Şimdi Ara

1 BILGISAYARA TAKILI 4 SES KARTI ILE 4 FARKLI SES...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 BİLGİSAYARA 4 SES KARTI BAĞLAMAK ve BUNLARDAN AYRI AYRI SES ÇIKARMAK MÜMKÜNMÜDÜR?

• Mümkündür, ama çok uğraşırsın.
  • nasıl koyabiliriz? sizce? ugrasalım sorun değil ?
  • dörtten bir fazla ama, herhalde bu da sizin için geçerlidir.

http://forum.donanimhaber.com/m_13069903/tm.htm

not: xfi driverleri henüz yeteri kadar oturmadığı için aynı sistemde xfi işlemcisi ile audgy işlemcili iki kart birlikte sorunsuz çalışmamaktadır.
    (kullandıkları dosya adı aynı ama dosyaların içerikleri farklı xfi için yazılan dosyayı ne yazıkki henüz audgy -no value- işlemcisi kullanamıyor)
    Creativeden bu desteğin verilmesini yada xfi işlemciler için farklı isimde dosya kullanılmasını bekliyoruz bakalım.

eski seri live işlemciler ile audgy işlemciler aynı dosyaları kullanabilmekteydi. bir başka deyişle audgy için dosya yazılırken live işlemcisi de gözetiliyordu.

• quote:

Orjinalden alıntı: keleminabi

dörtten bir fazla ama, herhalde bu da sizin için geçerlidir.

http://forum.donanimhaber.com/m_13069903/tm.htm

not: xfi driverleri henüz yeteri kadar oturmadığı için aynı sistemde xfi işlemcisi ile audgy işlemcili iki kart birlikte sorunsuz çalışmamaktadır.
    (kullandıkları dosya adı aynı ama dosyaların içerikleri farklı xfi için yazılan dosyayı ne yazıkki henüz audgy -no value- işlemcisi kullanamıyor)
    Creativeden bu desteğin verilmesini yada xfi işlemciler için farklı isimde dosya kullanılmasını bekliyoruz bakalım.

eski seri live işlemciler ile audgy işlemciler aynı dosyaları kullanabilmekteydi. bir başka deyişle audgy için dosya yazılırken live işlemcisi de gözetiliyordu.

işin uzmanı burada.

Emin hocam merhaba, ben 2 tane kullanıyorum hala.

• quote:

Emin hocam merhaba

Merhaba Murat kartlardan biri pci-ex mi yani aldınmı pci ex kart ?
  •  1 BILGISAYARA TAKILI 4 SES KARTI ILE 4 FARKLI SES...

Aldım, en sonunda Türkiye ye geldi hocam, 1 yıldan fazla bekledim. 2 ay kadar oldu.

creative Tr.yi umursamadığı için bir

exa bilg. 2 model var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.