Şimdi Ara

1000-1200 TL'ye Kadar Saat Önerisi Lütfen. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: metalikfb

casionun analog saatlerini alma bence diesel welder gibi markalar bence parasını haketmiyor.http://www.citizenwatch.com/en-us/watches/watch-detail/?model=AT2065-59E

http://www.citizenwatch.com/en-us/watches/watch-detail/?model=JY0000-02E

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Jacques-Lemans/JL1-1652F/PD

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Citizen/CCA010/PD

http://www.ugursaat.com/?urun-4863-seiko-snda59p2

ben jacques lemans kullanıyorum . bu yazdığım saatlerin hepsi çok güzel bilmem beğenirmisin.

evet casionun analog saatlerini bende tercih etmek istemiyorum. jacques lemans'ın modeline saat&saat'de canlı olarak baktım fakat küçük geldi gözüme. Diğer modelleri pek beğenmedim fakat citizen olarak şu model var kafamda :http://www.citizenwatch.com/en-us/watches/watch-detail/?model=AT4007-54E ... Buda türkiyede yok yurtdışından temin etmek gerekiyor.( Canlı göremediğim için acaba büyüklüğü nedir ne değildir pek fikir uyandırmıyor bende) Önerilerin için teşekkür ederim bu arada...
    Önerilere açığım günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 30 Haziran 2013; 19:52:38 >

• Up!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cash Money

Up!

Bahsettiğin Citizen modelini bende beğenmiştim almaya karar verdim ancak fiyatı bütçemi açtı.Senin bütçenin altında kalır bu saat forumda güvenilir bir arkadaş var getiren.Büyüklüğünü de tahmin edebilirsin 42mm yazıyor 2-3 tane 42 mm saat denersin kolunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

quote:

Up!

Bahsettiğin Citizen modelini bende beğenmiştim almaya karar verdim ancak fiyatı bütçemi açtı.Senin bütçenin altında kalır bu saat forumda güvenilir bir arkadaş var getiren.Büyüklüğünü de tahmin edebilirsin 42mm yazıyor 2-3 tane 42 mm saat denersin kolunda

Hocam Bazı saat modellerinin üretici firma sitelerinde boyut belirtiliyor fakat bazıları bu boyutu eklerken sadece kadran boyutu yazıyor bazılarıda kurma koluyla beraber ekliyor. Açıkcası o yüzden insan emin olamıyor ve bende büyük kadranlı bir saat almak istiyorum.
  • Up! Günceldir...
  • quote:

Öncelikle selamlar...
    Kendime saat almak istiyorum fakat çok zor model beğeniyorum. Beğendiğim saatide ya türkiyede temin edemiyorum ya da bütçemin çok üstünde bir fiyat karşıma çıkıyor.
    Öncelikle kriterlerim:
    1- Deri veya Silikon kordon
    2- Mekanizma otomatik veya quartz fark etmez.
    3- Mümkünse kasa ve ibreler komple siyah istiyorum hatta camda siyah olabilir.
    4- Kasa boyut olarak 45-46mm civarında olmalı küçük kasalı saatleri sevmiyorum.
    5- Son olarak saat farklı ve şık olmalı dikkat çekmeli ve kalite hissi uyandırmalı...

Örnek modeller :
     1000-1200 TL'ye Kadar Saat Önerisi Lütfen.

Welder tercih edecektim fakat bu modelin otomatik olması ve mekanizması hakkında olumsuz yorumlar okuduğum için ve bütçe aralığımda bir indirim yakalayamadığım için vazgeçtim.

Türkiyede hiçbir şekilde temin edebileceğim yer bulamadım yoksa çok beğendiğim bir model...

Aynı şekilde temin edemedim.

Saatçide inceleme şansı buldum fakat kasa boyutu gözüme biraz küçük göründü ve çok dikkatimi çekmedi.

Malesef bütçemin üzerinde...

Malesef bu modelde bütçemin üzerinde...

