Şimdi Ara

100-150 Bandında Sedan Premium Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel İnsignia Grand Sport'u bir test edin derim. Forumda Uşak bayisi Dizel Otm. Enjoy paketi 128'e bırakıyordu.
  • Buyur hocam. Dizel lazım değilse bu fiyata alabileceğiniz en güzel, konforlu ve kaliteli araç. R design olanı daha spor duruyor ama siyah Advance daha dolu ona göre tercihinizi yapabilirsiniz. https://sahibinden.com/484571152
    https://sahibinden.com/470095128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-C-J-L-K -- 29 Ekim 2017; 10:9:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercedes e180

• 2015-2016 3 serisi 170 hplik

2014-2016 c cerisi 156 hp lik

2014-2016 5 serisi 170 hp lik

Bu araclar a3 un her anlamda icinden gecer

• 2015 model s60 ya da başka bir araç alsak 1 ay sonra 3 yaşında olacak. Opel, ford, skoda vs. De biz İstemiyoruz. Audi a3 sedan hem kabul etmesiniz de bizim gibi mütevazi çekirdek bir aile için yeterli prestije sahip hem de kasa olarak güncelliğini sürdürecek. 1.0 litre motoruyla vergisi 1.6 araçların neredeyse yarısı. Yani araba kendi yıllık bakımını kendisi ödeyecek resmen. Birkaç sahibiyle de görüştük şehiriçi 7 civarı tüketiyor diyorlar sonuçta 3 silindirli araba. O da mis.

Velhasılı kelam biz büyük ölçüde karar kıldık. Nasip olursa bekleyip temiz bir tane alacağız. Allah size daha iyilerini nasip etsin. Teşekkürler yorumlar için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superb alın hocam full paketi 155-160 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Opus Diabolicum

1.0 tfsi A3 de ne premium, ne prestij ama...

Allah bilir bunu yazan arkadaşın bindiği araba 50bin lira etmiyodur.

• quote:

Orijinalden alıntı: RagnaroK19

quote:

Niye öyle dedin ki şimdi? Kalbimi kırdın bak.

Eleştiri yapabilmek için en iyisine sahip olmak mı gerekiyor? Ya da hastalıklı VAGBOY lardan biri misin?

Sen nerden bileceksin benim mal varlığımı? Sana ispat etmek zorunda da değilim? Kimsin ki :)

• Söylediklerinize bakarsak e180 olur hocam (peder beye alınacak-prestij için)
  • Passat boşline 1.6 TDI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön not: Bu mesaj A3’ü premium olarak gören birine göre yazılmıştır. Aşağıda yazdığım araç A3 ne kadar premiumsa iki katı premiumdur.

Insignia Grand Sport 1.6 CDTI Excellence AT

Donanımı iyi, D segmenti, Motoru iyi, Yakıtı az.

Edit: Opel istemiyorlarmış. A3’le keyifli(!) yolculuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnPlayerExitVehicle -- 30 Ekim 2017; 11:56:32 >
  • Hayır benim anlamadığım garip bir gerginlik atmosferi var forumun bu bölümünde. Herkesin laf sokmaya çalışması gerekiyor illa. Adam gibi cevap verseniz olmaz. Ya yaşınız küçük ya da birilerinin sizden daha iyi arabaya binme ihtimalini bile feci kıskanıyorsunuz.

Dizele gerek yok, premium marka bakıyoruz diyorum. Israrla 1.6 dizel opel, skoda vs. Tavsiye ediyor. Hayır tavsiye ettin bari adam gibi et, teşekkür edip geçelim. Yok illa laf sokacak. İstemiyoruz diyince de sinirleniyor. “Sen kimsin opel beğenmiyorsun köpek!”

Sıfır tadında bakıyoruz diyorum, 2014 model araba tavsiye ediyor. Yahu 1 ay sonra o araba 4 yaşında, 1 yıl sonra 5 yaşında olacak. Satarken değer kaybı, kasanın güncel kalmaması vs. Hiç mi önemli değil?

Bir tanesi salt beygir gücü kıyaslamış mesela. E o açıdan bakarsak bu paralara s2000 bile alınabilir. O zaman s2000 alıp hepsini yanyana dizelim üstlerinden atlayalım?

İlla kafayı segmente takmış bir insan grubumuz da var. E bu paraya 2008 model bmw 7 de alınabiliyor. Onu alıp mafya dizisi karakteri gibi gezelim? Benzincilere de ortak oluruz hem?

Arkadaşlar otomobil almak birçok farklı parametreyi optimize etmeye çalışmaktır. Birnevi mühendisliktir otomobil almak. Hepinizin farklı önceliği, önyargıları ve ezberleri var otomobil konusunda o doğrultuda yorum yapıyorsunuz ama işler o kadar basit değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eleştiri yapabilmek için en iyisine sahip olmak mı gerekiyor? Ya da hastalıklı VAGBOY lardan biri misin?

