Şimdi Ara

10 YASINDAN BÜYÜK ARAÇLARDA KASKO??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynı şekilde arkadaşlar. benim proton 98 model. oyak sigorta trafik sigortasını yapamıyoruz dedi . ben de gitti m güneş sigortaya onlar havada kaptı. yalnız ben, kasko yaptıracaktım 1.500 e yakın bi fiyat verdiler ben de vazgeçtim. uygun fiyatlı ve güvenilir bi sigorta şirketi bilen varsa söylesin arkadaşlar. istanbulda kaskosuz arabaya binmek pek akıl karı değil
  • Merhabalar,

Ben Antalya da sigorta acenteliği yapan bir kişiyim.
    Normal şartlarda sigorta şirketleri 10 yaş üzeri (bazıları 6 yaş) araçları sigortalamazlar. Sebebi ise yaşından dolayı uğramış olduğu deformasyon, teknoloji eksikliği, parça bulunurluğu nun zor ve parça fiyatları nın yüksek oluşudur. Fakat müşteri bilinen birisiyse, yapılabilir. Şöyle ki sahibinin nasıl araç kullandığını bildiğim araç isterse 2009 olsun yapmayabilirim veya isterse 10 yaşından yüksek olsun yapabilirim. Yani risk alma meselesi. Ya da başından beri süregelen sigortası varsa devam ettirilir. Üst üste bir kaç kaza yapsın, 2009 olsa bile kasko feshedilebilir.

Tabii ki yaşlı araçlar gerektiğinde yapılmakla birlikte fiyatları yüksek oluyor. son model bir araçla 10 yaşında bir aracın kaskosu aynı olabilir. Tabii bunu etkileyen yaş, cinsiyet, aracın markası, bulunduğu şehir, meslek, hasarsızlık, şahıs, şirket gibi faktörleride göz önünde bulundurmak gerekir.

www.limonsigorta.com benim acentemin web sitesidir. Adım Erdoğan Akyüz. Bana ulaştığınızda her türlü bilgi ve yardımı esirgemeyeceğimi söylemek istiyorum.

Saygılarımla,

quote:

Orjinalden alıntı: vveeffaa

aynı şekilde arkadaşlar. benim proton 98 model. oyak sigorta trafik sigortasını yapamıyoruz dedi . ben de gitti m güneş sigortaya onlar havada kaptı. yalnız ben, kasko yaptıracaktım 1.500 e yakın bi fiyat verdiler ben de vazgeçtim. uygun fiyatlı ve güvenilir bi sigorta şirketi bilen varsa söylesin arkadaşlar. istanbulda kaskosuz arabaya binmek pek akıl karı değil

• yapılır arkadaşım antika olmadığı sürece sorun yok
  • bizim şirkette 15 tane araçvar hepsi andolu sigortadan sigortalı. geçenlerde bizim ortak 89 model bi mecedes 300 D aldı araya hatrı sayılır birsuru insan soktuk butun araçlarımızın kaskolarını iptal edip başkabi firmayla çalısıcağımızı söleyledik ama yapmadılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _mR_siyah

bizim şirkette 15 tane araçvar hepsi andolu sigortadan sigortalı. geçenlerde bizim ortak 89 model bi mecedes 300 D aldı araya hatrı sayılır birsuru insan soktuk butun araçlarımızın kaskolarını iptal edip başkabi firmayla çalısıcağımızı söleyledik ama yapmadılar.

89 modelde yapılır prim çok çıkar ama yapılır
  • Daha dün 94 model bir Safrane sigortaladık...

quote:

Orjinalden alıntı: muzcom

quote:

bizim şirkette 15 tane araçvar hepsi andolu sigortadan sigortalı. geçenlerde bizim ortak 89 model bi mecedes 300 D aldı araya hatrı sayılır birsuru insan soktuk butun araçlarımızın kaskolarını iptal edip başkabi firmayla çalısıcağımızı söleyledik ama yapmadılar.

89 modelde yapılır prim çok çıkar ama yapılır
  • Emin değilim ama muhtemelen şirketinizin geçen yıl ve önceki yıllardaki hasar pirim oranına bakılmıştır. Eğer hasar yönünde bir ağırlık varsa, o yüzden reddeilmiş olabilir. Tabii bir varsayım sadece.

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: okanaydin

Dostlarım merhaba

10 Yaşından büyük arabarlada kasko yapılıyor mu yapılmıyor mu.

Teşekkürler

Okan

yaparız ... 7/24 hizmet ...beni arayın demeniz yeterli...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.