Canlı şekilde görme şansım olmadı ve tw steel'in kalitesi hakkında pek bir bilgim yok. ( tw821 modeli) Markanın kalitesi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Elimden geldiğince göz zevkimi sizinle paylaşmaya çalıştım ve bu doğrultuda sizden öneriler bekliyorum. Mümkün olduğunca siyah tercih etmeye çalışacağım fakat farklı ve şık bir saat çıkarsa karşıma farklı rengide düşünürüm. Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden bir teşekkürü borç bilirim... ( Bu arada timex'in ve tw steel'in kalitesi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.)

zevklerimiz tamamen aynı saat konusunda. öncelikle modellerin hepsi şahane. welder kim ne derse desin sağlam saattir, eğer onu taşıyacak bir bileğe sahip isen welder'i öneririm. Bende welder düşünüyordum ama bileğim o saati taşıyacak kadar kalın değil. u-boat saatler çok pahalı hocam 7-8 bin civarı. Hamilton'da sağlam markadır ama onu türkiyede bulabilirmisin orası meçhul, ayriyetten fiyatının 2-3bin tl olacağını düşünüyorum, hamilton pahalıdır. tissot'a gelince kaliteli saat üretir ama modelleri biraz daha üst yaşa hitap ediyor ama senin beğendiğin model fena değil. Neyse gelelim asıl saat Tw-821'e. Önümüzdeki ay bende Tw-821 veya 822 alacağım. Hem çok şık bir saat hemde fiyatı makul. Emin ol o saatle dikkat çekersin rahatlıkla. Tw-822 ve 821'in kasası 50mm zaten. Welder ayarında bir saat. Ama benim merak ettiğim, bu saatin camı ne renk? Google görsellere yazınca siyah camlı olan resimleride var. En iyisi gidip yakından görmek ama fırsatım olmuyor benim, ama önümüzdeki ay büyük ihtimal ikisinden birini alıcam. Saatide hızlısaat'den alabilirsin gönül rahatlığıyla, fiyatlarıda çok uygun orda. Hocam bu arada eğer Tw-821'i alırsan mutlaka bana detaylı resimlerini bir atarmısın.

• Ayni zevke sahibiz hocam ben de tamamen siyah ,Deri ya da silikon kordonlu hoş bir saat arıyorum tam bu dediğin fiyat aralığında.
    Bugün bi model gördümEMPORIO ARMANI AR5889 çok hoşuma gitti de fakat bir arkadaşimin saat, saat firmasindan alinir. Armaniden elbise, ayakkabı alinir sözü ile vazgeçtim.
    Bu Hamiltona bayıldım. Türkiye de yok mu ki? Bir de fiyat olarak cok mu pahali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Welder wr3303 kullanıyorum.Pilli bir model benimki.Daha beğenmeyen çıkmadı.Çok olumlu yorumlar aldım.Açıkçası gördüm beğendim ve aldım ama hiç pişman değilim.
  • Emir üstada söylediğimi sana da söyleyeym hocam. Sen TR'de 1.500-1.600.1.700 bandında bir saat beğen bulabilirsem getireyim. TR'de o civardaki saatleri USD üzerinden 1.100-1.200 TL'ye denk gelecek fiyatlarda bulabilirim sanıyorum. Zaten sık sık saatçi vitrinlerindeyim :) Bulamazsam hakkını helal et. Yalnız Ankara'ya geleceğim bu yüzden Ankara'da teslim edebilirim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasumKöylü

