Şimdi Ara

1 depo = ? km (Dizel) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • demir mert@ istanbul bakırköyden tem üzerinden topçular-yalova-bursa-susurluk-manisa -izmir-aydın otoban ve bodrum tam 770 km çıkmıştı yol bilgisayarında...
  • gorele bizde ( yariste ) gidilen mesafe diye bir yol bilg. gostergesi yok..... o video anlik değil ortalama tüketim değeri 150 den 200 e cikarken sifirlamistim ve 200 ile 20 dk gidemem düzdeki hizi 190 zaten ki video da kes dedim arac cikti onume ole bir otoban imkanim yok anca sabahin köründe denemem lazim

dediğin gibi 150 - 200 arasi ortalam hiz 160 km bakicam cekicem resmini nekadar yakmis

tabi nezaaman cesmeye gidicem sanirim ay basi
  • Görele yanlışın var. Bak üstte koyduğum resmi İzmiride çektim. Bakırköyden sıfırladık, izmire varınca 470... km olmuştu. Senin yol bilgisayarı 2 şer 2 şer saymasın??
  • Anlamadım... benimde bakırköyden bodruma 770 km çıktı... bodrum turgutreis...
    ... 770-470=300 km... o fazla 300 km de izmir bodrum arası, yanlışlık nerede?

quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

Görele yanlışın var. Bak üstte koyduğum resmi İzmiride çektim. Bakırköyden sıfırladık, izmire varınca 470... km olmuştu. Senin yol bilgisayarı 2 şer 2 şer saymasın??
  • Araba ile izmir üzerinden Bodrum'a hiç gitmedim. Tahmini olarak 100-150 km sanıyordum İzmir-Bodrum arasını. Sayı fazla geldiği için böyle yazdım. Kusura bakma...
  • Diyarbakır çıkışında fulledim, 115 YTL aldı. (Opet). Konya da bir daha aldım, ışık epeydir yanıyordu, 120 YTL aldı. Baktım, 983 KM gitmişim. Antep-Pozantı arası 110-140 aralığında, diğer bölgelerde karma, bazan 60 a bazan 120 ye dek çıkıyordu. Klima hep açık, 3-4. kademe de çalışıyordu.

49,5 Litre = 983 KM ise, 55 Litre = 1.092 KM. yapar. Bir depoyla 1.100 Km denebilir nerdeyse. Bu da bence çok çok iyi bir rakam.

Araç 2007 Corolla D-4D Sedan.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.