoctan almistim parksensoru ve kol dayama hediyeydi bence bastir satis muduruyle filan konus hatta baska arac alanlara hediye ediyomussunuz filan de

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.