zevklerimiz tamamen aynı saat konusunda. öncelikle modellerin hepsi şahane. welder kim ne derse desin sağlam saattir, eğer onu taşıyacak bir bileğe sahip isen welder'i öneririm. Bende welder düşünüyordum ama bileğim o saati taşıyacak kadar kalın değil. u-boat saatler çok pahalı hocam 7-8 bin civarı. Hamilton'da sağlam markadır ama onu türkiyede bulabilirmisin orası meçhul, ayriyetten fiyatının 2-3bin tl olacağını düşünüyorum, hamilton pahalıdır. tissot'a gelince kaliteli saat üretir ama modelleri biraz daha üst yaşa hitap ediyor ama senin beğendiğin model fena değil. Neyse gelelim asıl saat Tw-821'e. Önümüzdeki ay bende Tw-821 veya 822 alacağım. Hem çok şık bir saat hemde fiyatı makul. Emin ol o saatle dikkat çekersin rahatlıkla. Tw-822 ve 821'in kasası 50mm zaten. Welder ayarında bir saat. Ama benim merak ettiğim, bu saatin camı ne renk? Google görsellere yazınca siyah camlı olan resimleride var. En iyisi gidip yakından görmek ama fırsatım olmuyor benim, ama önümüzdeki ay büyük ihtimal ikisinden birini alıcam. Saatide hızlısaat'den alabilirsin gönül rahatlığıyla, fiyatlarıda çok uygun orda. Hocam bu arada eğer Tw-821'i alırsan mutlaka bana detaylı resimlerini bir atarmısın.

Hocam öncelikle merhaba. Welder'i forumda kimse önermedi kalitesiz ve parasının saati olmadığını söylüyorlar. Ben canlı bakma şansım oldu welder modellerine fakat olumsuz yorumlar dolayısıyla bir kenara koydum şimdilik. U-Boat için yukarıdada yazmıştım bütçemin üzerinde olduğu için alma şansım yok. Hamilton türkiyede var fakat fiyatı en uygun 3.750 gördüm etiket olarak doğal olarak bütçemi aşıyor. Tissot'ada canlı baktım fakat kadranı küçük olduğu için almaya çok hevesli olmadım. Tw-steel'e gelince buluduğum yerde tw steel satan bir yer yok canlı olarak görmediğim için şıklığını bilmiyorum zaten emin olsam hemen netten sipariş geçeceğim. Fakat asıl dikkatimi çeken piyasada 2 tip tw821 modeli var gibi birinin kadranının içi işlemeli diğeri düz ve türkiyedeki hangi model bilmiyorum. ( işlemeli kadran :http://www.youtube.com/watch?v=EAjbDd0jyyw düz kadran :http://www.youtube.com/watch?v=rGxpN1ZLiQg ) Eğer görme şansım olurda beğenirsem alırım ve kesinlikle fotolarını paylaşırım hocam kesinlikle aynı şekilde senin görme şansın olursa benimle paylaşırsan bende memnun olurum hocam. İllaki saat markası alacağım dersem şu modelide düşünüyorum hocam :http://www.youtube.com/watch?v=88VjQavX110 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 24 Temmuz 2013; 4:24:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CriticalDistance

Ayni zevke sahibiz hocam ben de tamamen siyah ,Deri ya da silikon kordonlu hoş bir saat arıyorum tam bu dediğin fiyat aralığında.
    Bugün bi model gördümEMPORIO ARMANI AR5889 çok hoşuma gitti de fakat bir arkadaşimin saat, saat firmasindan alinir. Armaniden elbise, ayakkabı alinir sözü ile vazgeçtim.
    Bu Hamiltona bayıldım. Türkiye de yok mu ki? Bir de fiyat olarak cok mu pahali?

Hocam emporio armani'ye baktımda kadran benim için küçük görünüyor ben kadranı büyük istiyorum biraz ve saat markası olmadığı için pişman etme olasılığı yüksek uzak durmak lazım. Hamilton türkiyede var hocam nette bulabildiğim en uygun fiyat etiket olarak 3.750lira ve benim bütçemin üzerinde saat&saat'tede var o model ve distribütörü olduğu için fiyatı biraz daha yüksek. Bütçeme uygun olsa kesin alırdım ben o modeli... izle hocam : ( Hamilton inceleme :http://www.youtube.com/watch?v=WrQvMHAD_nY ) (şunada bir bakın fakat türkiyede yok ve silikon kordonlu modelide mevcut aynı saatin :http://www.youtube.com/watch?v=88VjQavX110 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 24 Temmuz 2013; 4:25:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir

Welder wr3303 kullanıyorum.Pilli bir model benimki.Daha beğenmeyen çıkmadı.Çok olumlu yorumlar aldım.Açıkçası gördüm beğendim ve aldım ama hiç pişman değilim.