Sen nerden bileceksin benim mal varlığımı? Sana ispat etmek zorunda da değilim? Kimsin ki :)

insanların herşeye fütursuzca bok atmalarını hazmedemiyorum.

Kalıbımı basarım ki sen a3ün en fazla arka koltuğuna oturabilmişsindir. Arabayı bilen, süren birisi bu araca laf etmez.

Ayrica Vagboy degilim kardeşim, hiç olmadım da..

A3 lan bu boru değil A3. Karı kızın dibi düşüyo yollarda. Kaldırıma park ediyorum arabanin yanindan geçenler sürücü tarafına eğilip içerisine bakmadan gitmiyo, Babam bile bi farkli bakiyo bana arabayı aldiğımdan beri. 2010 c180imiz varken bu kadar ilgi odağı değildim be kardeşim..(Prestij dediği için yazdım.)

Siz galiba farklı ülkede yaşıyorsunuz kızların dibi düşüyormuş herkes içine bakıyormuş bu dediğin olsa olsa togo da falan olur alt tarafı c segmenti araç 20-30 bin euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklotus01 -- 30 Ekim 2017; 12:45:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

quote:

quote:

quote:

quote:

Kalıbımı basarım ki sen a3ün en fazla arka koltuğuna oturabilmişsindir. Arabayı bilen, süren birisi bu araca laf etmez.

A3 lan bu boru değil A3. Karı kızın dibi düşüyo yollarda. Kaldırıma park ediyorum arabanin yanindan geçenler sürücü tarafına eğilip içerisine bakmadan gitmiyo, Babam bile bi farkli bakiyo bana arabayı aldiğımdan beri. 2010 c180imiz varken bu kadar ilgi odağı değildim be kardeşim..(Prestij dediği için yazdım.)

Siz galiba farklı ülkede yaşıyorsunuz kızların dibi düşüyormuş herkes içine bakıyormuş bu dediğin olsa olsa togo da falan olur alt tarafı c segmenti araç 20-30 bin euro

bu A3 size netti arkadaş.. C sinifinin en premium aracı AUDİ A3 tür bu kadar net !!! biri gitmiş superb yazmış biri insignia al yazmış, biri diyo 5 yaşında araç al daha hesapli olur. Konu sahibinin tarif ettiği, ihtiyaçlarına en uygun araç A3tür neyi tartisiyonuz amuniyim.

Ankara Eryaman'dayım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

quote:

quote:

quote:

quote:

bu A3 size netti arkadaş.. C sinifinin en premium aracı AUDİ A3 tür bu kadar net !!! biri gitmiş superb yazmış biri insignia al yazmış, biri diyo 5 yaşında araç al daha hesapli olur. Konu sahibinin tarif ettiği, ihtiyaçlarına en uygun araç A3tür neyi tartisiyonuz amuniyim.

Ankara Eryaman'dayım.

A3 c segmentinin en iyisi olabilir ki bence de öyle hatcback olanı ancak c segmenti bir aracın prestiji falan olmaz siz onu bi geçin kimse vay arabaya bak para da vardır bunda demez ortalık devlet sanki hibe etmiş gibi e serisi 5 serisi kaynıyor

• RagnaroK19 kullanıcısına yanıt
    Ben öyle kalıba bi basarım cılkın çıkar. Avrupalı kızların dibi düşüyormuş ahahahahha güleyim de boşa gitmesin. Avrupalı kızlar senin premium diye parmakla gösterdiğin aracı kendi harçlıklarıyla biriktirip alıyor. Burada liste fiyatı maksimum 180bin TL diye ilahlaştırlıyor. E siz de haklısınız tabi, sonradan görme olmak bunu gerektirir.

Sözün özü, DSG ordan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opus Diabolicum -- 30 Ekim 2017; 16:3:38 >
  • Opus Diabolicum kullanıcısına yanıt
    yav ne avrupasi ne harçlığı hadi sen biraz oyuncak arabanla oyna atarlı ergenius. vatandaşın need for speed teki arabalara binmesini bekliyo heralde amele.

cebinde audinin tekerleğini alacak parası olmayan adamların A3e laf atmasına kıl oluyorum bende buyur.

ordan sallamayla olmaz koçum karşıma çık da bi çıktığın yere sokuyum seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RagnaroK19 -- 30 Ekim 2017; 16:27:50 >
  • arabadan anlamayan insanlar evet a3 e sonuçta "audi"'dir diye bakar,
    aranan özellik bu ise eğer audi a3 tam size göre. ama bu arayış sanırım geri kalmışlığı(türkiye) temsil ediyor. o bütçe bende olsa passat bakarım.

görüşlerim kişiseldir.
  • Toplu blok konusuna evrildi topik.

• hocam ikinci el arabaya 150k para vermek çok mantıksız bütçenizi biraz aşıyor ama ben size daha prestijli olanını tavsiye ediyorum kaçırmayın derim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.