Şimdi Ara

1 Haziran 2012 - TFF Binası Önü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • daha önce böyle bir durum varmıydı tff binasında arkadaşlar daha önce şahit olan oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: mctkynrcomer

quote:

nasıl yani bugün saat 5de uefa kararınımı açıklayacak

Ş.Erzik şöylemiş uefa tahkimin kararını bekliyor daha 10-15 günlük bir süreç var

hocam aklıma tek birşey geliyor o zaman tff feneri ligden düşürecek o yüzden bu kadar güvenlik var orda aklıma başka bişey gelmiyor

Bazıları cidden çok abartmış yok fb küme düşcek falan. demirören,başbakan düşürtür mü ??

Bu kadar güvenliğin sebebi beşiktaşlı taraftarların protestoları ve aziz yıldırım hapishaneden bugünde çıkamayacağı için olabilecek protestolar

• quote:

quote:

quote:

Ş.Erzik şöylemiş uefa tahkimin kararını bekliyor daha 10-15 günlük bir süreç var

hocam aklıma tek birşey geliyor o zaman tff feneri ligden düşürecek o yüzden bu kadar güvenlik var orda aklıma başka bişey gelmiyor

Feneri düşürme planları olsa orada bukadar az polisle gelirlermı?

Bu tamamen bugünlerde y.demirörenin çok göze batmasından dolayı bir önlem... Adam şanslıki önemli bir kurumun başında yoksa bu güvenlik hayal olurdu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Toplu men olursa o güvenlik fayda etmez valla. Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı bir olur dağıtır o binayı.

hiçbişi olmaz.Uefa gelir kararlarınızı gözden geçirin böyle olmaz der,bizimkiler süreci uzatır kararlarından vazgeçmez,bir grup 1-2 gün kaos çıkarır sonra çıkar başbakan kimse avrupaya gitmeyecek der herkes kaba etinin üzerine oturur.adım gibi eminim artık

ben tetikte bekliyorum hocam digi iptali için başbakan digi iptalini yasaklayan bir yasa çıkarırsa yapacak birşey yok tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

quote:

Toplu men olursa o güvenlik fayda etmez valla. Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı bir olur dağıtır o binayı.

toplu men mi

Galatasarayla ne ilgisi var arkadaşlar yapmayın yahu. Malum takımlar düşünsün. Adımız bile geçmezken şike sürecinde.

Bizle bir ilgisi yok da TFF'nin yapmak istediği bu. Bütün ülkeye ceza versinler diye kaşınıyorlar resmen. Dün mesela Beşiktaş ile Bursaspor ceza almasına rağmen Uefa listesinde bu takımları da vermişler.

• quote:

quote:

Uefa en geç kararını 8 Haziranda açıklayacak.Yani 8 Haziran'da her şey belli olacak.
  • Hala orayı dağıtırlar burayı dağıtırlar diyolar yaa

Ligtv yi bile iptal edemeyen tepkisizler nereyi dağıtıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

hiçbişi olmaz.Uefa gelir kararlarınızı gözden geçirin böyle olmaz der,bizimkiler süreci uzatır kararlarından vazgeçmez,bir grup 1-2 gün kaos çıkarır sonra çıkar başbakan kimse avrupaya gitmeyecek der herkes kaba etinin üzerine oturur.adım gibi eminim artık

ben tetikte bekliyorum hocam digi iptali için başbakan digi iptalini yasaklayan bir yasa çıkarırsa yapacak birşey yok tabi

Ne iptali canım aman diyim rahat rahat izle o pis ligi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalist_18

yanlış anladıgınız ne çözemedim?

başbakanla ilgili ironimi,yoksa ligi bu sene izlemiş olmammı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

quote:

quote:

Uefa en geç kararını 8 Haziranda açıklayacak.Yani 8 Haziran'da her şey belli olacak.

Neden 8 Haziran'da hocam?

• quote:

quote:

halen kapatmamış olmanız. tepki koymazsak bi halt edemeyiz!
  • quote:

quote:

quote:

ben 4 senedir yıllık üyelik yapıyorum hocam gümüş koltuk adı altında.nisanda doldu süresi,bu sefer yıllık ödemedim aylıga döndüm,

dogal olarak mayısıda ödeyip super finali izledim.bekliyorum şimdi karara göre bakacagız.avrupasız,şike yapmayanın enayi yerine

konulacagı bir ligi izlemem zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben 4 senedir yıllık üyelik yapıyorum hocam gümüş koltuk adı altında.nisanda doldu süresi,bu sefer yıllık ödemedim aylıga döndüm,

dogal olarak mayısıda ödeyip super finali izledim.bekliyorum şimdi karara göre bakacagız.avrupasız,şike yapmayanın enayi yerine

konulacagı bir ligi izlemem zaten.

madem taahhütünüz vardı eyvallah ama bitmiş daha ne bekliyorsunuz anlamadım?

Karara göre bakacağız demişsiniz de kararın şu ana kadar bile açıklananması ligi şerefsiz yapmadı mı?

Bizi zaten enayi yerine koymadılar mı?

• quote:

madem taahhütünüz vardı eyvallah ama bitmiş daha ne bekliyorsunuz anlamadım?

Karara göre bakacağız demişsiniz de kararın şu ana kadar bile açıklananması ligi şerefsiz yapmadı mı?

Bizi zaten enayi yerine koymadılar mı?

geçen sene çıkan bu olaylar beni şaşırtmadı zaten.bir arkadaşımla senelerdir bu işleri görüyor,konuşuyorduk.tasdiklendi bekliyoruz.bu

olaylar başladıgından beri tek lafım son kale uefa idi.bekliyorum.sözlerinizde haklısınız.konuyuda dagıtmayalım fazla artık.saygılar.
  • UEFA kulüplere ceza vereceğim diyor, TFF olmaz tüm Ülkeye ver diyor. Tüm pazarlık bu doğrultuda..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

quote:

quote:

Neden 8 Haziran'da hocam?

Hocam Euro 2012 8 Haziranda başlıyormus bundan dolayı galiba.Birde avrupa'ya gidecek kulüpleri netlestirmek adına

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Korku böyle birşey...

1 Haziran 2012 - TFF Binası Önü

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.