Hocam bende baktım zaten saatleri çok şık fakat forumdaki arkadaşlar kalitesinden dolayı önermiyorlar. iyi günlerde kullanın yorumunuz için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smucuk

Emir üstada söylediğimi sana da söyleyeym hocam. Sen TR'de 1.500-1.600.1.700 bandında bir saat beğen bulabilirsem getireyim. TR'de o civardaki saatleri USD üzerinden 1.100-1.200 TL'ye denk gelecek fiyatlarda bulabilirim sanıyorum. Zaten sık sık saatçi vitrinlerindeyim :) Bulamazsam hakkını helal et. Yalnız Ankara'ya geleceğim bu yüzden Ankara'da teslim edebilirim size.

Konudaki ilk mesajımda timex tx 600 serisi bir modelin resmi var hocam o saati temin etme şansınız nedir acaba ?
  • quote:

quote:

Emir üstada söylediğimi sana da söyleyeym hocam. Sen TR'de 1.500-1.600.1.700 bandında bir saat beğen bulabilirsem getireyim. TR'de o civardaki saatleri USD üzerinden 1.100-1.200 TL'ye denk gelecek fiyatlarda bulabilirim sanıyorum. Zaten sık sık saatçi vitrinlerindeyim :) Bulamazsam hakkını helal et. Yalnız Ankara'ya geleceğim bu yüzden Ankara'da teslim edebilirim size.

Konudaki ilk mesajımda timex tx 600 serisi bir modelin resmi var hocam o saati temin etme şansınız nedir acaba ?

Fotoğrafı kaydedip bakmam lazım üstad. Timex var burada ama o modeli görmedim. Baktıktan sonra buraya yazarım saati görüp görmediğimi. Görürsem fiyatını da TL olarak yazarım yine buraya.

• quote:

quote:

quote:

Fotoğrafı kaydedip bakmam lazım üstad. Timex var burada ama o modeli görmedim. Baktıktan sonra buraya yazarım saati görüp görmediğimi. Görürsem fiyatını da TL olarak yazarım yine buraya.

tamamdır hocam. Buda saatin kutu açılım videosu canlı görmek istersen :http://www.youtube.com/watch?v=YjsvlnrZ9WI

Günceldir! Önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 25 Temmuz 2013; 1:59:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Türkiye'de yok ama saat forumlarından 2.el olarak alınabilir.

Steinhart ocean one

Merhaba Bu Saati ikinci el yada sıfır nasıl temin edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayeren

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Türkiye'de yok ama saat forumlarından 2.el olarak alınabilir.

Steinhart ocean one

Merhaba Bu Saati ikinci el yada sıfır nasıl temin edebilirim

Dediğim gibi Türkiyenin güncel saat forumlarından -ki bu makul olanı- veya Steinhart'ın sitesinden alabilirsiniz.Fakat gümrük unsurunu gözardı etmemelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rapsody_s

http://www.tekuygun.com/product/tw-steel-tw821-erkek-kol-saati/1396122

TW Steel TW821 Erkek Kol Saati 734 TL

Canlısını göremedim hocam o modelin görsem alacağım fakat işte beğenmezsem şüphesi var içimde

Günceldir... Önerilere açığım...

Ekleme : Welder K22 906 modeli hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Videodan saatin renk tonunu pek fark edemiyorum koyu siyah mı yoksa fümeye mi kaçıyor rengi çözemedim. Saati canlı gören ve fikri olan bilgi verirse minnettar olurum.
    Video :http://www.youtube.com/watch?v=C-P0hRJQKV8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cash Money -- 22 Eylül 2013; 11:00:17 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.